Kā jūs novērtētu savu 17tā gada vasaras copes sezonu?
Balsojums pieņemts
22% 104 balsis
Reti veiksmīga
 
39% 182 balsis
Sezona kā sezona
 
39% 184 balsis
Sen tik slikti nav gājis
 
[4] Komentāri | dilst | aug
 
krumujancis

Tā kā vairs neesmu piedzīvojumu meklētāja vecumā, patīk arī nedaudz komforta, ād tad jau gan pabraukāju pa Latvijas ārēm, bet pamatā copēju vairāk vienā ezerā, kuru esmu labi iepazinis un līdz ar to izdodas noķert kādu plēsoņu, vai līni, arī tad, kad citiem tik labi neveicas.

Šim ezeram ir pietiekoši liela makšķernieku slodze, salīdzinoši daudz līdaku tiek izvilkts, un šogad zināmu izbrīnu rada fakts, jo stāsta, ka neesot paredzēts ezerā līdaku mazuļus laist, lai gan agrāk tas tika darīts.

Kormorānus gan laiž iekšā un ārā, lai gan ir izteikts priekšlikums kā šo apstākli regulēt, bet dzirdīgas ausis tas nav atradis.

Viena daļa mazāk veiksmīgo, regulāro copmaņu, jau sāk par lomiem kurnēt, tāpēc domāju, ja apsaimniekotāju rīcība nesekos, tad pie ezera izbūvētā infrastruktūra vismaz daļēji var netikt izmantota, kas, savukārt, nemaz neliecina par sekmīgu saimniecisko domāšanu.

Negribas te uz kādu ar pirkstu rādīt, tāpēc es te tā, kā nu sanāk....

19.okt Atbildēt | Ziņot 0
eldorado

Bija dažas atsevišķas nesliktas epizodes, bet pārējā laikā- diezgan liels čušs...

27.okt Atbildēt | Ziņot 2
vlDream

šo gad galīgi švaki

27.okt Atbildēt | Ziņot 2
ivo252

Sezona kopumā tīri tā nekas. Sākās, varbūt sliktāk kā gaidīju, bet no vasaras vidus pavērās. Atradu savā ūdenskrātuvē karūsas uz 2 kg un tās nesa neaizmirstamus copes brīžus. Fīderis rullē!!!

28.okt Atbildēt | Ziņot 2
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers