Forums - CopesLietas.lv: Visātrāk strādājošā boila . - Forums - CopesLietas.lv

Jump to content

 
+7°C
3 m/s R
751 mm
87%
+20°C
04:4819:54
 
 
  • 4 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu

Visātrāk strādājošā boila .

#61 Lietotājs šobrīd nav portālā   Spriditis 

  • Ziņojumi: 65
  • Reģistrējies: 02.maijs 2011

Publicēts: 29.janvāris 2012 - 19:57

Piekritu tam ka ists karpinieks ir tas kurs tas ker ar milestibu un kaifu.Man pasam si boilu lieta ir vel tumsa bilde.Pameginiet uz tam boilam nokert kadu karpu Venta vai Aiviekste.Cik esmu redzejis un dzirdejis gruti bus.Seit der atcereties musu sencu metodes,atlautas.Parasta putra strada ideali.Ta ka katram savs.Veiksmi saja sezona draugi.

#62 Lietotājs šobrīd nav portālā   RedBull 

  • Ziņojumi: 279
  • Reģistrējies: 29.janvāris 2008

Publicēts: 29.janvāris 2012 - 20:13

 Spriditis, 29.janvāris 2012 - 19:57, rakstīja:

Piekritu tam ka ists karpinieks ir tas kurs tas ker ar milestibu un kaifu.Man pasam si boilu lieta ir vel tumsa bilde.Pameginiet uz tam boilam nokert kadu karpu Venta vai Aiviekste.Cik esmu redzejis un dzirdejis gruti bus.Seit der atcereties musu sencu metodes,atlautas.Parasta putra strada ideali.Ta ka katram savs.Veiksmi saja sezona draugi.


Pagājušosezon cilvēki uz boilām Ventā ķēra, vajag tikai pieradināt pie boilas, ja zini konkrētu vietu kur tā karpa uzturas nav problēmu viņu tur noķert. Par Aivieksti neesmu dzirdējis, ka kāds uz boilām tur vilktu (bet tas, ka velk tas ir 100%). Protams, ka parastā putra strādā ideāli, dažbrīd pat labāk nekā nekā boila, BET ir liela starpība vai Tu karpu ķer, lai palaistu atpakaļ vai arī ķer, lai noēstu un kaimiņiem izdalītu, ja nu gadījumā to ruksi nevarēsi viens noēst. Ne asakas :rolleyes:

#63 Lietotājs šobrīd nav portālā   kashulonis 

  • Ziņojumi: 119
  • Reģistrējies: 23.novembris 2009

Publicēts: 31.janvāris 2012 - 12:58

Cik reizes man nav bijis, ka konkrētu vietu regulāri iebaroju ar boilām un tur copēju, bet kādu copeni aizmetu pilnīgi citur. Un uzminat ko? Karpa paņem tieši to, kura ir iemesta nebarotā vietā... Tas tikai pierāda to, ka ūdenī vari sagāzt miljonu, bet ja karpas ceļš ved citur, tad atsūkāsi savas sutkas. Tieši tādēļ man liekas karpu copē kruts ir stalking.... Jo tur čāli vēro ūdenstilpni, vairākas dienas iepriekš, kāpj kokos, u.t.t. Viģikus visi jau salūrējušies.. Bet pats priekš sevis esmu nolēmis, ka uz dullo neizvēlēties vietas tāpēc, ka vistuvāk var piebraukt ar mašīnu vai ērtāk man, bet jāpēta, jāpēta tā ūdenstilpne un jārunā ar vietējiem...

#64 Lietotājs šobrīd nav portālā   kccompany 

  • Ziņojumi: 37
  • Reģistrējies: 06.jūnijs 2008

Publicēts: 10.maijs 2012 - 16:44

 Zorro, 13.janvāris 2012 - 21:22, rakstīja:

Nu re, tu esi atradis izsmeļošāku aprakstu no kāda ražotāja, un apstiprināji manis rakstīto. + tev no manis

Padziļināti par to ko raksta ZORRO šeit: http://timfrichardso...ors-842827.html

#65 Lietotājs šobrīd nav portālā   aaapsis 

  • Ziņojumi: 68
  • Reģistrējies: 04.marts 2010

Publicēts: 13.februāris 2013 - 17:13

Esmu dzirdējis viedokli, ka iespējams ne visas no karpai neaizvietojamajām 10 aminoskābēm, karpai liekas pievilcīgas pēc smaržas? Neapšaubāmi ir vajadzīgas, bet varbūt nemaz nepatīk. Varbūt kāds gudrāks var pakomentēt - paldies!

#66 Lietotājs šobrīd nav portālā   aaapsis 

  • Ziņojumi: 68
  • Reģistrējies: 04.marts 2010

Publicēts: 15.februāris 2013 - 10:08

Palasīju tālāk un mazliet sevi pakomentēšu! Izrādās, ka kāda no aminoskābēm, kuru karpa var sintizēt, var vairāk pievilināt karpu nekā šīs 10 neaizstājamās. Īsāk sakot var labāk strādāt boila, kura karpai nemaz nav tik nepieciešama veselībai. Piemēram Alanīns esot viena aminoskābēm, kas dod visspēcīgāko barības signālu, bet tā nemaz nav neaizvietojamā aminoskābe.
P.S. nepretendēju uz gudrinieka statusu. Mēģinu izprast.
P.S.2 - vai tad ar to arī atšķiras barības boilas no augstas atraktivitātes boilām?

#67 Lietotājs šobrīd nav portālā   RedBull 

  • Ziņojumi: 279
  • Reģistrējies: 29.janvāris 2008

Publicēts: 15.februāris 2013 - 22:32

Zorro neguli, tauta gaida atbildi :lol:

#68 Lietotājs šobrīd nav portālā   kirmis 

  • Ziņojumi: 163
  • Reģistrējies: 07.jūnijs 2008

Publicēts: 16.februāris 2013 - 19:20

 RedBull, 15.februāris 2013 - 22:32, rakstīja:

Zorro neguli, tauta gaida atbildi :lol:/>

Laikam jau Zorro gulēšanai ir labs iemesls????

#69 Lietotājs šobrīd nav portālā   www.copesnams.lv 

  • Ziņojumi: 788
  • Reģistrējies: 06.novembris 2008

Publicēts: 17.februāris 2013 - 11:04

 kirmis, 16.februāris 2013 - 19:20, rakstīja:

Laikam jau Zorro gulēšanai ir labs iemesls????

Vēl iemesls nav, bet konīti jau nopirku ;)

#70 Lietotājs šobrīd nav portālā   aaapsis 

  • Ziņojumi: 68
  • Reģistrējies: 04.marts 2010

Publicēts: 20.februāris 2013 - 18:15

Rakstīšu savas pārdomas, kas daļēji protams balstās uz pieņēmumiem un ļoti ceru, ka ZORRO pakomentēs.
Paklausījos kādu krievu ihtiologu, kurš ir veicis pētījumu par karpas smaržas un garšas uztveri un pētījumi parāda, ka karpai pievilcīgu barības signālu dod 6 aminoskābes, kuras nav neaizvietojamās. Tātad mans pieņēmums, boila, kas nesatur neaizvietojamās (protams tas nav iespējams, jo bāzes miksa milti arī tās satur, izņemot korķa boilas) aminoskābes, īstermiņā varētu strādāt labāk, par tādu, kurai sastāvā būtu visas 10 neaizvietojamās aminoskābes.
Šeit rodas jautājumi!
1) ja man ir taisnība un šādas boilas strādātu tikai īstermiņā, kas ir tas faktors, kas liegtu tādas karpai ēst arī ilgā laika periodā? Vai karpa saprastu, ka viņai ir grūtības šo boilu ''sagremot''? Esmu dzirdējis viedokli, ka zivīm nav tādas sāta sajūtas, viņas var ēst un ēst, kamēr spiežas nesagremota barība pa otru galu ārā.
2)Kādas konkrētas aminoskābes satur jau pieminētie muntimino, nutramino utt. Respektīvi, vai veikalos var iegādāties piemēram kādu konkrētu aminoskābi?
3)Kā Tu domā, karpa saprot, kura no neaizstājamām aminoskābēm, viņai konkrētajā brīdī trūkst? Vai viņa meklē konkrēto aminoskābi?

Paldies!

#71 Lietotājs šobrīd nav portālā   aaapsis 

  • Ziņojumi: 68
  • Reģistrējies: 04.marts 2010

Publicēts: 20.februāris 2013 - 18:16

Varbūt kāds var pastāstīt, vai Ričardsa grāmata ir kaut kur pieejama? Varbūt latviski???? :blink:

#72 Lietotājs šobrīd nav portālā   Zorro 

  • Ziņojumi: 513
  • Reģistrējies: 18.septembris 2007

Publicēts: 21.februāris 2013 - 12:23

 aaapsis, 20.februāris 2013 - 18:16, rakstīja:

Varbūt kāds var pastāstīt, vai Ričardsa grāmata ir kaut kur pieejama? Varbūt latviski???? :blink:/>


Visas trīs Ričardsa grāmatas ir pieejamas angliski, kaut kas esot arī krieviski, bet neesmu interesējies kas. Man visinteresantākā likās pirmā (šķiet carp and catfish), otrā daļēji ir tas pats un vēl ir flavours, feeding triggers utt kurā liela daļa ir praktiski nevajadzīga un grūti uztverama teorija. Tās grāmatas vairāk ir virspusēja teorija un daudz dažādu ideju. Ar to ko tu centies rakstīt iepriekš tas neiet kopā, esmu vairākkārt sarakstījies un konsultējies ar Timu un viņa uzskati ir ka tā visa matemātikas padarīšana vairāk ir zivju audzēšanai nevis ķeršanai.

#73 Lietotājs šobrīd nav portālā   Zorro 

  • Ziņojumi: 513
  • Reģistrējies: 18.septembris 2007

Publicēts: 21.februāris 2013 - 12:39

 aaapsis, 20.februāris 2013 - 18:15, rakstīja:

Rakstīšu savas pārdomas, kas daļēji protams balstās uz pieņēmumiem un ļoti ceru, ka ZORRO pakomentēs.
Paklausījos kādu krievu ihtiologu, kurš ir veicis pētījumu par karpas smaržas un garšas uztveri un pētījumi parāda, ka karpai pievilcīgu barības signālu dod 6 aminoskābes, kuras nav neaizvietojamās. Tātad mans pieņēmums, boila, kas nesatur neaizvietojamās (protams tas nav iespējams, jo bāzes miksa milti arī tās satur, izņemot korķa boilas) aminoskābes, īstermiņā varētu strādāt labāk, par tādu, kurai sastāvā būtu visas 10 neaizvietojamās aminoskābes.
Šeit rodas jautājumi!
1) ja man ir taisnība un šādas boilas strādātu tikai īstermiņā, kas ir tas faktors, kas liegtu tādas karpai ēst arī ilgā laika periodā? Vai karpa saprastu, ka viņai ir grūtības šo boilu ''sagremot''? Esmu dzirdējis viedokli, ka zivīm nav tādas sāta sajūtas, viņas var ēst un ēst, kamēr spiežas nesagremota barība pa otru galu ārā.
2)Kādas konkrētas aminoskābes satur jau pieminētie muntimino, nutramino utt. Respektīvi, vai veikalos var iegādāties piemēram kādu konkrētu aminoskābi?
3)Kā Tu domā, karpa saprot, kura no neaizstājamām aminoskābēm, viņai konkrētajā brīdī trūkst? Vai viņa meklē konkrēto aminoskābi?

Paldies!


Ir daudz dažādas teorijas, kuras bieži vien ir pretrunā viena ar otru.
Konkrētas aminoskābes var nopirkt, bet viņas ir dārgas un nestabilas pie tam ja arī tu zini(kā tev šobrīd šķiet) kuras tev vajag tu nezini vajadzīgo koncentrāciju un proporcijas.
Manuprāt karpām nav portatīvās laboratorijas un domāju ka arī urānu viņas neprot bagātināt. Viņas vairāk ir cūkas, tikai dzīvo ūdenī.
Ja pievērs uzmanību atsevišķu aminoskābju deficītam neaizmirsti arī par taukskābēm, vitamīniem un minerālvielām. Ņem vērā arī to ka karpai barības vads nav kunģis un tas ka boilā ir visas karpai nepieciešamās aminoskābes nenozīmē ka viņas ir sagremojamas.

#74 Lietotājs šobrīd nav portālā   Zorro 

  • Ziņojumi: 513
  • Reģistrējies: 18.septembris 2007

Publicēts: 21.februāris 2013 - 12:42

Tos kas pēc šiem tekstiem satraucas par savām zināšanām un varēšanu, varu jūs nomierināt, karpas joprojām var noķert diezgan viegli, pat uz plastmasas imitāciju.

#75 Lietotājs šobrīd nav portālā   carpix 

  • Ziņojumi: 216
  • Reģistrējies: 13.oktobris 2008

Publicēts: 21.februāris 2013 - 15:44

 Zorro, 21.februāris 2013 - 12:42, rakstīja:

Tos kas pēc šiem tekstiem satraucas par savām zināšanām un varēšanu, varu jūs nomierināt, karpas joprojām var noķert diezgan viegli, pat uz plastmasas imitāciju.


Tieši tā! Nevajag izgudrot riteni no jauna!Principā gandrīz visas boilas un miksi jau ir salikti tā kā vajag un to ir darījuši gudri,zinoši cilvēki,kuri gadu desmitiem strādā šajā sfērā.

#76 Lietotājs šobrīd nav portālā   Zorro 

  • Ziņojumi: 513
  • Reģistrējies: 18.septembris 2007

Publicēts: 21.februāris 2013 - 18:32

 carpix, 21.februāris 2013 - 15:44, rakstīja:

Tieši tā! Nevajag izgudrot riteni no jauna!Principā gandrīz visas boilas un miksi jau ir salikti tā kā vajag un to ir darījuši gudri,zinoši cilvēki,kuri gadu desmitiem strādā šajā sfērā.


Ir tomēr viens apstāklis kas liek arī pašam bagātināt esošos produktus vai veidot savus.
Komerciālajiem ražotājiem tomēr ir jāiekļaujās diezgan pieticīgā summā, lai veikalā piemēram Kg boilas maksātu ap 10Ls. Ja parēķinam ka tajā ietilpst sastāvdaļas, ražošanas izmaksas, mārketinga pasākumi, ražotāja peļņa, transporta izdevumi, veikala izdevumi+ kaut kāds peļņas %, izejvielām piejamā summa ir stipri ierobežota.
Ja es varu atļauties makšķerēt ar boilām kas satur dārgākas un bieži arī efektīvākas sastāvdaļas, izmantojot savas zināšanas es varu bagātināt esošos piem. boilu miksus vai veidot savus, kas izmaksā 10-20, vai pat vairāk Ls.
Izveidot kaut ko lētāku un tajā pašā labāku par lielajiem ražotājiem gan ir diezgan sarežģīti. Kaut gan palasot kā tika uzsākti šie biznesi, arī tur pamatā bija cilvēki bez padziļinātām zināšanām, bet šobrīd viņi ir krietni attīstījušies un tiešām var piesaistīt jebkādus speciālistus produktu izstrādei, kurus pārtumpot mums nav pa spēkam. Cerēt ka internetā ir publicēta kāda revolucionāra info, kas viņiem nav zināma un pārbaudīta ir diezgan naivi.

#77 Lietotājs šobrīd nav portālā   Davis-Di 

  • Ziņojumi: 142
  • Reģistrējies: 12.augusts 2008

Publicēts: 20.marts 2013 - 00:47

Nemēģināsi neuzzināsi!
Par bagātināšanu un izmaksām es piekrītu Zorro - boilu izmaksas var uzaugt līdz 20 un vairāk ls par kg.
Bet tas nenozīmē ka visādi mēģinājumi / eksperimenti nevar novest pie fascinējoša rezultāta - tikai tam ir vajadzīgs daudz laika un protams finansējuma un vēlmēs lasīt un mācīties.

#78 Lietotājs šobrīd nav portālā   guntisi 

  • Ziņojumi: 11
  • Reģistrējies: 13.septembris 2011

Publicēts: 21.marts 2013 - 19:57

Vai kāds varētu dot kādu atsauci par Nash boilam.
1. Kādes esat lietojuši, un kādi rezūltāti.
2. kada atšķirība Nash TOP ROD BOILIES un Nash CLASSIC BOILIES?w

#79 Lietotājs šobrīd nav portālā   janiswww 

  • Ziņojumi: 111
  • Reģistrējies: 19.jūnijs 2007

Publicēts: 23.marts 2013 - 21:23

 guntisi, 21.marts 2013 - 19:57, rakstīja:

Vai kāds varētu dot kādu atsauci par Nash boilam.
1. Kādes esat lietojuši, un kādi rezūltāti.
2. kada atšķirība Nash TOP ROD BOILIES un Nash CLASSIC BOILIES?w


Scopex Nasham ir manuprāt ir vis izcilākais!

Publicēta bilde

#80 Lietotājs šobrīd nav portālā   Banditio 

  • Ziņojumi: 116
  • Reģistrējies: 16.novembris 2012

Publicēts: 29.maijs 2013 - 09:29

Cik man pakonsulteja, tad TOP ROD ir aukstakas klases un labakas.

Esmu testejis SCOPEX SQUID, super, strada labi. Protams, iepriekseja vakara sadipoju tas, kuras liku uz mata. + Pop up.

  • 4 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu