Forums - CopesLietas.lv: Karpu medibas - Forums - CopesLietas.lv

Jump to content

 
+11°C
5 m/s DR
749 mm
61%
+20°C
05:5918:57
 
 
1.lapa (1)
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu

Karpu medibas

#1 Lietotājs šobrīd nav portālā   maris_vancev 

  • Ziņojumi: 1
  • Reģistrējies: 30.jūlijs 2011

Publicēts: 31.jūlijs 2011 - 22:26

Vaig baigo palidzibu,esu iesacejs cope,netieku gala ar karpu copesanu,man baigi vaig zinat ka un ar ko labak iebarot karpas dikji,un uz ko labak copet,kartupelis,makarons,kukuruza,slieka ko labak iesaka pieredzejusi karpu mednieki!

Paldies ieprieksh!!!!

#2 Lietotājs šobrīd nav portālā   karpa 

  • Ziņojumi: 261
  • Reģistrējies: 23.septembris 2007

Publicēts: 01.augusts 2011 - 07:33

nedodiet gaļeniekiem padomus :P

#3 Lietotājs šobrīd nav portālā   KveepS 

  • Ziņojumi: 5
  • Reģistrējies: 15.septembris 2010

Publicēts: 01.augusts 2011 - 09:30

Iebaro ar kaadaam bariibaam ko veikalaa vari nopirkt, pats paeksperimentee uz ko labak.
Es piemeeram galaa lieku kukuruuzu.

#4 Lietotājs šobrīd nav portālā   copvaldis 

  • Ziņojumi: 36
  • Reģistrējies: 29.jūlijs 2010

Publicēts: 01.augusts 2011 - 10:21

Nu pirms es pievērsos copei ar boilām un 100% CR, es baroju ar gatavajām Salmo barībām pievienojot saulespuķu spraukumus, rapšu raušus un vēl kādu šķidro garšas mantiņu (sākumā pat tikai melasi), uz āķa liku kukurūzu, vai kukurūzu+balto (bet balto nereti sīkās ņem priekšā) un aiziet. vai arī kartupeli..

#5 Lietotājs šobrīd nav portālā   ASEIKO 

  • Ziņojumi: 8
  • Reģistrējies: 01.oktobris 2007

Publicēts: 17.maijs 2015 - 07:42

View Postmaris_vancev, 31.jūlijs 2011 - 22:26, rakstīja:

Vaig baigo palidzibu,esu iesacejs cope,netieku gala ar karpu copesanu,man baigi vaig zinat ka un ar ko labak iebarot karpas dikji,un uz ko labak copet,kartupelis,makarons,kukuruza,slieka ko labak iesaka pieredzejusi karpu mednieki!

Paldies ieprieksh!!!!

Lielāko ties lēti iebarojamas ar parasto grimstošo zivju barību.........
Bik pievieno kaņepi vai vekalā nopērkamo carpu barību un viss.... Nav vajadzīgas spec barības atraktori un ne traktori.............
Ja karpa vai kāda zivs ņems tad arī ņems bez boilaam un citām draņķībām:):):):):)
Iesākot der visss kukurūza kartupelis slieka u/tt

#6 Lietotājs šobrīd nav portālā   ASEIKO 

  • Ziņojumi: 8
  • Reģistrējies: 01.oktobris 2007

Publicēts: 17.maijs 2015 - 07:44

View Postcopvaldis, 01.augusts 2011 - 10:21, rakstīja:

Nu pirms es pievērsos copei ar boilām un 100% CR, es baroju ar gatavajām Salmo barībām pievienojot saulespuķu spraukumus, rapšu raušus un vēl kādu šķidro garšas mantiņu (sākumā pat tikai melasi), uz āķa liku kukurūzu, vai kukurūzu+balto (bet balto nereti sīkās ņem priekšā) un aiziet. vai arī kartupeli..

Lūk te ir normāla atbilde. Spečuki (pēdiņās) stāsta briesmu lietas kur zivij pašai jālec uz pannas bet tā nav dzīvē:):):):):):)

#7 Lietotājs šobrīd nav portālā   Fishfinder 

  • Ziņojumi: 2
  • Reģistrējies: 09.jūlijs 2015

Publicēts: 23.jūlijs 2015 - 10:04

Sveiki, Kungi!

Visu mūžu esmu spiningojis un ar pludu laidis. Pagaišgad pamēģināju fīderi un iepatikās, bet vakar pamēģināju aizbraukt uz karpu vienā maksas ūdenstilpnē.
Viss būtu OK, jo uz copi neesmu uz JŪS, bet tik un tā ...
Sapirkos boilas (sajutos kā bagais vecis :D ), bet sākot makšķerēt sapratu, ka nav īsti..., jo nesaprotu kā viņas var dabūt mešanas vietas, tad sadrupināju viņas un pieliku pie iebarojamās barības. Makšķerēšanai izmantoju fīderi ar testu līdz 150 gr (mani jūras kāti). Sistēma: mata sistēma ar boilu un barotava.
Kā man vislabāk sabarot to vietu kur makšķerēju, jo domāju, ka izmantot fīderēšanas sistēmu ar biežiem pārmetieniem varētu traucēt karpai?

#8 Lietotājs šobrīd nav portālā   MADHAUSE 

  • Ziņojumi: 77
  • Reģistrējies: 29.aprīlis 2008

Publicēts: 23.jūlijs 2015 - 12:38

Saspodo

#9 Lietotājs šobrīd nav portālā   Fishfinder 

  • Ziņojumi: 2
  • Reģistrējies: 09.jūlijs 2015

Publicēts: 23.jūlijs 2015 - 16:05

View PostMADHAUSE, 23.jūlijs 2015 - 12:38, rakstīja:

Saspodo


Ko tas nozīmē? :)

#10 Lietotājs šobrīd nav portālā   MADHAUSE 

  • Ziņojumi: 77
  • Reģistrējies: 29.aprīlis 2008

Publicēts: 23.jūlijs 2015 - 16:51

https://www.youtube....h?v=Srjvo6glFQQ

#11 Lietotājs šobrīd nav portālā   Spriditis 

  • Ziņojumi: 65
  • Reģistrējies: 02.maijs 2011

Publicēts: 11.septembris 2015 - 08:07

Vari ķert ar barotavu,vienīgi liec vienu mata sistēmu. Barību vari vedot jaucot dažādas garšīgas lietiņas,kukurūzu,kaņepes.peletes,uz zivs bāzes veidoto sauso barību. To visu barotavā iekšā un aiziet. Droši ieej kādā bodē kas specializējas uz moderno carp fishing. Lai veicas.

#12 Lietotājs šobrīd nav portālā   mirtins 

  • Ziņojumi: 14
  • Reģistrējies: 29.aprīlis 2009

Publicēts: 11.septembris 2015 - 12:05

View PostFishfinder, 23.jūlijs 2015 - 10:04, rakstīja:

Sveiki, Kungi!

Visu mūžu esmu spiningojis un ar pludu laidis. Pagaišgad pamēģināju fīderi un iepatikās, bet vakar pamēģināju aizbraukt uz karpu vienā maksas ūdenstilpnē.
Viss būtu OK, jo uz copi neesmu uz JŪS, bet tik un tā ...
Sapirkos boilas (sajutos kā bagais vecis :D/> ), bet sākot makšķerēt sapratu, ka nav īsti..., jo nesaprotu kā viņas var dabūt mešanas vietas, tad sadrupināju viņas un pieliku pie iebarojamās barības. Makšķerēšanai izmantoju fīderi ar testu līdz 150 gr (mani jūras kāti). Sistēma: mata sistēma ar boilu un barotava.
Kā man vislabāk sabarot to vietu kur makšķerēju, jo domāju, ka izmantot fīderēšanas sistēmu ar biežiem pārmetieniem varētu traucēt karpai?



Pamēģini internetā atrast informāciju par method feeder, jeb copi ar fletiņiem. Ļoti labs starpposms starp klasisko fīderi un moderno karpu makšķerēšanu. Mati, popapi, peletes.... man jau nu baigi patīk :D Pērn visu vasaru un rudeni ar to darbojos. Šogad pavasarī un vasaras sākumā. Doma ir tagad rudenī vismaz vienu vai divas reizes pamēģināt. Taču ir viena problēma - trukst labas method barības. var protams izlīdzēties ar esošajām, tās uzlabojot. Vai arī barot tikai ar peleti. Katrā ziņā man jau nu baigi patīk :D

Forumā delfim.lv sadaļā par fīderi esmu ielicis dažas saites uz copi ar fletiņiem, kā arī dažas atskaites, kā man ir gājis.
http://www.delfim.lv...ers/#entry15176

#13 Lietotājs šobrīd nav portālā   MieraMika 

  • Ziņojumi: 1
  • Reģistrējies: 28.aprīlis 2013

Publicēts: 14.septembris 2015 - 11:45

Praksē pārbaudīta barība: Pērkam grimstošo ''Straumes'' zivju barību ( 4kg ap 2,70€) Ieberam traukā ko var normāli aiztaisīt . Ideāli ja ir caurspīdīgs. Uzvāram ūdeni un aplejam , bet ūdeni lejam lai ir zemāks līmenis par granulām , kādus 10% no kopējā iebērtā līmeņa (tāpēc vēlams caurspīdīgs trauks) Cieši aiztaisām un sakratām tā riktīgi. Nav vēlams plastmasa spainis ar parasto vāku- var atsprāgt un pieķēzīt telpu. Pēc stundas, kad esam aizbraukuši pie dīķa, veram vaļā trauku, un OBLIGĀTI izlaižam caur sietu ( granulas būs tādas pusmīkstas, bet ne izjukušas- trinot caur sietu dabūsit to ko vajaga) . Rezultātā ir barojamā ēsma , kura smaržo tā ka gandrīz pašam jāņem karote :). Otrs plus ka pēc apliešanas ar verdošo ūdeni ir sterilizēta- nesaskābs. Pats galvenais , pēc izsijāšanas ir piesātināta ar gaisu-kad tādu iemet ūdenī, barība burtiski ''uzsprāgst'' Nu tas kopā ar patīkamo ( un zināmo ja zivis nāk no zivju audzētavas) smaržu ar garantiju pievilinās zivi. Nu arī pa pirmo ši recepte citu zivju mašķerēšanai ar fīderi. Ja dikti gribās , var piešaut beigās kādu atraktoru tik lai barība netop ķepīga. Kopš sāku lietot šo recepti, ne reizi neesmu palicis bešā . Pat tādā tukšajā dienā, kā sestdien, 12 septembrī, kad pie dīķa bija liels bars tautas, bet lielākā daļa neredzēja nevienu asaku. Ēsma dīķim? Nu skatoties uz kāda kalibra zivi cielē. Pa lielam kukurūza (siltā laikā) , slieka (vēsākā), makaroni. Lielākām -boilas. Kukurūzu ieteicams mata montāžā. Pati sistēma , ja ķer standarta ''gaļu'' uz 1-3kg- spirāles barotava ar svinu apakšā , bet montēta neslīdoša, lai zivs pati piecirstos. Pavadiņa ar āķi ne garāka par 5-7cm. Un būs ''sčastje''. Galvenais nelikt barotavā lipīgu barību kas ''neizšķist''. Principā tā ir smalki apsauktā ''metode'' karpu makšķerēšanai. tik barotava prastāka un praktiskāka. Var jau lietot gan speciālās barības, gan to flat barotavu, bet priekš kam, ja tikpat labi strādā lētā, bet efektīvā. Nu tā ''makšķerniekunoslēpumi'', kas nepatiks dārgo ''firmas''barību tirgotājiem. Tās jau arī strādā (dārgā gala), bet prieķš kam, ja strādā lētā, tik prasa nedaudz piepūles. Nu ir vēl daži sīkumiņi kas uzlabo efektivitāti lai saprastu uz ko konkrētā dienā ķerās, bet tos paturēšu sev. Kas nedaudz padomās , tas izskaitļos :) . Ne asakas!

1.lapa (1)
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu