Forums - CopesLietas.lv: Ar iesācēju karpās. - Forums - CopesLietas.lv

Jump to content

 
+4°C
4 m/s ZR
753 mm
59%
+20°C
06:0320:41
 
 
  • 4 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu

Ar iesācēju karpās.

#21 Lietotājs šobrīd nav portālā   karpa 

  • Ziņojumi: 261
  • Reģistrējies: 23.septembris 2007

Publicēts: 06.jūnijs 2012 - 07:46

View Postaaapsis, 06.jūnijs 2012 - 01:38, rakstīja:

Nu tas ''Karpa'' vienkārši rullē!!! Mēs ar kolēģi jau trīs gadus ar maitrunneriem velkam arī 10nieces un 12 nieces. Tā kā ja velk ar prātu nevis ar d..su, tad var arī izvilkt. Nu nevaru atļauties labākas spoles. Labāk izvēlos labākas boilas. Un tāpat ķeru un atlaižu, tāpat, kā pārējie. Nav nekādas nozīmes štrumiem - nozīme iz copes filozofijai. Bet dažš labs, jau copēt brauc, lai parādītu savu pīkstuļu pulti un vazājās apkārt gar dīķi prasot vai visi ievēroja kāds viņam roadpods jauns(tas reāli iz dzīves). Tā ka peace. Galvenais ir mīlēt copi un mīlēt visas karpas!!!

Nu tad āpsi reāli arī pisies ar saviem maitruneriem,brauc ar zapiņu un rauj ķepā, ja šo gadu laikā nevari sakrāt ko labāku!!!!

#22 Lietotājs šobrīd nav portālā   www.copesnams.lv 

  • Ziņojumi: 788
  • Reģistrējies: 06.novembris 2008

Publicēts: 06.jūnijs 2012 - 08:16

View PostSupernatural, 04.jūnijs 2012 - 14:21, rakstīja:

Sveiciens karpniekiem!

Esmu pilnīgs iesācējs, un saprašana ir pavisam maza.
Tā kā vienam pašam to būtu pagrūti iemācīties, nu tos pamatus, tad varbūt ir kāds, ar kuru ir kādreiz iespēja kopā aizbraukt karpās tepat Kurzemē? Es pats esmu no Ventspils. Būtu jauki, ja varētu ierādīt visus pamatus un nianses, un sistēmas utt.

Griezies pie Kazimira Ventspilī COPES NAMS veikalā Kūldīgas ielā 47, tur tu arī sarunāsi gan pa copi, gan aprīkojumu. :)

#23 Lietotājs šobrīd nav portālā   copvaldis 

  • Ziņojumi: 36
  • Reģistrējies: 29.jūlijs 2010

Publicēts: 06.jūnijs 2012 - 10:57

View Postkarpa, 06.jūnijs 2012 - 07:46, rakstīja:

Nu tad āpsi reāli arī pisies ar saviem maitruneriem,brauc ar zapiņu un rauj ķepā, ja šo gadu laikā nevari sakrāt ko labāku!!!!



Nevar saprast - vai tiešām to tik grūti pieņemt, ka nekad nebūs tā ka visiem būs spoles par pāris simtiem un kāti arī par pāris simtiem un vai nevar pateikt savu nepatiku normālā valodā? Laikam nepareizi likās, ka vairums karpu copmaņi ir ar inteliģenci uz Tu..
Brīžiem liekas, ka esi kaut kāds dārgo mantu tirgotājs un visiem gribi uzspiest savu preci,bet patiesībā jau Tev forši, ka esi kruts - varēsi visiem maitrunneristiem padižoties ar savu dārgo aprīkojumu - būs iespēja pazīmēties..tik cerams, ka pie ezera neieradīsies kāds vēl krutāks, vai arī maitrunnerists nesāk vilkt vairāk un lielākas... :)

#24 Lietotājs šobrīd nav portālā   AgrisB. 

  • Ziņojumi: 1 186
  • Reģistrējies: 30.maijs 2008

Publicēts: 06.jūnijs 2012 - 11:03

View Postcopvaldis, 06.jūnijs 2012 - 10:57, rakstīja:

Nevar saprast - vai tiešām to tik grūti pieņemt, ka nekad nebūs tā ka visiem būs spoles par pāris simtiem un kāti arī par pāris simtiem un vai nevar pateikt savu nepatiku normālā valodā? Laikam nepareizi likās, ka vairums karpu copmaņi ir ar inteliģenci uz Tu..
Brīžiem liekas, ka esi kaut kāds dārgo mantu tirgotājs un visiem gribi uzspiest savu preci,bet patiesībā jau Tev forši, ka esi kruts - varēsi visiem maitrunneristiem padižoties ar savu dārgo aprīkojumu - būs iespēja pazīmēties..tik cerams, ka pie ezera neieradīsies kāds vēl krutāks, vai arī maitrunnerists nesāk vilkt vairāk un lielākas... :)


Beidzamais laiks sastādīt krutāko inventāru īpašnieku TOP 10,
bet ja nopietni, tad Jānis(Karpa) varbūt vienkāršā valodā, bet mēģina pateikt, ja esi daudzus gadus nopietni pievērsies karpu copei un pa šiem gadiem neesi iekrājis naudu kaut cik normālām spolēm, tad secinājumus jāizdara katram personīgi.

#25 Lietotājs šobrīd nav portālā   awis 

  • Ziņojumi: 19
  • Reģistrējies: 08.septembris 2010

Publicēts: 06.jūnijs 2012 - 11:33

View PostAgrisB., 06.jūnijs 2012 - 11:03, rakstīja:

Beidzamais laiks sastādīt krutāko inventāru īpašnieku TOP 10, bet ja nopietni, tad Jānis(Karpa) varbūt vienkāršā valodā, bet mēģina pateikt, ja esi daudzus gadus nopietni pievērsies karpu copei un pa šiem gadiem neesi iekrājis naudu kaut cik normālām spolēm, tad secinājumus jāizdara katram personīgi.

Cienītais kungs, kādus secinājumus Jūs izdarītu, ja pēc pāris sezonām nebūtu iekrājis naudu? Velku smukas, lielas karpas, bet žēl, pēc pāris gadu copes nav iegādāts nākamās klases inventārs, diemžēl secinu jākar kāti vadzī? Kā zināms, viss ir relatīvs uz šīs pasaules.

#26 Lietotājs šobrīd nav portālā   Davis-Di 

  • Ziņojumi: 142
  • Reģistrējies: 12.augusts 2008

Publicēts: 06.jūnijs 2012 - 12:28

Inventārs ir atkarīgs no katra iespējām, mērķiem un vajadzības. (ps dažam labam ja tu brauc ar mašīnu vairāk kā 10. gadus un nēsi sakrājis naudu limuzīnam,džipam un sporta mašīnai - spried pats par sevi)!

Uzskatu, ka sekmīgi var ķert karpas pat ar spiningu, ņevas spoli un zvaniņu - esmu tā darījis daudzus gadus un ir pievarētas lielas karpas un nejūtos neko zaudējis.
Ja gribi komfortu, labāku rezultivitāti utt. tad jākāpj uz augšu inventārā.

Līdz ar to nav jēga iesācējam klausīties uz tiem kuri mēģina pagarināt savu daiktu! Tā patās iesākumā neviens nepirks Shimano LC un bruce ashby kātus!!!

Supernatural, ietiektu aiziet uz copesnamu - aprunāties un savu iespēju robežās attīstīt, pielāgot inventāru un vēlāk jau būs pašam viedoklis.

KARPAS neķerās uz brendiem!!!

#27 Lietotājs šobrīd nav portālā   copvaldis 

  • Ziņojumi: 36
  • Reģistrējies: 29.jūlijs 2010

Publicēts: 06.jūnijs 2012 - 13:55

View PostDavis-Di, 06.jūnijs 2012 - 12:28, rakstīja:

Inventārs ir atkarīgs no katra iespējām, mērķiem un vajadzības. (ps dažam labam ja tu brauc ar mašīnu vairāk kā 10. gadus un nēsi sakrājis naudu limuzīnam,džipam un sporta mašīnai - spried pats par sevi)!

Uzskatu, ka sekmīgi var ķert karpas pat ar spiningu, ņevas spoli un zvaniņu - esmu tā darījis daudzus gadus un ir pievarētas lielas karpas un nejūtos neko zaudējis.
Ja gribi komfortu, labāku rezultivitāti utt. tad jākāpj uz augšu inventārā.

Līdz ar to nav jēga iesācējam klausīties uz tiem kuri mēģina pagarināt savu daiktu! Tā patās iesākumā neviens nepirks Shimano LC un bruce ashby kātus!!!

Supernatural, ietiektu aiziet uz copesnamu - aprunāties un savu iespēju robežās attīstīt, pielāgot inventāru un vēlāk jau būs pašam viedoklis.

KARPAS neķerās uz brendiem!!!



Pilnīgi piekrītu Davim...karpa nezin kāds Tev kāts :)

#28 Lietotājs šobrīd nav portālā   AgrisB. 

  • Ziņojumi: 1 186
  • Reģistrējies: 30.maijs 2008

Publicēts: 06.jūnijs 2012 - 14:03

View Postawis, 06.jūnijs 2012 - 11:33, rakstīja:

Cienītais kungs, kādus secinājumus Jūs izdarītu, ja pēc pāris sezonām nebūtu iekrājis naudu? Velku smukas, lielas karpas, bet žēl, pēc pāris gadu copes nav iegādāts nākamās klases inventārs, diemžēl secinu jākar kāti vadzī? Kā zināms, viss ir relatīvs uz šīs pasaules.


Kādus izdarītu secinājumus?
Uz doto brīdi grūti iekrāt naudu, bet 2-3 gadus atpakaļ bija grēks žēloties, kad nauda "krita no koka", jebkuram nekustāmā īpašuma mākleram, celtniekam un cita plaša profila speciālistam.

Vienu varu teikt, kamēr neesi turējis rokās normālus kātus, spoles un utt., viss iepriekšējais inventārs liekas ūberlabs un nedod Dievs pamēģināt ko labāku uzreiz būs Tev mērķis uz ko tiekties.

Supernatural, Tev tiešām iesaku aizbraukt ar kādu karpinieku līdzi neņemot pat savus "štrumus". Paturēsi rokās, pamācīs, gan jau ļaus iemest un tad sāks veidoties kaut kāda saprašana. Galvenais paņem līdzi labu "Dipu", dialogs sāks veidoties un viss pārējais. (Rakstu personīgi no savas pieredzes, kad 1x aizbraucu uz Zaņu, kur visu nakti "dipojot" boilas ar Viesturu Buku (Vieču) uzzināju daudz šīs virtuves noslēpumus).

#29 Lietotājs šobrīd nav portālā   Davis-Di 

  • Ziņojumi: 142
  • Reģistrējies: 12.augusts 2008

Publicēts: 06.jūnijs 2012 - 14:22

No paturēšanas rokā un izmēģināšanas viss neapstājas (lielai daļai iesācēju liksies kāts kā kāts nu vieglāks) - jāzin ko vēlas sasniegt un ar kādām metodēm to var (garums, tests, elastība, riņķu lielums, materiāls, pārklājums utt.)!
Tas kas vienam labs - otram varbūt neder - un vienas taisnības te nav.


Supernatural,
Šonedēļ ir LČ 2. pusfināls Vallē (nav gluži Kurzeme)- iespējams kāds no dalībniekiem tev varētu arī pastāstīt ko - un pieļauju, ka no malas arī daudz ko var ieraudzīt! Lielākā daļa dalībnieku ir sakarīgi un atsaucīgi!

#30 Lietotājs šobrīd nav portālā   karpa 

  • Ziņojumi: 261
  • Reģistrējies: 23.septembris 2007

Publicēts: 06.jūnijs 2012 - 15:17

View Postcopvaldis, 06.jūnijs 2012 - 10:57, rakstīja:

Nevar saprast - vai tiešām to tik grūti pieņemt, ka nekad nebūs tā ka visiem būs spoles par pāris simtiem un kāti arī par pāris simtiem un vai nevar pateikt savu nepatiku normālā valodā? Laikam nepareizi likās, ka vairums karpu copmaņi ir ar inteliģenci uz Tu..
Brīžiem liekas, ka esi kaut kāds dārgo mantu tirgotājs un visiem gribi uzspiest savu preci,bet patiesībā jau Tev forši, ka esi kruts - varēsi visiem maitrunneristiem padižoties ar savu dārgo aprīkojumu - būs iespēja pazīmēties..tik cerams, ka pie ezera neieradīsies kāds vēl krutāks, vai arī maitrunnerists nesāk vilkt vairāk un lielākas... :)

Par tevi trūtrak man iespaids kā bilde

Publicēta bilde

#31 Lietotājs šobrīd nav portālā   aaapsis 

  • Ziņojumi: 68
  • Reģistrējies: 04.marts 2010

Publicēts: 06.jūnijs 2012 - 22:50

Nu par Tevi Karpa arī rodas iespaids no bildes, tā ka varbūt, ja nevari izdomāt kā uzbraukt vienkākši atšujies. Tu vispār savu krānu redzi tikai spogulī?

#32 Lietotājs šobrīd nav portālā   copvaldis 

  • Ziņojumi: 36
  • Reģistrējies: 29.jūlijs 2010

Publicēts: 06.jūnijs 2012 - 22:57

NU ja Tev ir problēmas ar pašnovērtējumu, krāna garumu vai vispār esi dzīvē uz visu apvainojies, to nevajag rādīt visai pasaulei - tas neliecina neko labu par Tevi pašu..par mani Tu vari teikt ko vēlies, man šitādi krānu mērītāji ir bijuši nebijuši..un pirms kaut ko par citu dirs paskaties varbūt savureizi spogulī..

#33 Lietotājs šobrīd nav portālā   AgrisB. 

  • Ziņojumi: 1 186
  • Reģistrējies: 30.maijs 2008

Publicēts: 06.jūnijs 2012 - 23:46

View Postaaapsis, 06.jūnijs 2012 - 22:50, rakstīja:

Nu par Tevi Karpa arī rodas iespaids no bildes, tā ka varbūt, ja nevari izdomāt kā uzbraukt vienkākši atšujies. Tu vispār savu krānu redzi tikai spogulī?



View Postcopvaldis, 06.jūnijs 2012 - 22:57, rakstīja:

NU ja Tev ir problēmas ar pašnovērtējumu, krāna garumu vai vispār esi dzīvē uz visu apvainojies, to nevajag rādīt visai pasaulei - tas neliecina neko labu par Tevi pašu..par mani Tu vari teikt ko vēlies, man šitādi krānu mērītāji ir bijuši nebijuši..es ar savējo esmu apmierināts :)un pirms kaut ko par citu dirs paskaties varbūt savureizi spogulī..


Veči nekā personīga, bet man tāda sajūta, ka jums abiem ir mazvērtības kompleksi ar krāniem, jo Janka(Karpa) nevienu vārdu neminēja ne par saviem vai Jūsu dotumiem.

#34 Lietotājs šobrīd nav portālā   Supernatural 

  • Ziņojumi: 20
  • Reģistrējies: 17.janvāris 2010

Publicēts: 07.jūnijs 2012 - 03:34

Drošvien karpniekiem tas liksies pašsaprotami, bet es tomēr pajautāšu - ko nozīmē "dips", "dipot" ? :)

#35 Lietotājs šobrīd nav portālā   karpa 

  • Ziņojumi: 261
  • Reģistrējies: 23.septembris 2007

Publicēts: 07.jūnijs 2012 - 07:20

View PostSupernatural, 07.jūnijs 2012 - 03:34, rakstīja:

Drošvien karpniekiem tas liksies pašsaprotami, bet es tomēr pajautāšu - ko nozīmē "dips", "dipot" ? :)

Tas vecīt nozīmē cik daudz šmigas vari turēt :rolleyes:

#36 Lietotājs šobrīd nav portālā   copvaldis 

  • Ziņojumi: 36
  • Reģistrējies: 29.jūlijs 2010

Publicēts: 07.jūnijs 2012 - 08:25

View PostAgrisB., 06.jūnijs 2012 - 23:46, rakstīja:

Veči nekā personīga, bet man tāda sajūta, ka jums abiem ir mazvērtības kompleksi ar krāniem, jo Janka(Karpa) nevienu vārdu neminēja ne par saviem vai Jūsu dotumiem.



Nu vairums jau saprata, ka runa nav par fizionomiju :)
bet par ķepā raušanu gan iesāka Tavs draugs karpa :)
bet bus jau labi..paliksim katrs ar savu kranu un saviem runneriem..galvenais, lai ķeras karpas un lai ātri šīs tiek atpakaļ ūdenī :)

#37 Lietotājs šobrīd nav portālā   AgrisB. 

  • Ziņojumi: 1 186
  • Reģistrējies: 30.maijs 2008

Publicēts: 07.jūnijs 2012 - 08:58

View PostSupernatural, 07.jūnijs 2012 - 03:34, rakstīja:

Drošvien karpniekiem tas liksies pašsaprotami, bet es tomēr pajautāšu - ko nozīmē "dips", "dipot" ? :)


Bait Dips

Our blended combination of liquids add instant attraction, helps preserve the bait and increase the hardness. Among their many uses we suggest:

- Hook baits can be soaked, giving them a flavour boost and providing an instant high leakage into the surrounding water column.

- Ideal for single hook baits giving them added attraction.

- PVA bags, stringers and stick mixes can be dipped or soaked in the bait dip as it is PVA friendly.

- Can be added to spod mixes to flavour pellets and particles.

- Soak your pop-ups and leave them for when you need them, this will not harm them.

Publicēta bilde

p.s. Par Dipu sauc jebkuru alkoholu (slengs)

#38 Lietotājs šobrīd nav portālā   plesigais 

  • Ziņojumi: 1
  • Reģistrējies: 17.janvāris 2012

Publicēts: 07.jūnijs 2012 - 16:30

ja velies varu šo to palidzet

#39 Lietotājs šobrīd nav portālā   Supernatural 

  • Ziņojumi: 20
  • Reģistrējies: 17.janvāris 2010

Publicēts: 09.jūnijs 2012 - 23:49

Lai noslēgtu šo tematu, būs te maza atskaitīte.

Nu tad tā...pēc interneta sarunas ar Janku(Karpa) samainījāmies numuriem, sazvanījāmies un pavisam ātri tika noorganizēta mana līdzdalība, apstāstīšana, izrādīšana utt. Jankas copē.

Uz vakara pusi ierados viņa izvēlētā vietā; vieta pa skaisto. Un tad arī sāku lēnām iepazīt pamazām kas ir kas un ko kas dara. Pēc tam tika samestas visas makšķeres, sabarots un varēja sākties karpu cope...kādu laiku jau nācās pagaidīt, līdz beidzot arī signalizatori sāka pīkstēt. Un tad arī manām acīm pavērās 11,600kg karpa, bāc, labā,protams, vēlāk arī sekoja citas copes....i vsjo, man āķis lūpā vien redzot to visu. Tagad jau tas ir nolemts - virzīties uz karpu ceļu, tā teikt, krist tai karpu kaifā. Palēnām tiks sagādāti rīki un viss vajadzīgais, bet nākamā cope jau sarunāta ar Janku(Karpa) pavisam drīz...

Iepazīta lieliska kompānija, un, portams, Liels Paldies Jankam par atsaucību, palīdzību, tiešām lietderīgi, noderīgi un superīgi pavadīts laiks, kaut arī gulēts pavisam maz....un viņu arī varu vainot pie tā, ka gribu ķert karpas.

#40 Lietotājs šobrīd nav portālā   AgrisB. 

  • Ziņojumi: 1 186
  • Reģistrējies: 30.maijs 2008

Publicēts: 10.jūnijs 2012 - 00:06

View PostSupernatural, 09.jūnijs 2012 - 23:49, rakstīja:

Lai noslēgtu šo tematu, būs te maza atskaitīte.

Nu tad tā...pēc interneta sarunas ar Janku(Karpa) samainījāmies numuriem, sazvanījāmies un pavisam ātri tika noorganizēta mana līdzdalība, apstāstīšana, izrādīšana utt. Jankas copē.

Uz vakara pusi ierados viņa izvēlētā vietā; vieta pa skaisto. Un tad arī sāku lēnām iepazīt pamazām kas ir kas un ko kas dara. Pēc tam tika samestas visas makšķeres, sabarots un varēja sākties karpu cope...kādu laiku jau nācās pagaidīt, līdz beidzot arī signalizatori sāka pīkstēt. Un tad arī manām acīm pavērās 11,600kg karpa, bāc, labā,protams, vēlāk arī sekoja citas copes....i vsjo, man āķis lūpā vien redzot to visu. Tagad jau tas ir nolemts - virzīties uz karpu ceļu, tā teikt, krist tai karpu kaifā. Palēnām tiks sagādāti rīki un viss vajadzīgais, bet nākamā cope jau sarunāta ar Janku(Karpa) pavisam drīz...

Iepazīta lieliska kompānija, un, portams, Liels Paldies Jankam par atsaucību, palīdzību, tiešām lietderīgi, noderīgi un superīgi pavadīts laiks, kaut arī gulēts pavisam maz....un viņu arī varu vainot pie tā, ka gribu ķert karpas.


Janka ir normāls čalis no Kurzemes, kas māk jebkuru "tītaru" nolikt vietā, izvilkt zivi un protams arī "iedipot"...

p.s.Visu cieņu Kurzemniekiem, drīz tiksimies...

  • 4 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu