Forums - CopesLietas.lv: Visātrāk strādājošā boila . - Forums - CopesLietas.lv

Jump to content

 
+4°C
3 m/s DA
762 mm
77%
+20°C
04:5019:52
 
 
  • 4 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu

Visātrāk strādājošā boila .

#21 Lietotājs šobrīd nav portālā   StbLeads 

  • Ziņojumi: 310
  • Reģistrējies: 24.jūnijs 2010

Publicēts: 11.janvāris 2012 - 22:50

Nesapratu par kādu pamata produktu tu raksti un kādā sakarā piemini skābes, bet turpmākai zināšanai - proteīns un olbaltumvielas ir viens un tas pats, tas ir komplekss organiskais savienojums no aminoskābēm, kas ir saistītas ar peptīdu ķēdēm, peptīdu ķēdes savukārt ir savā starpā šķērssaistītas ar sulfhydryl saitēm un Van der Vāla spēkiem.

Būšu neprecīzi izteicies!
Ir tādas lietas:
*Lysine
* Methionine
* Threonine
* Valine
* Isoleucine
* Leucine
* Phenylalanine
* Histidine
* Arginine
* Tryptophan
Un ja papētam, tad procentuāli šīs lietas visvairāk satur tieši no kā tiek ražotas boilas vai to piedevas-gliemji, augļi, rieksti utt.

#22 Lietotājs šobrīd nav portālā   Guncha 

  • Ziņojumi: 44
  • Reģistrējies: 09.aprīlis 2008

Publicēts: 12.janvāris 2012 - 10:10

View PostStbLeads, 11.janvāris 2012 - 22:50, rakstīja:

Nesapratu par kādu pamata produktu tu raksti un kādā sakarā piemini skābes, bet turpmākai zināšanai - proteīns un olbaltumvielas ir viens un tas pats, tas ir komplekss organiskais savienojums no aminoskābēm, kas ir saistītas ar peptīdu ķēdēm, peptīdu ķēdes savukārt ir savā starpā šķērssaistītas ar sulfhydryl saitēm un Van der Vāla spēkiem.

Būšu neprecīzi izteicies!
Ir tādas lietas:
*Lysine
* Methionine
* Threonine
* Valine
* Isoleucine
* Leucine
* Phenylalanine
* Histidine
* Arginine
* Tryptophan
Un ja papētam, tad procentuāli šīs lietas visvairāk satur tieši no kā tiek ražotas boilas vai to piedevas-gliemji, augļi, rieksti utt.

?????? Šitais jau velk uz padziļināto ķīmiju utt. Visu cieņu Tev ko esi sarakstījis, bet no visa šitā tumša bilde man un domājams arī lielākai daļai klātesošo.

#23 Lietotājs šobrīd nav portālā   www.copesnams.lv 

  • Ziņojumi: 788
  • Reģistrējies: 06.novembris 2008

Publicēts: 12.janvāris 2012 - 10:19

View PostStbLeads, 11.janvāris 2012 - 22:50, rakstīja:

Nesapratu par kādu pamata produktu tu raksti un kādā sakarā piemini skābes, bet turpmākai zināšanai - proteīns un olbaltumvielas ir viens un tas pats, tas ir komplekss organiskais savienojums no aminoskābēm, kas ir saistītas ar peptīdu ķēdēm, peptīdu ķēdes savukārt ir savā starpā šķērssaistītas ar sulfhydryl saitēm un Van der Vāla spēkiem.

Būšu neprecīzi izteicies!
Ir tādas lietas:
*Lysine
* Methionine
* Threonine
* Valine
* Isoleucine
* Leucine
* Phenylalanine
* Histidine
* Arginine
* Tryptophan
Un ja papētam, tad procentuāli šīs lietas visvairāk satur tieši no kā tiek ražotas boilas vai to piedevas-gliemji, augļi, rieksti utt.

Internetā, salasījies vai kāds ķīmijas zinātnes doktors pateica, zorro tu šinīs lietās nepārspēsi, tā kā neizliecies gudrāks nekā esi. :(

#24 Lietotājs šobrīd nav portālā   StbLeads 

  • Ziņojumi: 310
  • Reģistrējies: 24.jūnijs 2010

Publicēts: 12.janvāris 2012 - 11:25

View Postwww.copesnams.lv, 12.janvāris 2012 - 10:19, rakstīja:

Internetā, salasījies vai kāds ķīmijas zinātnes doktors pateica, zorro tu šinīs lietās nepārspēsi, tā kā neizliecies gudrāks nekā esi. :(

Atkal nevar iztikt bez replikām?
Ir cilvēki, kuri garajos ziemas vakaros arī kaut ko palasa, nevis spēlē ProPilkki)))! Man šeit nevienam nav jāpierāda savs IQ, tas vai esmu gudrāks vai nē, varēs spriest, kad dalībnieku sarakstā parādīsies "3D" komandas nosaukums!

#25 Lietotājs šobrīd nav portālā   StbLeads 

  • Ziņojumi: 310
  • Reģistrējies: 24.jūnijs 2010

Publicēts: 12.janvāris 2012 - 11:30

View PostGuncha, 12.janvāris 2012 - 10:10, rakstīja:

?????? Šitais jau velk uz padziļināto ķīmiju utt. Visu cieņu Tev ko esi sarakstījis, bet no visa šitā tumša bilde man un domājams arī lielākai daļai klātesošo.

Par to jau arī ir tas stāst, ka atkarīgs cik kurš dziļi rok?! Jo teorētiski pastāv iespēja arī bezcerīgā vietā gūt lomus, jautājums vai ēsma un barība ir pareizi sarīktēta un spēj piesaistīt un noturēt zivi vajadzīgajā vietā!!!

#26 Lietotājs šobrīd nav portālā   www.copesnams.lv 

  • Ziņojumi: 788
  • Reģistrējies: 06.novembris 2008

Publicēts: 12.janvāris 2012 - 12:29

View PostStbLeads, 12.janvāris 2012 - 11:30, rakstīja:

Par to jau arī ir tas stāst, ka atkarīgs cik kurš dziļi rok?! Jo teorētiski pastāv iespēja arī bezcerīgā vietā gūt lomus, jautājums vai ēsma un barība ir pareizi sarīktēta un spēj piesaistīt un noturēt zivi vajadzīgajā vietā!!!

Tas jau nav nekāds jaunums, bet lai tu to visu varētu izdarīt tev uz ūdens tilpni jāņem līdz ķīmiskā labaratorija. :)

#27 Lietotājs šobrīd nav portālā   StbLeads 

  • Ziņojumi: 310
  • Reģistrējies: 24.jūnijs 2010

Publicēts: 12.janvāris 2012 - 12:43

View Postwww.copesnams.lv, 12.janvāris 2012 - 12:29, rakstīja:

Tas jau nav nekāds jaunums, bet lai tu to visu varētu izdarīt tev uz ūdens tilpni jāņem līdz ķīmiskā labaratorija. :)

Un jūs www.copesnams.lv joprojām uzstājat, ka nekādu zināšanu nevajag?

#28 Lietotājs šobrīd nav portālā   www.copesnams.lv 

  • Ziņojumi: 788
  • Reģistrējies: 06.novembris 2008

Publicēts: 12.janvāris 2012 - 12:53

View PostStbLeads, 12.janvāris 2012 - 12:43, rakstīja:

Un jūs www.copesnams.lv joprojām uzstājat, ka nekādu zināšanu nevajag?

Zināšanas ir vajadzīgas, tikai nevajag no sevis te tēlot pārgudro. :(

#29 Lietotājs šobrīd nav portālā   StbLeads 

  • Ziņojumi: 310
  • Reģistrējies: 24.jūnijs 2010

Publicēts: 12.janvāris 2012 - 14:56

View Postwww.copesnams.lv, 12.janvāris 2012 - 12:53, rakstīja:

Zināšanas ir vajadzīgas, tikai nevajag no sevis te tēlot pārgudro. :(

Citiem rīts sākas ar kafiju un cigareti, citiem ar suņa izvešanu. Savukārt, Māri, tev izskatās rīts un diena nebūs izdevusies, ja neuzrakstīsi ko pretīgu?! Atļaušos vēlreiz tev atgādināt, ka šī foruma sadaļa ir paredzēta teorētisko zināšanu un pieredzes apmaiņai. Ja ir vēlme ķengāties, tad priekš tā ir dzeltenā prese! Vai arī man ir otrs ierosinājums-visu šo foruma sadaļu nosaukt nevis par "Karpu makšķerēšana", bet "Sviests" un lai šis iznīkst kā pērnā gada zāle!!!!!!!!!!

#30 Lietotājs šobrīd nav portālā   Zorro 

  • Ziņojumi: 513
  • Reģistrējies: 18.septembris 2007

Publicēts: 12.janvāris 2012 - 15:07

Šīs "lietas" ir neaistājamās aminoskābes kuras karpa savā organismā nevar sintezēt, tāpēc tās jāuzņem ar barību, pie tam noteiktās proporcijās. Tavs apgalvojums ka: "procentuāli šīs lietas visvairāk satur tieši no kā tiek ražotas boilas vai to piedevas-gliemji, augļi, rieksti" neiztur nekādu kritiku. Salīdzini kaut vai kukurūzas miltus ar zivju miltiem, abiem šiem produktiem ir pilnīgi atšķirīgs aminoskābju profils. (Un vai tu zināji ka ananāsu boilu ražošanā ananāsus neizmanto, par kādiem augļiem ir runa???) Ja kādreiz tev būs uzņēmība papētīt karpu vajadzības un sakombinēt šos un citus produktus tā lai apmierinātu karpas vajadzības pēc neaizvietojamām aminoskābēm parokot dziļāk sapratīsi ka tā nemaz nav noticis un tas ka tavā boilā ir visas šīs aminoskābes nenozīmē ka tās ir karpai pieejamā formā. Karpai atšķirībā no mums nav kunģa un olbaltumvielu sašķelšanu nodrošina tikai enzīmu grupa Trypsin. Šo aminoskābju pieejamību var noteikt izmantojot pagājušā gadsimta 50tajos gados izstrādātu testu, rezultāti ir pārsteidzoši pieticīgi.
Un vēlreiz gribu uzsvērt ka lai sajauktu piemēram KG1 šķidrumu ar olām un piejauktu miksu šādas zināšanas nav nepieciešamas, to jau mūsu vietā ir izdarījuši cilvēki ar pavisam citām zināšanām un tehniskajām iespējām. Nevajag man stāstīt ka tur vajag kaut kādas zināšanas un ka spēja saguglēt neaizvietojamās aminoskābes palīdzēs tev noturēt zivis sektorā.
Ja vēlies turpināt šo "diskusiju", tad sagatavojies nopietnāk, jo man tas pagaidām vairāk atgādina lekciju un tas man nemaz nav interesanti.

#31 Lietotājs šobrīd nav portālā   janiswww 

  • Ziņojumi: 111
  • Reģistrējies: 19.jūnijs 2007

Publicēts: 12.janvāris 2012 - 15:34

View PostZorro, 12.janvāris 2012 - 15:07, rakstīja:

Šīs "lietas" ir neaistājamās aminoskābes kuras karpa savā organismā nevar sintezēt, tāpēc tās jāuzņem ar barību, pie tam noteiktās proporcijās. Tavs apgalvojums ka: "procentuāli šīs lietas visvairāk satur tieši no kā tiek ražotas boilas vai to piedevas-gliemji, augļi, rieksti" neiztur nekādu kritiku. Salīdzini kaut vai kukurūzas miltus ar zivju miltiem, abiem šiem produktiem ir pilnīgi atšķirīgs aminoskābju profils. (Un vai tu zināji ka ananāsu boilu ražošanā ananāsus neizmanto, par kādiem augļiem ir runa???) Ja kādreiz tev būs uzņēmība papētīt karpu vajadzības un sakombinēt šos un citus produktus tā lai apmierinātu karpas vajadzības pēc neaizvietojamām aminoskābēm parokot dziļāk sapratīsi ka tā nemaz nav noticis un tas ka tavā boilā ir visas šīs aminoskābes nenozīmē ka tās ir karpai pieejamā formā. Karpai atšķirībā no mums nav kunģa un olbaltumvielu sašķelšanu nodrošina tikai enzīmu grupa Trypsin. Šo aminoskābju pieejamību var noteikt izmantojot pagājušā gadsimta 50tajos gados izstrādātu testu, rezultāti ir pārsteidzoši pieticīgi.
Un vēlreiz gribu uzsvērt ka lai sajauktu piemēram KG1 šķidrumu ar olām un piejauktu miksu šādas zināšanas nav nepieciešamas, to jau mūsu vietā ir izdarījuši cilvēki ar pavisam citām zināšanām un tehniskajām iespējām. Nevajag man stāstīt ka tur vajag kaut kādas zināšanas un ka spēja saguglēt neaizvietojamās aminoskābes palīdzēs tev noturēt zivis sektorā.
Ja vēlies turpināt šo "diskusiju", tad sagatavojies nopietnāk, jo man tas pagaidām vairāk atgādina lekciju un tas man nemaz nav interesanti.


turpiniet turpiniet..... es labāk lasu šādus sev grūti saprotamus tekstus :) nekā daža laba stulbos komentārus un replikas!!!

#32 Lietotājs šobrīd nav portālā   carpix 

  • Ziņojumi: 216
  • Reģistrējies: 13.oktobris 2008

Publicēts: 12.janvāris 2012 - 15:39

View Postjaniswww, 12.janvāris 2012 - 15:34, rakstīja:

turpiniet turpiniet..... es labāk lasu šādus sev grūti saprotamus tekstus :) nekā daža laba stulbos komentārus un replikas!!!


Un vēl arī kaut kādu noderīgu info var iegūt pa starpu!

#33 Lietotājs šobrīd nav portālā   karpa 

  • Ziņojumi: 261
  • Reģistrējies: 23.septembris 2007

Publicēts: 12.janvāris 2012 - 16:20

View PostZorro, 12.janvāris 2012 - 15:07, rakstīja:

Šīs "lietas" ir neaistājamās aminoskābes kuras karpa savā organismā nevar sintezēt, tāpēc tās jāuzņem ar barību, pie tam noteiktās proporcijās. Tavs apgalvojums ka: "procentuāli šīs lietas visvairāk satur tieši no kā tiek ražotas boilas vai to piedevas-gliemji, augļi, rieksti" neiztur nekādu kritiku. Salīdzini kaut vai kukurūzas miltus ar zivju miltiem, abiem šiem produktiem ir pilnīgi atšķirīgs aminoskābju profils. (Un vai tu zināji ka ananāsu boilu ražošanā ananāsus neizmanto, par kādiem augļiem ir runa???) Ja kādreiz tev būs uzņēmība papētīt karpu vajadzības un sakombinēt šos un citus produktus tā lai apmierinātu karpas vajadzības pēc neaizvietojamām aminoskābēm parokot dziļāk sapratīsi ka tā nemaz nav noticis un tas ka tavā boilā ir visas šīs aminoskābes nenozīmē ka tās ir karpai pieejamā formā. Karpai atšķirībā no mums nav kunģa un olbaltumvielu sašķelšanu nodrošina tikai enzīmu grupa Trypsin. Šo aminoskābju pieejamību var noteikt izmantojot pagājušā gadsimta 50tajos gados izstrādātu testu, rezultāti ir pārsteidzoši pieticīgi.
Un vēlreiz gribu uzsvērt ka lai sajauktu piemēram KG1 šķidrumu ar olām un piejauktu miksu šādas zināšanas nav nepieciešamas, to jau mūsu vietā ir izdarījuši cilvēki ar pavisam citām zināšanām un tehniskajām iespējām. Nevajag man stāstīt ka tur vajag kaut kādas zināšanas un ka spēja saguglēt neaizvietojamās aminoskābes palīdzēs tev noturēt zivis sektorā.
Ja vēlies turpināt šo "diskusiju", tad sagatavojies nopietnāk, jo man tas pagaidām vairāk atgādina lekciju un tas man nemaz nav interesanti.

Zorro pastāsti vairāk par aminoskābem.Tikai lūdzu neko nereklamē,bet nosauc pēc savas pieredzas utt.Piemēram kādas būtu labākas Latvijas apstākļiem no pazīstamajiem brendiem.Es domāju,ka daudziem būtu interesanti.

#34 Lietotājs šobrīd nav portālā   www.copesnams.lv 

  • Ziņojumi: 788
  • Reģistrējies: 06.novembris 2008

Publicēts: 12.janvāris 2012 - 18:15

Man tikko bija klients, kas pagājušo sezonu sāka nodarboties ar moderno karpu makšķerēšanu. Es viņam ieteicu labu metodi kā tikt pie karpām ja ir brīva tikai nedēļas nogale, bet ezers ir netālu no mājām. Padalīšos ar šo informāciju. Es tā pats daru Mālpilī un vēl tuvējās ūdenskrātuvēs, ja esmu nobriedis aizbraukt piektdienas vakarā uz vienu nepilnu diennakti.Paņemu trīs garšas boilas pa 1 kg sajaucu kopā un otrdienas vakarā pēc darba iebaroju no visa sajaukuma, ceturdienas vakarā es iebaroju pusi no puses kas ir atlicis un piektdien braucu copēt, rezultāts ir garantēts pat tāds ka nepaspēj svingeri uzlikt un kad makšķerēju lietoju šķīstošo zeķi ar maisījumu(pelletes, sasmalcinātas boilas, stikmiks maisījumu un aminoskābes),atlikušās boilas es izbaroju pakāpeniski pēc katras copes pa desmit boilām. Un to es saucu par visātrāko copi.

#35 Lietotājs šobrīd nav portālā   H1N1 

  • Ziņojumi: 15
  • Reģistrējies: 03.augusts 2011

Publicēts: 12.janvāris 2012 - 18:24

View Postwww.copesnams.lv, 12.janvāris 2012 - 18:15, rakstīja:

Man tikko bija klients, kas pagājušo sezonu sāka nodarboties ar moderno karpu makšķerēšanu. Es viņam ieteicu labu metodi kā tikt pie karpām ja ir brīva tikai nedēļas nogale, bet ezers ir netālu no mājām. Padalīšos ar šo informāciju. Es tā pats daru Mālpilī un vēl tuvējās ūdenskrātuvēs, ja esmu nobriedis aizbraukt piektdienas vakarā uz vienu nepilnu diennakti.Paņemu trīs garšas boilas pa 1 kg sajaucu kopā un otrdienas vakarā pēc darba iebaroju no visa sajaukuma, ceturdienas vakarā es iebaroju pusi no puses kas ir atlicis un piektdien braucu copēt, rezultāts ir garantēts pat tāds ka nepaspēj svingeri uzlikt un kad makšķerēju lietoju šķīstošo zeķi ar maisījumu(pelletes, sasmalcinātas boilas, stikmiks maisījumu un aminoskābes),atlikušās boilas es izbaroju pakāpeniski pēc katras copes pa desmit boilām. Un to es saucu par visātrāko copi.


Beidzot noderīga informācija iesācējiem. Paldies.

#36 Lietotājs šobrīd nav portālā   RedBull 

  • Ziņojumi: 279
  • Reģistrējies: 29.janvāris 2008

Publicēts: 12.janvāris 2012 - 18:30

View Postwww.copesnams.lv, 12.janvāris 2012 - 18:15, rakstīja:

Man tikko bija klients, kas pagājušo sezonu sāka nodarboties ar moderno karpu makšķerēšanu. Es viņam ieteicu labu metodi kā tikt pie karpām ja ir brīva tikai nedēļas nogale, bet ezers ir netālu no mājām. Padalīšos ar šo informāciju. Es tā pats daru Mālpilī un vēl tuvējās ūdenskrātuvēs, ja esmu nobriedis aizbraukt piektdienas vakarā uz vienu nepilnu diennakti.Paņemu trīs garšas boilas pa 1 kg sajaucu kopā un otrdienas vakarā pēc darba iebaroju no visa sajaukuma, ceturdienas vakarā es iebaroju pusi no puses kas ir atlicis un piektdien braucu copēt, rezultāts ir garantēts pat tāds ka nepaspēj svingeri uzlikt un kad makšķerēju lietoju šķīstošo zeķi ar maisījumu(pelletes, sasmalcinātas boilas, stikmiks maisījumu un aminoskābes),atlikušās boilas es izbaroju pakāpeniski pēc katras copes pa desmit boilām. Un to es saucu par visātrāko copi.


Šis ir ļoti labs variants, kuru Māris jau man 3 sezonas atpakaļ ieteica, pie tā arī pieturos, ne tikai uz īso sesiju kad braucu, bet arī kad uz 2 vai 3 sutkām, pirms tam braucu barot ik pārdienas kādas 3x, un tad tik sēžos virsū. Protams, tā var darīt, ja ūdenskrātuve ir tuvu mājām un arī tādos gadījumos, kad zini, ka neviens cits neielīdīs tavā vietā. Tik tiešām ir bijis tā, ka tikko iemet kātu un uzreiz cope, karpa piestūmusies iepriekšējo dienu boilas, zapte tik nāk pa pakaļu ārā :lol: un pēc tā arī daudz var secināt, kuras boilas visvairāk locītas iekšā :rolleyes:
Ne asakas. Gaidam pavasari :rolleyes:

#37 Lietotājs šobrīd nav portālā   carpix 

  • Ziņojumi: 216
  • Reģistrējies: 13.oktobris 2008

Publicēts: 12.janvāris 2012 - 18:36

View Postwww.copesnams.lv, 12.janvāris 2012 - 18:15, rakstīja:

Man tikko bija klients, kas pagājušo sezonu sāka nodarboties ar moderno karpu makšķerēšanu. Es viņam ieteicu labu metodi kā tikt pie karpām ja ir brīva tikai nedēļas nogale, bet ezers ir netālu no mājām. Padalīšos ar šo informāciju. Es tā pats daru Mālpilī un vēl tuvējās ūdenskrātuvēs, ja esmu nobriedis aizbraukt piektdienas vakarā uz vienu nepilnu diennakti.Paņemu trīs garšas boilas pa 1 kg sajaucu kopā un otrdienas vakarā pēc darba iebaroju no visa sajaukuma, ceturdienas vakarā es iebaroju pusi no puses kas ir atlicis un piektdien braucu copēt, rezultāts ir garantēts pat tāds ka nepaspēj svingeri uzlikt un kad makšķerēju lietoju šķīstošo zeķi ar maisījumu(pelletes, sasmalcinātas boilas, stikmiks maisījumu un aminoskābes),atlikušās boilas es izbaroju pakāpeniski pēc katras copes pa desmit boilām. Un to es saucu par visātrāko copi.


Vai tad tā "Englandijā" visi necopē? Man šķiet,ka no turienes šī stratēģija arī nākusi,jo lielākoties viņi tur dzīvojas pa vienu konkrētu ūdeni un konkrētu sektoru gadiem.

#38 Lietotājs šobrīd nav portālā   www.copesnams.lv 

  • Ziņojumi: 788
  • Reģistrējies: 06.novembris 2008

Publicēts: 12.janvāris 2012 - 18:44

View Postcarpix, 12.janvāris 2012 - 18:36, rakstīja:

Vai tad tā "Englandijā" visi necopē? Man šķiet,ka no turienes šī stratēģija arī nākusi,jo lielākoties viņi tur dzīvojas pa vienu konkrētu ūdeni un konkrētu sektoru gadiem.

Nezinu par angļiem un lietuviešiem, bet es tādu taktiku piekopju vēl tajos laikos kad makšķerēju uz kartupeli un baroju ar kombikormu.Es Pēterīt karpas ķeru jau sen kad tu vēl autiņos čurāji.Un ar angļiem nebiju pazīstams.Lābāk būtu uzrakstījis kautko no savas pieredzes nevis mēģinājis ieknābt.

#39 Lietotājs šobrīd nav portālā   carpix 

  • Ziņojumi: 216
  • Reģistrējies: 13.oktobris 2008

Publicēts: 12.janvāris 2012 - 18:52

View Postwww.copesnams.lv, 12.janvāris 2012 - 18:44, rakstīja:

Nezinu par angļiem un lietuviešiem, bet es tādu taktiku piekopju vēl tajos laikos kad makšķerēju uz kartupeli un baroju ar kombikormu.Es Pēterīt karpas ķeru jau sen kad tu vēl autiņos čurāji.Un ar angļiem nebiju pazīstams.Lābāk būtu uzrakstījis kautko no savas pieredzes nevis mēģinājis ieknābt.


Mārīt,ar vecumu nevajag lielīties. ;)

Es vnk ierakstīju,ka tā copē daudzi UK,jo viņiem ir pavisam savādāka gan attieksme pret pašu copi,gan pats copes organizēšanas princips. Diemžēl tā ir sanācis,ka uzaugu pilsētā un man ne tuvu nav bijusi izteikti karpu copes vieta. Un arī tagad nav,vismaz pagaidām,kur aizskriet un sabērt boilas ūdenī ik pāris dienas. Sorryy

#40 Lietotājs šobrīd nav portālā   www.copesnams.lv 

  • Ziņojumi: 788
  • Reģistrējies: 06.novembris 2008

Publicēts: 12.janvāris 2012 - 19:03

View Postcarpix, 12.janvāris 2012 - 18:52, rakstīja:

Mārīt,ar vecumu nevajag lielīties. ;)

Es vnk ierakstīju,ka tā copē daudzi UK,jo viņiem ir pavisam savādāka gan attieksme pret pašu copi,gan pats copes organizēšanas princips. Diemžēl tā ir sanācis,ka uzaugu pilsētā un man ne tuvu nav bijusi izteikti karpu copes vieta. Un arī tagad nav,vismaz pagaidām,kur aizskriet un sabērt boilas ūdenī ik pāris dienas. Sorryy

Slikti, es pie karpu dīķa uzaugu, par to uzvedību zinu ļoti daudz ja vēl varētu apgūt tās ķīmijas lietas pusi, ar PH daudzumu ūdenī un tā tālāk...būtu tāds pats specs kā dienvidāfrikāņi, bet spriežot pēc pasaules čempionāta, to aminoskābju daudzumu ko es izgāzu pēdējā rītā pa skādi nenāca jo ķērās nenormāli. Un es uzdodu sev jautājumu vai ar aminoskābēm kas ir izstrādātas karpu produktu kompānijās, gāžot iekšā ūdenī var pārdozēt, jo tur viņas izšķīst, protams tas ir ļoti dārgi, bet ja gribi rezultātu.

  • 4 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu