Forums - CopesLietas.lv: Ar iesācēju karpās. - Forums - CopesLietas.lv

Jump to content

 
+10°C
2 m/s DA
744 mm
85%
+20°C
05:5918:57
 
 
  • 4 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu

Ar iesācēju karpās.

#1 Lietotājs šobrīd nav portālā   Supernatural 

  • Ziņojumi: 20
  • Reģistrējies: 17.janvāris 2010

Publicēts: 04.jūnijs 2012 - 14:21

Sveiciens karpniekiem!

Esmu pilnīgs iesācējs, un saprašana ir pavisam maza.
Tā kā vienam pašam to būtu pagrūti iemācīties, nu tos pamatus, tad varbūt ir kāds, ar kuru ir kādreiz iespēja kopā aizbraukt karpās tepat Kurzemē? Es pats esmu no Ventspils. Būtu jauki, ja varētu ierādīt visus pamatus un nianses, un sistēmas utt.

#2 Lietotājs šobrīd nav portālā   karpa 

  • Ziņojumi: 261
  • Reģistrējies: 23.septembris 2007

Publicēts: 04.jūnijs 2012 - 19:01

View PostSupernatural, 04.jūnijs 2012 - 14:21, rakstīja:

Sveiciens karpniekiem!

Esmu pilnīgs iesācējs, un saprašana ir pavisam maza.
Tā kā vienam pašam to būtu pagrūti iemācīties, nu tos pamatus, tad varbūt ir kāds, ar kuru ir kādreiz iespēja kopā aizbraukt karpās tepat Kurzemē? Es pats esmu no Ventspils. Būtu jauki, ja varētu ierādīt visus pamatus un nianses, un sistēmas utt.

Nu tu pats saproti uz ,ko paraksties.

#3 Lietotājs šobrīd nav portālā   Supernatural 

  • Ziņojumi: 20
  • Reģistrējies: 17.janvāris 2010

Publicēts: 04.jūnijs 2012 - 22:43

View Postkarpa, 04.jūnijs 2012 - 19:01, rakstīja:

Nu tu pats saproti uz ,ko paraksties.

Precizē!
Uz jaunu makšķerešanas veida baudu vai lielu naudas tēriņu?

#4 Lietotājs šobrīd nav portālā   copvaldis 

  • Ziņojumi: 36
  • Reģistrējies: 29.jūlijs 2010

Publicēts: 05.jūnijs 2012 - 00:08

View PostSupernatural, 04.jūnijs 2012 - 22:43, rakstīja:

Precizē!
Uz jaunu makšķerešanas veida baudu vai lielu naudas tēriņu?




NU tu paraksties uz abām šim lietām, bet ari uz visādiem krutajiem, kas gribēs pazimeties un Tavu iesaceja komplektu novertes ka pedejo s.u.d.u..bet neker krenki..tadi reti gadas...iesaku sakt un tad jau redzes kas bus vairak - bauda vai izdevumi, lai gan ari iepirksanas sagada prieku (vismaz man un vismaz uz karpu mantam ) :))

#5 Lietotājs šobrīd nav portālā   Supernatural 

  • Ziņojumi: 20
  • Reģistrējies: 17.janvāris 2010

Publicēts: 05.jūnijs 2012 - 01:36

View Postcopvaldis, 05.jūnijs 2012 - 00:08, rakstīja:

NU tu paraksties uz abām šim lietām, bet ari uz visādiem krutajiem, kas gribēs pazimeties un Tavu iesaceja komplektu novertes ka pedejo s.u.d.u..bet neker krenki..tadi reti gadas...iesaku sakt un tad jau redzes kas bus vairak - bauda vai izdevumi, lai gan ari iepirksanas sagada prieku (vismaz man un vismaz uz karpu mantam ) :))


Oij, par to es nemaz netaisos kreņķēties, pagaidām vēl esmu students, tāpēc kruto pietaupīšu tālākā nākotnē. :)

Bet nu esmu iegādājis JRC Defender kātu, pelikt klāt salmo baitfeeder spoli un otru ņemt fīderi ar salmo baitrunner. Ir doma šonedēļ aizbraukt līdz kādai copes bodei, pasaktīties kādu auklu un pamazām iepirkt kādus pričendāļus.

Bet jautājums paliek aktuāls, vai varētu kādreiz ar kādu sarunāt? :)

#6 Lietotājs šobrīd nav portālā   karpa 

  • Ziņojumi: 261
  • Reģistrējies: 23.septembris 2007

Publicēts: 05.jūnijs 2012 - 06:59

View PostSupernatural, 05.jūnijs 2012 - 01:36, rakstīja:

Oij, par to es nemaz netaisos kreņķēties, pagaidām vēl esmu students, tāpēc kruto pietaupīšu tālākā nākotnē. :)

Bet nu esmu iegādājis JRC Defender kātu, pelikt klāt salmo baitfeeder spoli un otru ņemt fīderi ar salmo baitrunner. Ir doma šonedēļ aizbraukt līdz kādai copes bodei, pasaktīties kādu auklu un pamazām iepirkt kādus pričendāļus.

Bet jautājums paliek aktuāls, vai varētu kādreiz ar kādu sarunāt? :)

Pag nesapratu tu domā fīderēt? Un tos maitrunerus pat klāt vari nelikt ,tas 1 gultnis(itkā) neizturēs.Bet nu protams,ka varam sarunāt kautkur aizlaist,tikai kur.Priekšlikumi student.

#7 Lietotājs šobrīd nav portālā   kazimirs 

  • Ziņojumi: 15
  • Reģistrējies: 02.decembris 2009

Publicēts: 05.jūnijs 2012 - 07:10

Nāc uz Copesnamu Ventspīlī palīdzēšu vai zvani 29477655

#8 Lietotājs šobrīd nav portālā   copvaldis 

  • Ziņojumi: 36
  • Reģistrējies: 29.jūlijs 2010

Publicēts: 05.jūnijs 2012 - 09:05

View Postkarpa, 05.jūnijs 2012 - 06:59, rakstīja:

Pag nesapratu tu domā fīderēt? Un tos maitrunerus pat klāt vari nelikt ,tas 1 gultnis(itkā) neizturēs.Bet nu protams,ka varam sarunāt kautkur aizlaist,tikai kur.Priekšlikumi student.



Nu es Tev neiesaku nobīties no šitiem tekstiem - arī ar to lēto runneri var pacopēt - nav nevainas..īpaši jau sākumā, OK nevajag gaidīt, ka tas kalpos 10 gadus, bet 1-2 sezonas - mierīgi..pats tā sāku..protams, jau forsi, ja var nopirkt kaut ko pieklājīgāku, bet lai vispār saprastu, kas ir kas - mierigi...pagajušo gadu A.Rudzinskim bija rakstu sērija iesācējiem - tur sākuma komplekts ja nemaldos iekļāvās ap 100 Ls..par kopīgu copi - varam kaut ko sarunāt, PM..

#9 Lietotājs šobrīd nav portālā   Supernatural 

  • Ziņojumi: 20
  • Reģistrējies: 17.janvāris 2010

Publicēts: 05.jūnijs 2012 - 13:09

Es nedomāju fīderēt,es kā otru kātu biju domājis lietot fīderi, bet nu ja tas ir ārpus jebkuras robežas un neparko nedrīkst lietot, tad varu jau arī copēt ar vienu kātu.

Nu, par spolēm nekā labāka man pagaidām nav. Ja būtu lieli līdzekļi, tad arī nopirktu visus ūber krutos rīkus. :)

Bet cik apmēram būtu jāreķina naudas izteiksmē vienai copes reizei par sistēmām, barībām, boilām un tml.?

#10 Lietotājs šobrīd nav portālā   karpa 

  • Ziņojumi: 261
  • Reģistrējies: 23.septembris 2007

Publicēts: 05.jūnijs 2012 - 15:49

View Postcopvaldis, 05.jūnijs 2012 - 09:05, rakstīja:

Nu es Tev neiesaku nobīties no šitiem tekstiem - arī ar to lēto runneri var pacopēt - nav nevainas..īpaši jau sākumā, OK nevajag gaidīt, ka tas kalpos 10 gadus, bet 1-2 sezonas - mierīgi..pats tā sāku..protams, jau forsi, ja var nopirkt kaut ko pieklājīgāku, bet lai vispār saprastu, kas ir kas - mierigi...pagajušo gadu A.Rudzinskim bija rakstu sērija iesācējiem - tur sākuma komplekts ja nemaldos iekļāvās ap 100 Ls..par kopīgu copi - varam kaut ko sarunāt, PM..

Tu nu galīgi runā muļķibas, ja uzskati ,ka maitrunners rullē divas sezonas. Cik tad tu ar viņām noķeri karpas?Izskatās ,ka esi baigais eksperts štrumu jautājumos.Atklāj sadaļu jautājumos ofic prasīšu padomu ,ja kautko taisīsos pirkt.

#11 Lietotājs šobrīd nav portālā   AgrisB. 

  • Ziņojumi: 1 186
  • Reģistrējies: 30.maijs 2008

Publicēts: 05.jūnijs 2012 - 16:09

View Postkarpa, 05.jūnijs 2012 - 15:49, rakstīja:

Tu nu galīgi runā muļķibas, ja uzskati ,ka maitrunners rullē divas sezonas. Cik tad tu ar viņām noķeri karpas?Izskatās ,ka esi baigais eksperts štrumu jautājumos.Atklāj sadaļu jautājumos ofic prasīšu padomu ,ja kautko taisīsos pirkt.


Domāju, ka izturēs arī divas sezonas, bet līdz noteiktam svaram... Ja ķersi uz makaroniem 2-nieces (kūpināšanai) Ūdensrozēs vai Vallē, tad neko labāku nevajag, man vēl tagad pirmās "Robinson" spoles nav nokautas un darba gatavībā ar karpu kātiem, kaut kur bēniņos...

#12 Lietotājs šobrīd nav portālā   awis 

  • Ziņojumi: 19
  • Reģistrējies: 08.septembris 2010

Publicēts: 05.jūnijs 2012 - 16:28

View Postkarpa, 05.jūnijs 2012 - 15:49, rakstīja:

Tu nu galīgi runā muļķibas, ja uzskati ,ka maitrunners rullē divas sezonas. Cik tad tu ar viņām noķeri karpas?Izskatās ,ka esi baigais eksperts štrumu jautājumos.Atklāj sadaļu jautājumos ofic prasīšu padomu ,ja kautko taisīsos pirkt.


Izstāsti, sūrais onkuli, ja tika izteikts apgalvojums (kaut vai nepareizs), ka ar spoli var novilkt divas sezonas, no kurienes Tu piesien bumbas, ka cilvēks ir baigais eksperts štrumu jautājumos? Varbūt viņš arī ir nomakškērējis divas sezonas ķerot karpas, kaut vai salidzinoši nelielas, neuzskatu, ka viņa apgalvojums šajā gadījumā būtu nepatiess, jo ņemts no personīgās pieredzes.

#13 Lietotājs šobrīd nav portālā   copvaldis 

  • Ziņojumi: 36
  • Reģistrējies: 29.jūlijs 2010

Publicēts: 05.jūnijs 2012 - 18:16

View Postkarpa, 05.jūnijs 2012 - 15:49, rakstīja:

Tu nu galīgi runā muļķibas, ja uzskati ,ka maitrunners rullē divas sezonas. Cik tad tu ar viņām noķeri karpas?Izskatās ,ka esi baigais eksperts štrumu jautājumos.Atklāj sadaļu jautājumos ofic prasīšu padomu ,ja kautko taisīsos pirkt.


Protams...tā jau gaidīju, ka tūlīt sāks uzbraukt, jo kā jau teicu - ir daži kam no krutumu pirksti atliecas tā ka maz neliekas..bet nevajag stresot - tādi nav daudz..
Vai Tu cienījamais Karpa - kaut kur izlasīji, ka es taisos par baigo ekspertu? Nav jau teikts ka es Tev kādu padomu dotu, pat ja prasītu :) ? es tikai saku no savas pieredzes..man personīgi Salmo Carp Runner spole (ja nemaldos ar nosaukumu) par kaut kādiem 30 Ls divas vasaras nogaja mierīgi..protams nevilku 15kg karpas, lielākās bija ap 8kg...bet arī šeit puisis grib tikai paskatīties, kas tas ir - karpu cope - būtu stulbi pārdod auto un sapirkt štrumus un pēc tam saprast - tas nav man...
un galu galā - es parasti zivis vairāk velku ar kātu nevis ar spoli...
žēl ka gribam potenciālu copmani nobaidīt pasakot ka bez 5000 Ls nemaz nevar iesākt.

#14 Lietotājs šobrīd nav portālā   karpa 

  • Ziņojumi: 261
  • Reģistrējies: 23.septembris 2007

Publicēts: 05.jūnijs 2012 - 18:29

View Postcopvaldis, 05.jūnijs 2012 - 18:16, rakstīja:

Protams...tā jau gaidīju, ka tūlīt sāks uzbraukt, jo kā jau teicu - ir daži kam no krutumu pirksti atliecas tā ka maz neliekas..bet nevajag stresot - tādi nav daudz..
Vai Tu cienījamais Karpa - kaut kur izlasīji, ka es taisos par baigo ekspertu? Nav jau teikts ka es Tev kādu padomu dotu, pat ja prasītu :)) :lol: :lol: ? es tikai saku no savas pieredzes..man personīgi Salmo Carp Runner spole (ja nemaldos ar nosaukumu) par kaut kādiem 30 Ls divas vasaras nogaja mierīgi..protams nevilku 15kg karpas, lielākās bija ap 8kg...bet arī šeit puisis grib tikai paskatīties, kas tas ir - karpu cope - būtu stulbi pārdod auto un sapirkt štrumus un pēc tam saprast - tas nav man...
un galu galā - es parasti zivis vairāk velku ar kātu nevis ar spoli...
žēl ka gribam potenciālu copmani nobaidīt pasakot ka bez 5000 Ls nemaz nevar iesākt.

Nākošreiz parunāšu ar tevi b....uk.

#15 Lietotājs šobrīd nav portālā   karpa 

  • Ziņojumi: 261
  • Reģistrējies: 23.septembris 2007

Publicēts: 05.jūnijs 2012 - 18:34

View Postawis, 05.jūnijs 2012 - 16:28, rakstīja:

Izstāsti, sūrais onkuli, ja tika izteikts apgalvojums (kaut vai nepareizs), ka ar spoli var novilkt divas sezonas, no kurienes Tu piesien bumbas, ka cilvēks ir baigais eksperts štrumu jautājumos? Varbūt viņš arī ir nomakškērējis divas sezonas ķerot karpas, kaut vai salidzinoši nelielas, neuzskatu, ka viņa apgalvojums šajā gadījumā būtu nepatiess, jo ņemts no personīgās pieredzes.

Nu un ja šim čalim paņems pirmajā reizē 15niece viņš varēs viņu kaut ar desu vilkt,jo nekāds kāts viņam ar maitruneri nelīdzēs.Esmu redzējis kā onka kuram dēls uzdāvinājis tādu šrotu pat mazu 7niecīti nevarēja izvilkt.Gandrīz dabūju atros saukt.Lai viņam vieglas smiltis.

#16 Lietotājs šobrīd nav portālā   Supernatural 

  • Ziņojumi: 20
  • Reģistrējies: 17.janvāris 2010

Publicēts: 05.jūnijs 2012 - 19:33

Kungi, tak varam iztikt bez blaustīšanos. :)

Es saprotu, ka nebūs tas ideālākais variants ar tām spolēm, bet sākumā tak arī nevar nopirkt spoli pa 300Ls...un ja arī būtu tādi līdzekļi, tad arī nopirktu visu aprīkojumu, kas mērāms tais vairākos tūkstošos Ls :)

Ja pirmajā reizē gadīsies tā, tad arī zinās izjūtas un nekas cits neatliks kā vērt maku vaļā un pirkt to dārgāku spoli.

Tāpēc arī jautājums par kopīgo copi, vai var paņemt līdzi, jo izlasīt internetā un teoriju pārlasīties vienmēr varēs, bet parādīt visu dzīvē, uzsvēršu - parādīt -, lai visu saprotu.

Bet paldies, ka parādās atsauksme. :)))

#17 Lietotājs šobrīd nav portālā   karpa 

  • Ziņojumi: 261
  • Reģistrējies: 23.septembris 2007

Publicēts: 05.jūnijs 2012 - 20:05

View PostSupernatural, 05.jūnijs 2012 - 19:33, rakstīja:

Kungi, tak varam iztikt bez blaustīšanos. :)

Es saprotu, ka nebūs tas ideālākais variants ar tām spolēm, bet sākumā tak arī nevar nopirkt spoli pa 300Ls...un ja arī būtu tādi līdzekļi, tad arī nopirktu visu aprīkojumu, kas mērāms tais vairākos tūkstošos Ls :)

Ja pirmajā reizē gadīsies tā, tad arī zinās izjūtas un nekas cits neatliks kā vērt maku vaļā un pirkt to dārgāku spoli.

Tāpēc arī jautājums par kopīgo copi, vai var paņemt līdzi, jo izlasīt internetā un teoriju pārlasīties vienmēr varēs, bet parādīt visu dzīvē, uzsvēršu - parādīt -, lai visu saprotu.

Bet paldies, ka parādās atsauksme. :)))

Es tak tev teicu ,piedāvā savus variantus un uz priekšu.Nu nevajag jau nekādas štukas ,lai nopirktu normālu komplektu.Tikai nesaprotu ,ko tie karpinieki te slavina maitrunerus.Lai nopirktu tiešam labu spoli piem pietiks ar 100-150ls.Raksti p.m.

#18 Lietotājs šobrīd nav portālā   copvaldis 

  • Ziņojumi: 36
  • Reģistrējies: 29.jūlijs 2010

Publicēts: 05.jūnijs 2012 - 20:35

View Postkarpa, 05.jūnijs 2012 - 18:29, rakstīja:

Nākošreiz parunāšu ar tevi b....uk.



nu ko tad nesaki lidz galam...nevajag jau visu uztvert tik dziļi personīgi..
jā, bet laikam jau grūti saprast ka 150 Ls par 1 spoli kādam iesākumā var būt arī par daudz.. neviens jau nesaka ka tas lētais baitrunner ir kaut kas baigi labs (sūds jau tas galu galā ir)..bet nu ja maks spiež - tad ir taču labāk, nekā sēdēt mājās..

#19 Lietotājs šobrīd nav portālā   Jobcik 

  • Ziņojumi: 7
  • Reģistrējies: 24.februāris 2009

Publicēts: 05.jūnijs 2012 - 23:28

View PostSupernatural, 05.jūnijs 2012 - 01:36, rakstīja:

Oij, par to es nemaz netaisos kreņķēties, pagaidām vēl esmu students, tāpēc kruto pietaupīšu tālākā nākotnē. :)

Bet nu esmu iegādājis JRC Defender kātu, pelikt klāt salmo baitfeeder spoli un otru ņemt fīderi ar salmo baitrunner. Ir doma šonedēļ aizbraukt līdz kādai copes bodei, pasaktīties kādu auklu un pamazām iepirkt kādus pričendāļus.

Bet jautājums paliek aktuāls, vai varētu kādreiz ar kādu sarunāt? :)


Man ar šie kāti ir, ši jau būs 4tā sezona ar tiem, nesūdzos. Tie ir salīdzinoši mīksti savam testam, bet toties zivi vilkt arā pat ne to lielāko ir patīkami. Klāt šiem kātiem ir Okuma Powerliner 860 spolītes. Ideāls variants priekš uzsākšanas. Jebkurš kam ir vai ir bijušas šīs spoles apliecinās, ka par tādu naudiņu ļoti labas spoles.

Lai veicās.:)

#20 Lietotājs šobrīd nav portālā   aaapsis 

  • Ziņojumi: 68
  • Reģistrējies: 04.marts 2010

Publicēts: 06.jūnijs 2012 - 01:38

Nu tas ''Karpa'' vienkārši rullē!!! Mēs ar kolēģi jau trīs gadus ar maitrunneriem velkam arī 10nieces un 12 nieces. Tā kā ja velk ar prātu nevis ar d..su, tad var arī izvilkt. Nu nevaru atļauties labākas spoles. Labāk izvēlos labākas boilas. Un tāpat ķeru un atlaižu, tāpat, kā pārējie. Nav nekādas nozīmes štrumiem - nozīme iz copes filozofijai. Bet dažš labs, jau copēt brauc, lai parādītu savu pīkstuļu pulti un vazājās apkārt gar dīķi prasot vai visi ievēroja kāds viņam roadpods jauns(tas reāli iz dzīves). Tā ka peace. Galvenais ir mīlēt copi un mīlēt visas karpas!!!

  • 4 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu