Forums - CopesLietas.lv: Stratēģija 48h copei. - Forums - CopesLietas.lv

Jump to content

 
+2°C
2 m/s ZR
752 mm
68%
+20°C
06:0320:41
 
 
1.lapa (1)
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu

Stratēģija 48h copei.

#1 Lietotājs šobrīd nav portālā   BAigars 

  • Ziņojumi: 44
  • Reģistrējies: 15.augusts 2018

Publicēts: 04.septembris 2018 - 09:47

Sveiki. Varbūt kāds var palīdzēt.. Jau otro reizi mēneša laikā 2 sutku copē vienāds iznākums. Pirmo diennakti ķeras (4 5 zivis 7-11kg), otrajā pa nullēm.
~8ha dīķis, ap 2m dziļš, apakšā neliela līdz vidēja dūņa, ļoti duļķains.
Starta iebarojums katrā punktā ~ kilograms rupji maltu boilu (ngt tīģerrieksts, ngt krils, traper banāns, traper krabis, dynamite plūme, Crave, 2 garšas katrā punktā),1kg sēklas, dynamite krila vai ngt scopex atraktors. Pārējā diennaktī vēl puse no tā. Otrajā diennaktī vēl apmēram pus kg boilu pusītes vai veselas un kilograms graudu. Pirmajā sutkā ķeru ar dažādām boilām + spilgtiem popupiem, otrajā ar boilām, kurām baroju + neuzkrītoši popupi, pa retam kādu spilgtu.
Dīķī karpas vidēji daudz, brekšu daudz.
Varbūt barība par maz, bet vairāk boilas īsti nevaru izbarot.
Ir kādas idejas?
P.S. Populārs dīķis 30km no Liepājas, saimnieks Aivars. Nosaukums lai paliek..

#2 Lietotājs šobrīd nav portālā   Eduards13 

  • Ziņojumi: 96
  • Reģistrējies: 09.februāris 2013

Publicēts: 05.septembris 2018 - 10:59

Sveiks! Divi varianti.1.Dari visu otrā dienā,kā pirmā,bet izņem graudus.2. Pamaini dīķi un dari,kā dariji.

#3 Lietotājs šobrīd nav portālā   andisss 

  • Ziņojumi: 8
  • Reģistrējies: 09.maijs 2011

Publicēts: 07.septembris 2018 - 10:14

View PostBAigars, 04.septembris 2018 - 09:47, rakstīja:

Sveiki. Varbūt kāds var palīdzēt.. Jau otro reizi mēneša laikā 2 sutku copē vienāds iznākums. Pirmo diennakti ķeras (4 5 zivis 7-11kg), otrajā pa nullēm.
~8ha dīķis, ap 2m dziļš, apakšā neliela līdz vidēja dūņa, ļoti duļķains.
Starta iebarojums katrā punktā ~ kilograms rupji maltu boilu (ngt tīģerrieksts, ngt krils, traper banāns, traper krabis, dynamite plūme, Crave, 2 garšas katrā punktā),1kg sēklas, dynamite krila vai ngt scopex atraktors. Pārējā diennaktī vēl puse no tā. Otrajā diennaktī vēl apmēram pus kg boilu pusītes vai veselas un kilograms graudu. Pirmajā sutkā ķeru ar dažādām boilām + spilgtiem popupiem, otrajā ar boilām, kurām baroju + neuzkrītoši popupi, pa retam kādu spilgtu.
Dīķī karpas vidēji daudz, brekšu daudz.
Varbūt barība par maz, bet vairāk boilas īsti nevaru izbarot.
Ir kādas idejas?
P.S. Populārs dīķis 30km no Liepājas, saimnieks Aivars. Nosaukums lai paliek..

Sveiks!
Es startā baroju ar vārītu kukurūzu un kaņepi.Tad atrodu īsto boilu uz kuru ņem. Tikai pēc tam kukurūzai lieku klāt boilu uz kuras copē. Neredzu jēgu taisīt tādu ķīseli ar boilu dažādību. 48 stundās izbaroju 15 kg kukurūzu, 3kg kaņepi un kādus 4 kg boilu. sākumā vairāk kukurūza uz beigām boilas.

#4 Lietotājs šobrīd nav portālā   Eduards13 

  • Ziņojumi: 96
  • Reģistrējies: 09.februāris 2013

Publicēts: 07.septembris 2018 - 10:52

Cik liels dīķis? Cik liels zivju blīvums? 1. 48st. -15.kg. kukas,tas ir par daudz.(mans viedoklis),ja tu iebērtu 15kg.kaņepi un 3.kg kukas.tad ok.Un tikun tā es krušotu,sagriestu boilas uz kurām ķer+PVA zeķīte.2. Jeb arī,tikaj PVA un pāris spombu pa virsu. Veiksmi un ne asakas.

#5 Lietotājs šobrīd nav portālā   andisss 

  • Ziņojumi: 8
  • Reģistrējies: 09.maijs 2011

Publicēts: 07.septembris 2018 - 11:04

View PostEduards13, 07.septembris 2018 - 10:52, rakstīja:

Cik liels dīķis? Cik liels zivju blīvums? 1. 48st. -15.kg. kukas,tas ir par daudz.(mans viedoklis),ja tu iebērtu 15kg.kaņepi un 3.kg kukas.tad ok.Un tikun tā es krušotu,sagriestu boilas uz kurām ķer+PVA zeķīte.2. Jeb arī,tikaj PVA un pāris spombu pa virsu. Veiksmi un ne asakas.

Es dīķos nemakšķerēju, tikai ezeri un upes, cits kaifs. Un 15 kg kukurūza tā vien ir. boilas izlietoju 4 kg, bet ne uz dullo, baroju ar tām uz kurām ir cope. Baroju ar spombu, kobru un izmantoju arī pva. Dīķī jāskatās cik liels presings, reizēm var pietikt ar pāris spombiem, vai tikai pva.

#6 Lietotājs šobrīd nav portālā   andisss 

  • Ziņojumi: 8
  • Reģistrējies: 09.maijs 2011

Publicēts: 07.septembris 2018 - 11:13

View Postandisss, 07.septembris 2018 - 11:04, rakstīja:

Es dīķos nemakšķerēju, tikai ezeri un upes, cits kaifs. Un 15 kg kukurūza tā vien ir. boilas izlietoju 4 kg, bet ne uz dullo, baroju ar tām uz kurām ir cope. Baroju ar spombu, kobru un izmantoju arī pva. Dīķī jāskatās cik liels presings, reizēm var pietikt ar pāris spombiem, vai tikai pva.

Par cik tajā dīķī ir daudz brekšu es izmantotu veselas boilas, iespējams ka karpa nemaz netiek pie barošanās.

#7 Lietotājs šobrīd nav portālā   BAigars 

  • Ziņojumi: 44
  • Reģistrējies: 15.augusts 2018

Publicēts: 07.septembris 2018 - 12:32

Uz vienu punktu neizmantoju vairāk par 2 veidu boilām.

#8 Lietotājs šobrīd nav portālā   andisss 

  • Ziņojumi: 8
  • Reģistrējies: 09.maijs 2011

Publicēts: 07.septembris 2018 - 12:49

View PostBAigars, 07.septembris 2018 - 12:32, rakstīja:

Uz vienu punktu neizmantoju vairāk par 2 veidu boilām.

Nesaprotu kāpēc maini ēsmu otrā dienā? Ja pirmajā ķerās uz spilgta varbūt otrajā dienā vajag ķert uz to pašu. Par barības daudzumu varu teikt vienu, paskaties kāds putekļusūcējs ir 10 kg karpai. Ja vēl daudz brekšu tad tā barība tiek notīrīta ātri.

#9 Lietotājs šobrīd nav portālā   BAigars 

  • Ziņojumi: 44
  • Reģistrējies: 15.augusts 2018

Publicēts: 07.septembris 2018 - 14:32

Pirmajā dienā spilgta, atraktīva ēsma. Otrajā tāda, kas nedaudz neuzkrītoši atšķiras, bet nebiedē karpu.
Katrā ziņā skaidrs, ka ne ngt, ne traper nav boilas ilgtermiņam, bet vienai dienai.
Vajag barot kvalitatīvi un krietni vairāk.

#10 Lietotājs šobrīd nav portālā   andisss 

  • Ziņojumi: 8
  • Reģistrējies: 09.maijs 2011

Publicēts: 07.septembris 2018 - 16:51

View PostBAigars, 07.septembris 2018 - 14:32, rakstīja:

Pirmajā dienā spilgta, atraktīva ēsma. Otrajā tāda, kas nedaudz neuzkrītoši atšķiras, bet nebiedē karpu.
Katrā ziņā skaidrs, ka ne ngt, ne traper nav boilas ilgtermiņam, bet vienai dienai.
Vajag barot kvalitatīvi un krietni vairāk.

Ja karpa nebaidās no spilgtām boilām pirmajā dienā tad kāpēc lai to darītu otrajā. ja Tev apmierina pirmās dienas cope tad neko nemaini. Par ngt nezinu, bet trapper boilas ir devušas daudz skaistu karpu.It īpaši odu kāpurs un vaniļa.Pamēģini pabarot ar lielajiem kukurūzas graudiem, klāt liec atraktoru ar kādu boilu strādāsi, piemēram tīģerrieksts, vaniļa. Kukurūzu pirms vārīšanas skalo kādas reizes astoņas, līdz ūdens ir dzidrs. Un nepārvāri. Vēlu veiksmi.

#11 Lietotājs šobrīd nav portālā   BAigars 

  • Ziņojumi: 44
  • Reģistrējies: 15.augusts 2018

Publicēts: 07.septembris 2018 - 17:14

Uz ngt arī ķeras lielas karpas, bet tikai pirmajā dienā. Tāpat ar traper.
Vaniļa un motilis nav mēģināts, ķēru uz banānu un krabi.
Kāpēc kukurūza jāskalo? To gan neesmu darījis.

#12 Lietotājs šobrīd nav portālā   zuja 

  • Ziņojumi: 167
  • Reģistrējies: 21.janvāris 2009

Publicēts: 21.oktobris 2018 - 23:19

View Postandisss, 07.septembris 2018 - 11:13, rakstīja:

Par cik tajā dīķī ir daudz brekšu es izmantotu veselas boilas, iespējams ka karpa nemaz netiek pie barošanās.


....precīzi!

#13 Lietotājs šobrīd nav portālā   zuja 

  • Ziņojumi: 167
  • Reģistrējies: 21.janvāris 2009

Publicēts: 22.oktobris 2018 - 20:09

View Postandisss, 07.septembris 2018 - 10:14, rakstīja:

Sveiks!
Es startā baroju ar vārītu kukurūzu un kaņepi.Tad atrodu īsto boilu uz kuru ņem. Tikai pēc tam kukurūzai lieku klāt boilu uz kuras copē. Neredzu jēgu taisīt tādu ķīseli ar boilu dažādību. 48 stundās izbaroju 15 kg kukurūzu, 3kg kaņepi un kādus 4 kg boilu. sākumā vairāk kukurūza uz beigām boilas.


Pēc 15 kg kukurūzas,es domāju tur vēl dienas 4 neķersies!

#14 Lietotājs šobrīd nav portālā   Londons 

  • Ziņojumi: 1
  • Reģistrējies: 17.novembris 2018

Publicēts: 17.novembris 2018 - 17:35

a

1.lapa (1)
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu