Jūsuprāt ūdas ir ...
Balsojums pieņemts
21% 130 balsis
sportiskas copes neatņemama sastāvdaļa
 
25% 156 balsis
gaļenieku metode, ūdas ir jāaizliedz!
 
10% 64 balsis
kāpēc nepeldināt, ja neviens nekontrolē
 
43% 267 balsis
patīkama papildus iespēja noķert „bonusu” kamēr paši bļitkojam
 
[4] Komentāri | dilst | aug
 
Kuha
Kuha :

Es šo tēmu uzsāku, un visus argumentus pret ūdām un pret ēsmas zivtiņas izmantošanu jau esmu pateicis. Izvērtās asa diskusija, un tai sekojošā aptauja jau ir vērā ņemams pirmais rezultāts. Tomēr, balsošana šajā portālā ir tikai informatīva, bet ne saistoša makšķerēšanas noteikumu izstrādātājiem un lēmumu pieņēmējiem. Ceru, ka lēmumu pieņems atbildīgi un zinoši cilvēki. Ne vienmēr un ne visi lēmumi ir populāri, bet tiem jābūt ar skatu nākotnē.

AC- Kuha.

3.mar 22:54 Atbildēt | Ziņot 0
martinsgrinb

Kāda starpība-ķer ar ūdu vai spiningu,vai ar bļitkām,vai ar dzīvo zivtiņu vasarā.Noteikumi ir vieni un tie paši,kas attiecās uz paturamo zivju skaitu,izmēru.Katrs ķer,kā viņam patīk noteikumu robežās.Kāpēc ūdas sliktas???Nesaprotu.

6.mar 18:50 Atbildēt | Ziņot 3
ZivjuZaglis

loģika vienkārša - visu, ko nevar izkontrolēt - jāaizliedz. diemžēl negaušu valstī netrūkst. negausis saspraudīs pa krūmiem un lēpēm lērumu ūdu, tāpēc tev, apzinīgais, būs liegta iespēja ūdot vispār.

7.mar 16:43 Atbildēt | Ziņot 1
krumujancis

Manuprāt, vasarā likt ūdas, ja esi jau makšķernieks, nevis iesācējs. nav vajadzības vispār. Savukārt, ziemā, neliekot ūdas, pietiekoši daudz līdaku paliktu dzīvas līdz to nārstam pavasarī. Un tad jau pēc nārsta varētu tās ķert ar spiningu, vai ar makšķeri uz dzīvo. Gan zivij labāk, gan makšķernieks nav apiets.

Visādi citādi var tikai piekrist Zivju Zaglim.

12.mar 20:32 Atbildēt | Ziņot 1
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers