Forums - CopesLietas.lv: Barotava - Forums - CopesLietas.lv

Jump to content

 
+14°C
6 m/s DA
748 mm
49%
+20°C
06:0218:54
 
 
1.lapa (1)
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu

Barotava

#1 Lietotājs šobrīd nav portālā   KveepS 

  • Ziņojumi: 5
  • Reģistrējies: 15.septembris 2010

Publicēts: 23.jūlijs 2011 - 20:17

Gribeeju paintereseeties, ja copee uz kukuruuzu uz mata sisteemas ir vaidziiga barotava vai pietiek tikai ar svinu. Vai barotava svina vietaa dod iespeeju tikt labaak pie loma?

#2 Lietotājs šobrīd nav portālā   aaapsis 

  • Ziņojumi: 68
  • Reģistrējies: 04.marts 2010

Publicēts: 24.jūlijs 2011 - 00:22

View PostKveepS, 23.jūlijs 2011 - 20:17, rakstīja:

Gribeeju paintereseeties, ja copee uz kukuruuzu uz mata sisteemas ir vaidziiga barotava vai pietiek tikai ar svinu. Vai barotava svina vietaa dod iespeeju tikt labaak pie loma?

apskati youtubē ir tāda method sistēma. ar parastu barotavu tādā vienkāršā izpratnē man liekas, ka lielākas karpas var aizbaidīt.karpa kļūs uzmanīga tās drātis ieraugot. kaut gan tas tikai mans viedoklis

#3 Lietotājs šobrīd nav portālā   KveepS 

  • Ziņojumi: 5
  • Reģistrējies: 15.septembris 2010

Publicēts: 24.jūlijs 2011 - 12:07

View Postaaapsis, 24.jūlijs 2011 - 00:22, rakstīja:

apskati youtubē ir tāda method sistēma. ar parastu barotavu tādā vienkāršā izpratnē man liekas, ka lielākas karpas var aizbaidīt.karpa kļūs uzmanīga tās drātis ieraugot. kaut gan tas tikai mans viedoklis



To Method Feeder barotavu jau izproveeju, bet copju taaapt nebija, varbuut vienkaarshi neveiksmiiga copju diena, jaaturpina eksperimenteet un tad gan jau buus rezultaatu. A varbuut vienkaarshi copeet ar svinu bez barotavas

#4 Lietotājs šobrīd nav portālā   Davis-Di 

  • Ziņojumi: 142
  • Reģistrējies: 12.augusts 2008

Publicēts: 28.jūlijs 2011 - 09:25

1. Lv nezinu kāpēc nav populāra method sistēma!
2. Method nedrīkst sacensībās izmantot, bet pārējā laikā - ļoti efektīvi it sevišķi uz īzsām sesijām!
3. Ja nelieto method barotavu tad vēlams izmantot PVA zeķī vai stringus!
4. ar pāris kukurūzām karpu nepiesaistīsi vajag blakus lielāku barību jo karpa dēļ sīkuma nemaz nepeldēs klāt, a ja tur ir barība tad kukurūza būs kā deserts!

#5 Lietotājs šobrīd nav portālā   KveepS 

  • Ziņojumi: 5
  • Reģistrējies: 15.septembris 2010

Publicēts: 28.jūlijs 2011 - 09:53

View PostDavis-Di, 28.jūlijs 2011 - 09:25, rakstīja:

1. Lv nezinu kāpēc nav populāra method sistēma!
2. Method nedrīkst sacensībās izmantot, bet pārējā laikā - ļoti efektīvi it sevišķi uz īzsām sesijām!
3. Ja nelieto method barotavu tad vēlams izmantot PVA zeķī vai stringus!
4. ar pāris kukurūzām karpu nepiesaistīsi vajag blakus lielāku barību jo karpa dēļ sīkuma nemaz nepeldēs klāt, a ja tur ir barība tad kukurūza būs kā deserts!



Paldies par izsmeljoshu atbildi!!!

1.lapa (1)
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu