Forums - CopesLietas.lv: Visātrāk strādājošā boila . - Forums - CopesLietas.lv

Jump to content

 
+7°C
3 m/s DR
754 mm
85%
+20°C
04:4819:54
 
 
  • 4 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu

Visātrāk strādājošā boila .

#41 Lietotājs šobrīd nav portālā   V.S.O.P. 

  • Ziņojumi: 119
  • Reģistrējies: 25.janvāris 2010

Publicēts: 12.janvāris 2012 - 19:12

 www.copesnams.lv, 12.janvāris 2012 - 19:03, rakstīja:

Slikti, es pie karpu dīķa uzaugu, par to uzvedību zinu ļoti daudz ja vēl varētu apgūt tās ķīmijas lietas pusi, ar PH daudzumu ūdenī un tā tālāk...būtu tāds pats specs kā dienvidāfrikāņi, bet spriežot pēc pasaules čempionāta, to aminoskābju daudzumu ko es izgāzu pēdējā rītā pa skādi nenāca jo ķērās nenormāli. Un es uzdodu sev jautājumu vai ar aminoskābēm kas ir izstrādātas karpu produktu kompānijās, gāžot iekšā ūdenī var pārdozēt, jo tur viņas izšķīst, protams tas ir ļoti dārgi, bet ja gribi rezultātu.


Beidzot patiesību pateici. Bez lieliem ieguldījumiem labu rezultātu nebūs. It sevišķi, ja tuvējos sektoros cope kāds, kam sev kas jāpierāda uz citu fona. Pēc tam var stāstīt - cik kurš liels sportists, bet panākumu pamatā ļoti bieži ir vienkārši PIĶIS.

ps Nothing personal :D

#42 Lietotājs šobrīd nav portālā   www.copesnams.lv 

  • Ziņojumi: 788
  • Reģistrējies: 06.novembris 2008

Publicēts: 12.janvāris 2012 - 19:19

 V.S.O.P., 12.janvāris 2012 - 19:12, rakstīja:

Beidzot patiesību pateici. Bez lieliem ieguldījumiem labu rezultātu nebūs. It sevišķi, ja tuvējos sektoros cope kāds, kam sev kas jāpierāda uz citu fona. Pēc tam var stāstīt - cik kurš liels sportists, bet panākumu pamatā ļoti bieži ir vienkārši PIĶIS.

ps Nothing personal :D

Mārtiņ, tak vienalga kāds būs sporta veids, vissu izšķir nauda. :)

#43 Lietotājs šobrīd nav portālā   karpa 

  • Ziņojumi: 261
  • Reģistrējies: 23.septembris 2007

Publicēts: 12.janvāris 2012 - 19:19

Ē par aminoskābēm kaut ko tuvāk varēs LAIKAM TIKAI ZORRO PASTĀSTĪT :mellow:

#44 Lietotājs šobrīd nav portālā   www.copesnams.lv 

  • Ziņojumi: 788
  • Reģistrējies: 06.novembris 2008

Publicēts: 12.janvāris 2012 - 19:29

 karpa, 12.janvāris 2012 - 19:19, rakstīja:

Ē par aminoskābēm kaut ko tuvāk varēs LAIKAM TIKAI ZORRO PASTĀSTĪT :mellow:

Jā, Janks citreiz pat es nesaprotu, kad Edvīns sak runāt par visām aminoskābēm, tur viņš ir guru. :)

#45 Lietotājs šobrīd nav portālā   Zorro 

  • Ziņojumi: 513
  • Reģistrējies: 18.septembris 2007

Publicēts: 12.janvāris 2012 - 20:46

 karpa, 12.janvāris 2012 - 16:20, rakstīja:

Zorro pastāsti vairāk par aminoskābem.Tikai lūdzu neko nereklamē,bet nosauc pēc savas pieredzas utt.Piemēram kādas būtu labākas Latvijas apstākļiem no pazīstamajiem brendiem.Es domāju,ka daudziem būtu interesanti.


Man liekas ka vismaz puse no tiem kas te raksta par proteīniem, olbaltumvielām, aminoskābēm īsti nesaprot kas tas ir, lai arī tāda informācija ir brīvi pieejama. Rakstu to pēdējo reizi, tātad kopumā ir 23 aminoskābes, kas veido visas uz zemes zināmās olbaltumvielas (proteīnus), karpai no tām ir nepieciešamas 10. Olbaltumvielas ir svarīgākā uzturviela augšanai, kā arī veselai virknei citu vajadzību, kā atjaunošanās u.t.t... Karpa nevar dzīvot bez dažu aminoskābju uzņemšanas, tās ir neaizstājamās aminoskābes un tās ir tās 10, pārējās karpas organisms spēj sintezēt. Veiksmīgākajām karpu ēsmām vajadzētu saturēt visas 10 šīs aminoskābes, turklāt pieejamā veidā. Piejamā tāpēc ka lielāko daļu olbaltumvielu kuras mēs cilvēki varam pārstrādāt karpa nevar dēļ sava vienkāršā barības vada. Pieņemsim ka aminoskābes ir ķieģeļi un karpa grauž atsevišķus ķieģeļus, bet ja šie ķieģeļi ir iemūrēti sienā (olbaltumvielas) un savā starpā saistīti ar cementu (peptīdu ķēdes) un armatūru (sulfhydryl bonds) plus vēl viņu massa (Van der Vaala spēki), karpai nav tādi instrumenti kā kuvalda un zubila (enzīmi) lai tiktu klāt tiem ķieģeļiem un tas ka viņi tur ir neko nedod. Tā ir teorija īsumā.
Tā kā tu drošvien domāji tās pudelītes uz kurām aprakstā ir rakstīts amino acids un uz etiķetes vizdrīzāk uzzīmēta karpa, tad tie ir ekstrakti no dažādiem produktiem, to sajaukumi un dažādas piešprices, lai tas viss glabātos. Piemēram minamino cik zinu pamatā ir aknu ekstrakts, plus mitamīnu/minerālvielu komplekss, plus vēl kāds ekstrakts un sintezētas aminoskābes (es tā ceru) lai pielāgotu aminoskābju profilu karpu vajadzībām, stabilizētājs un gan jau vēl šis tas...
Savus favorītus tev nevaru nosaukt, jo tā jau laikam būs reklāma...

#46 Lietotājs šobrīd nav portālā   RedBull 

  • Ziņojumi: 279
  • Reģistrējies: 29.janvāris 2008

Publicēts: 12.janvāris 2012 - 20:53

Veiksmīgākajām karpu ēsmām vajadzētu saturēt visas 10 šīs aminoskābes, turklāt pieejamā veidā. ---> vai veikalā nopērkamajām boilām ir šīs visas 10 aminoskābes??

#47 Lietotājs šobrīd nav portālā   karpa 

  • Ziņojumi: 261
  • Reģistrējies: 23.septembris 2007

Publicēts: 12.janvāris 2012 - 20:54

 Zorro, 12.janvāris 2012 - 20:46, rakstīja:

Man liekas ka vismaz puse no tiem kas te raksta par proteīniem, olbaltumvielām, aminoskābēm īsti nesaprot kas tas ir, lai arī tāda informācija ir brīvi pieejama. Rakstu to pēdējo reizi, tātad kopumā ir 23 aminoskābes, kas veido visas uz zemes zināmās olbaltumvielas (proteīnus), karpai no tām ir nepieciešamas 10. Olbaltumvielas ir svarīgākā uzturviela augšanai, kā arī veselai virknei citu vajadzību, kā atjaunošanās u.t.t... Karpa nevar dzīvot bez dažu aminoskābju uzņemšanas, tās ir neaizstājamās aminoskābes un tās ir tās 10, pārējās karpas organisms spēj sintezēt. Veiksmīgākajām karpu ēsmām vajadzētu saturēt visas 10 šīs aminoskābes, turklāt pieejamā veidā. Piejamā tāpēc ka lielāko daļu olbaltumvielu kuras mēs cilvēki varam pārstrādāt karpa nevar dēļ sava vienkāršā barības vada. Pieņemsim ka aminoskābes ir ķieģeļi un karpa grauž atsevišķus ķieģeļus, bet ja šie ķieģeļi ir iemūrēti sienā (olbaltumvielas) un savā starpā saistīti ar cementu (peptīdu ķēdes) un armatūru (sulfhydryl bonds) plus vēl viņu massa (Van der Vaala spēki), karpai nav tādi instrumenti kā kuvalda un zubila (enzīmi) lai tiktu klāt tiem ķieģeļiem un tas ka viņi tur ir neko nedod. Tā ir teorija īsumā.
Tā kā tu drošvien domāji tās pudelītes uz kurām aprakstā ir rakstīts amino acids un uz etiķetes vizdrīzāk uzzīmēta karpa, tad tie ir ekstrakti no dažādiem produktiem, to sajaukumi un dažādas piešprices, lai tas viss glabātos. Piemēram minamino cik zinu pamatā ir aknu ekstrakts, plus mitamīnu/minerālvielu komplekss, plus vēl kāds ekstrakts un sintezētas aminoskābes (es tā ceru) lai pielāgotu aminoskābju profilu karpu vajadzībām, stabilizētājs un gan jau vēl šis tas...
Savus favorītus tev nevaru nosaukt, jo tā jau laikam būs reklāma...

Pa lielam (domāju)sapratu.Tad paskaidro kā šo pudelīšu saturu pareizāk izmantot

#48 Lietotājs šobrīd nav portālā   Zorro 

  • Ziņojumi: 513
  • Reģistrējies: 18.septembris 2007

Publicēts: 12.janvāris 2012 - 20:58

 carpix, 12.janvāris 2012 - 18:36, rakstīja:

Vai tad tā "Englandijā" visi necopē? Man šķiet,ka no turienes šī stratēģija arī nākusi,jo lielākoties viņi tur dzīvojas pa vienu konkrētu ūdeni un konkrētu sektoru gadiem.


Tu smagi, smagi maldies. Pa vienu ūdenstilpni jā, bet pa vienu sektoru nu gan nē. Ja tu runā par pelēko massu, tad jā, tie var atsēdēt savas sutkas vienā sektorā un to pamainīt nākošajā copes reizē, ja kāds cits citā sektorā ir atvilcies. Tieši tā arī lielākajā daļā gadījumu notiek pie mums, kad tu jau tagad zini kurā sektorā pēc mēneša sēdēsi. UK "spicie" džeki vienas dienas laikā sektoru var nomainīt 3 reizes un es nerunāju par stalkingu, bet par garo sesiju pilnā aprīkojumā.

#49 Lietotājs šobrīd nav portālā   Zorro 

  • Ziņojumi: 513
  • Reģistrējies: 18.septembris 2007

Publicēts: 12.janvāris 2012 - 21:07

 V.S.O.P., 12.janvāris 2012 - 19:12, rakstīja:

Beidzot patiesību pateici. Bez lieliem ieguldījumiem labu rezultātu nebūs. It sevišķi, ja tuvējos sektoros cope kāds, kam sev kas jāpierāda uz citu fona. Pēc tam var stāstīt - cik kurš liels sportists, bet panākumu pamatā ļoti bieži ir vienkārši PIĶIS.

ps Nothing personal :D


Daļēji piekrītu, daļēji nē, lieli ieguldījumi ir nepieciešami pet pirmkārt šie ieguldījumi ir vajadzīgi praktiskajā izpētē un ideju realizēšanā, izmēģinot dažādus taktiskos un barošanas/barības variantus. Tā lielākā panākumu atslēga manuprāt slēpjas tieši tur. Kā saka kvalitāte nevis kvantitāte. Lai kaut ko sasniegtu mačos nav vajadzīgi četrciparu skaitļi, domāju, ka visu prātīgi apdomājot arī četrciparniekam var izgriezt pogas ar pāris simtiņiem.

#50 Lietotājs šobrīd nav portālā   Zorro 

  • Ziņojumi: 513
  • Reģistrējies: 18.septembris 2007

Publicēts: 12.janvāris 2012 - 21:11

 RedBull, 12.janvāris 2012 - 20:53, rakstīja:

Veiksmīgākajām karpu ēsmām vajadzētu saturēt visas 10 šīs aminoskābes, turklāt pieejamā veidā. ---> vai veikalā nopērkamajām boilām ir šīs visas 10 aminoskābes??


Vairumā gadījumu noteikti ka jā, bet jautājums ir kādus daudzumus. Lai to noteiktu vajag laiku un PIĶI.

#51 Lietotājs šobrīd nav portālā   Zorro 

  • Ziņojumi: 513
  • Reģistrējies: 18.septembris 2007

Publicēts: 12.janvāris 2012 - 21:19

 karpa, 12.janvāris 2012 - 20:54, rakstīja:

Pa lielam (domāju)sapratu.Tad paskaidro kā šo pudelīšu saturu pareizāk izmantot


Nu tā jau ir tā māksla, vari izmantot Māra metodi un PČ pēdējā rītā visus manus (tavā gadījumā NE manus) krājumus saliet spainī un ar raķeti salādēt iekšā. Kas kā izrādījās nostrādāja un pat blakus esošos Āfrikāņus atstāja ar lielām acīm un gariem deguniem, lai gan citās zonās viņi tieši beigas baigi uzrāva. Vari izmantot savu taktiku lai ar aminoskābju palīdzību peisaistītu karpas un/vai izceltu ēsmu. (ne to ēsmu)

#52 Lietotājs šobrīd nav portālā   Zorro 

  • Ziņojumi: 513
  • Reģistrējies: 18.septembris 2007

Publicēts: 12.janvāris 2012 - 21:20

Šodienai pietiks :)

#53 Lietotājs šobrīd nav portālā   RedBull 

  • Ziņojumi: 279
  • Reģistrējies: 29.janvāris 2008

Publicēts: 12.janvāris 2012 - 21:48

 Zorro, 12.janvāris 2012 - 21:19, rakstīja:

Nu tā jau ir tā māksla, vari izmantot Māra metodi un PČ pēdējā rītā visus manus (tavā gadījumā NE manus) krājumus saliet spainī un ar raķeti salādēt iekšā. Kas kā izrādījās nostrādāja un pat blakus esošos Āfrikāņus atstāja ar lielām acīm un gariem deguniem, lai gan citās zonās viņi tieši beigas baigi uzrāva. Vari izmantot savu taktiku lai ar aminoskābju palīdzību peisaistītu karpas un/vai izceltu ēsmu. (ne to ēsmu)


Cik saprotu, ka ar aminoskābēm nemaz nav iespējams pārdozēt??tobiš, radīt pretēju efektu? :rolleyes:

#54 Lietotājs šobrīd nav portālā   carpix 

  • Ziņojumi: 216
  • Reģistrējies: 13.oktobris 2008

Publicēts: 12.janvāris 2012 - 22:02

 Zorro, 12.janvāris 2012 - 20:58, rakstīja:

Tu smagi, smagi maldies. Pa vienu ūdenstilpni jā, bet pa vienu sektoru nu gan nē. Ja tu runā par pelēko massu, tad jā, tie var atsēdēt savas sutkas vienā sektorā un to pamainīt nākošajā copes reizē, ja kāds cits citā sektorā ir atvilcies. Tieši tā arī lielākajā daļā gadījumu notiek pie mums, kad tu jau tagad zini kurā sektorā pēc mēneša sēdēsi. UK "spicie" džeki vienas dienas laikā sektoru var nomainīt 3 reizes un es nerunāju par stalkingu, bet par garo sesiju pilnā aprīkojumā.

Tas saucās-smagi,smagi maldies? Runa jau negāja par Jim Shelley utt.Es tak rakstīju-LIELĀKOTIES visi tā makšķerē. Labi,par vienu un to pašu sektoru gadu no gada,es biku pāršāvu pār strīpu,bet kopumā tu pateici tieši to pašu,ko es mēģināju divos teikumos pateikt.Ne tā?

#55 Lietotājs šobrīd nav portālā   www.copesnams.lv 

  • Ziņojumi: 788
  • Reģistrējies: 06.novembris 2008

Publicēts: 13.janvāris 2012 - 10:03

Nu vot, palasot šo diskusiju, liekas kad tas ir palicis par normālu forumu, man prieks. :)

#56 Lietotājs šobrīd nav portālā   MaTT 

  • Ziņojumi: 74
  • Reģistrējies: 28.oktobris 2009

Publicēts: 13.janvāris 2012 - 10:57

 RedBull, 12.janvāris 2012 - 21:48, rakstīja:

Cik saprotu, ka ar aminoskābēm nemaz nav iespējams pārdozēt??tobiš, radīt pretēju efektu? :rolleyes:



Nevar, tā nav putra kas vēlāk smird

#57 Lietotājs šobrīd nav portālā   StbLeads 

  • Ziņojumi: 310
  • Reģistrējies: 24.jūnijs 2010

Publicēts: 13.janvāris 2012 - 12:11

"Piemēram minamino cik zinu pamatā ir aknu ekstrakts, plus mitamīnu/minerālvielu komplekss, plus vēl kāds ekstrakts un sintezētas aminoskābes (es tā ceru) lai pielāgotu aminoskābju profilu karpu vajadzībām, stabilizētājs un gan jau vēl šis tas..."
Atļaušos nedaudz papildināt:
Pareizi teici, ka pamatā ir aknu ekstrakts, bet vēl sastāvā liesas ekstrakts, kuņģa gļotas ekstrakts, B vitamīnu kompleks, vara sulfāts, mangāna sulfāts, dzelzs amonija citrāts un tās pašas 10 neaizvietojamās aminoskābes.

#58 Lietotājs šobrīd nav portālā   Zorro 

  • Ziņojumi: 513
  • Reģistrējies: 18.septembris 2007

Publicēts: 13.janvāris 2012 - 21:13

 RedBull, 12.janvāris 2012 - 21:48, rakstīja:

Cik saprotu, ka ar aminoskābēm nemaz nav iespējams pārdozēt??tobiš, radīt pretēju efektu? :rolleyes:


Grūti pateikt, bet pēc pieredzes uz spaini rupjas barības 2l šķidruma ar augstu aminoskābju saturu (pārmitrināta barība neizmantojot ūdeni) nedod labāku efektu kā 0,5l + ūdens. Cita lieta ir ar smalkāku frakciju. Tas man liekas ir saistīts ar šķīšanu.

#59 Lietotājs šobrīd nav portālā   Zorro 

  • Ziņojumi: 513
  • Reģistrējies: 18.septembris 2007

Publicēts: 13.janvāris 2012 - 21:19

 carpix, 12.janvāris 2012 - 22:02, rakstīja:

Tas saucās-smagi,smagi maldies? Runa jau negāja par Jim Shelley utt.Es tak rakstīju-LIELĀKOTIES visi tā makšķerē. Labi,par vienu un to pašu sektoru gadu no gada,es biku pāršāvu pār strīpu,bet kopumā tu pateici tieši to pašu,ko es mēģināju divos teikumos pateikt.Ne tā?


Vēlreiz izlasi savu un manu postu un salīdzini, manuprāt es rakstīju pilnīgi pretēju domu. Es cenšos ņemt piemēru no veiksmīgākajiem, bet ja tevi vairāk interesē, kā dara "pelēkā masa" tad varbūt tev taisnība un es smagi, smagi maldos.

#60 Lietotājs šobrīd nav portālā   Zorro 

  • Ziņojumi: 513
  • Reģistrējies: 18.septembris 2007

Publicēts: 13.janvāris 2012 - 21:22

 StbLeads, 13.janvāris 2012 - 12:11, rakstīja:

"Piemēram minamino cik zinu pamatā ir aknu ekstrakts, plus mitamīnu/minerālvielu komplekss, plus vēl kāds ekstrakts un sintezētas aminoskābes (es tā ceru) lai pielāgotu aminoskābju profilu karpu vajadzībām, stabilizētājs un gan jau vēl šis tas..."
Atļaušos nedaudz papildināt:
Pareizi teici, ka pamatā ir aknu ekstrakts, bet vēl sastāvā liesas ekstrakts, kuņģa gļotas ekstrakts, B vitamīnu kompleks, vara sulfāts, mangāna sulfāts, dzelzs amonija citrāts un tās pašas 10 neaizvietojamās aminoskābes.


Nu re, tu esi atradis izsmeļošāku aprakstu no kāda ražotāja, un apstiprināji manis rakstīto. + tev no manis

  • 4 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu