Forums - CopesLietas.lv: Ar iesācēju karpās. - Forums - CopesLietas.lv

Jump to content

 
+6°C
4 m/s Z
752 mm
84%
+20°C
05:4820:54
 
 
  • 4 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu

Ar iesācēju karpās.

#41 Lietotājs šobrīd nav portālā   Supernatural 

  • Ziņojumi: 20
  • Reģistrējies: 17.janvāris 2010

Publicēts: 03.jūlijs 2012 - 18:56

Netaisīšu jaunu topiku, tāpēc iebliezīšu šeit atskaiti par pirmo karpu copi.

Vienā jaukā dienā saņemu zvanu no Jāņa(karpa) un saņemu uzaicināju uz kopīgo karpu copi. Es, protams, nemaz 2x nedomājot tam piekrītu, atliek sagaidīt tik dienu un dodos ceļā.

Pienāk ceturdiena(28.06.), dodos uz Jāņa noteikto vietu un ap plkst. 17.00 esmu klāt. Sākam krāmēties. Saņemu savu pasūtīto kātiņu un spoli no Jāņa(liels paldies viņam) un varam sākt stellēt visu kopā. Jānis man sarūpējis jau auklas, leadcorus, svinus un gatavas pavadas. Viņš kā tās vietas zinošs cilvēks man iesaka, kuras boilas būtu vislabākās šajā ūdenskrātuve, protams no viņa krājumiem( un par to atkal LIELAIS PALDIES), viss tiek salikts un samests...2 kāti man ir nokomplektēti. Protams, ar nekādiem zvaniņiem jau negribas redzēt copi, tāpēc Jānis man bija sarūpējis, ko aizdot - 2 signalizatorus un peidžeri(atkal - neatsverams PALDIES!)Tā nu tik atliek vien gaidīt un gaidīt...

Visa nakts paiet man mierīgi...

Pulkstenis rāda ap 12.00 un mans peidžeris izdveš kārtīgus pīkstienus....skrienu..cērtu...un ir...pēc cīņas pirmā karpa ir krastā, urrrāāā, 8.2kg, rokas dreb no lielā prieka un uztraukuma. Tad nepaiet ne cik ilgs laiks, kad atkal peidžeris pīkst un ir, un ir krastā nākamā - 6niece :)) Prieks neaprakstāms..

Un tad bļin es saprotu, ka man āķis ir lūpā uz karpu copi...norakstīts tam.

Tad atkal ilgāku laiku klusums un atkal kāda karpa...laiks doties gulēt, kad ap 3.00 peidžeris kauc..un pēc ilgākas cīņas - 9niece krastā(mans rekords).
Nākamajā dienā uzspīd prieks un laime - pirmā spoguļkarpa krastā - 7,9kg.

Tā nu tas laiks iet uz priekšu, sēžam kompānijā un labi pavadām laiku, un gaidām pīkstienus. Tā nu jau ir pienācis pēdējais vakars pirms braukšanas mājās...ap 23.00 pārmetos...visi jau likušies uz auss, bet es vienīgais sēžu un baudu jauko vakaru...nepaiet ne 1 stunda, kad jau pīkstiens, šoreiz uz to saucamo maitrunneri, bet nu neko 6,9kg izmanīju ar viņu(iepriekšejās visas copes bija uz kātu,kuram lielā spole)..tad nu vēl viens pīpis un liekos uz auss...un tad, pa nakti, pīkstiens no blakus telts, es ar ceļos...un pēc ilgas cīņās biedram 12.1kg spogulene. :) Pēc vēl kādas 1h sagaidu savējo copi, ap 6kg. Turpinam gulēt, kad pīkstiens no rīta, un 5.2kg galā...līdz ar to tā bija pēdējā karpa, kas pieteicās šajās 4 dienās un 3 naktīs. :) Kopā 8 karpas krastā, svarā no 5.2kg - 9kg

Vārdos neizsakāmi lielais PALDIES Jānim(karpa), ka man tik ļoti palīdz un nāk pretim ar visu un viss kaut ko. Jo bez viņa, švaki man te kaut kas vispār sāktos, bet viņš mani ir uzvedis uz karpnieku sliedēm. Tiešām paveicies, ka esmu trāpījies viņa kompānijā, tā teikt, būt par viņa mācekli. :) Un cerams, ka pēc kāda laika, jau atkal būs iespējama kopēja cope ar viņu. :)))

Publicēta bilde

Publicēta bilde


Un te būs dažas bildes - SPIEST ŠEIT!

#42 Lietotājs šobrīd nav portālā   starts 

  • Ziņojumi: 2
  • Reģistrējies: 18.jūnijs 2012

Publicēts: 03.jūlijs 2012 - 22:38

Palasīju šo jautro diskusiju - nu feini Tev..tiešām feini, bet kā tad veicas pašam - nu bez Karpas..vai tad copēt arī dodies..tikai tad var saprast, ko īsti zini un ko nē un kas ir kas...lai veicas..

#43 Lietotājs šobrīd nav portālā   Supernatural 

  • Ziņojumi: 20
  • Reģistrējies: 17.janvāris 2010

Publicēts: 04.jūlijs 2012 - 01:15

View Poststarts, 03.jūlijs 2012 - 22:38, rakstīja:

Palasīju šo jautro diskusiju - nu feini Tev..tiešām feini, bet kā tad veicas pašam - nu bez Karpas..vai tad copēt arī dodies..tikai tad var saprast, ko īsti zini un ko nē un kas ir kas...lai veicas..


Vēl nav sanācis vienam pašam, jo šī vispār bija tikai mana pirmā karpu cope. Ar laiku.

#44 Lietotājs šobrīd nav portālā   ventenieks 

  • Ziņojumi: 1
  • Reģistrējies: 11.jūlijs 2012

Publicēts: 11.jūlijs 2012 - 22:02

karpas maksk-ju 30 gadus. Nokert karpu ezera vai upe tas diena pret nakti. iemacies pa leto tad jau pats sapratisi lietas butibu un nianses.nokersu karpu 10 kg ar inventaru kas maksa kats 5-10ls, spole 5-10 ls, kopa ar parejo 30 ls =.vienkarsi ir kam nauda ka dubli tam vajag 5000-6000 ls.MANS TEL.22068168 ZVANI UN RULLEJAM.

#45 Lietotājs šobrīd nav portālā   starts 

  • Ziņojumi: 2
  • Reģistrējies: 18.jūnijs 2012

Publicēts: 11.jūlijs 2012 - 23:06

View Postventenieks, 11.jūlijs 2012 - 22:02, rakstīja:

karpas maksk-ju 30 gadus. Nokert karpu ezera vai upe tas diena pret nakti. iemacies pa leto tad jau pats sapratisi lietas butibu un nianses.nokersu karpu 10 kg ar inventaru kas maksa kats 5-10ls, spole 5-10 ls, kopa ar parejo 30 ls =.vienkarsi ir kam nauda ka dubli tam vajag 5000-6000 ls.MANS TEL.22068168 ZVANI UN RULLEJAM.


Vai Tu traks, ko nu runā - par 30 Ls, tas taču pēc zaimošanas izklausas :lol: ..palasi šito sadaļu - tūlīt Tev kāds tā noliks pie vietas, ka upes malā baidīsies parādities :) :lol: :lol: turies meistar pretim kārtīgi :)

#46 Lietotājs šobrīd nav portālā   Spriditis 

  • Ziņojumi: 65
  • Reģistrējies: 02.maijs 2011

Publicēts: 10.augusts 2013 - 16:22

Piekrītu Ventiniekam.Galvenais ir mīlestība uz to ko tu dari.Mūsu vectēvi vaitad neķēra karpas.Un kādi štrumu viņiem bija tad?Ja grib tad var kau tvai uz 30 latīgu komplektu ķert.Galvenais kad ķer un velk!Buča karpai līdz nākamajaij reizei!

#47 Lietotājs šobrīd nav portālā   sandis1991 

  • Ziņojumi: 3
  • Reģistrējies: 28.maijs 2013

Publicēts: 05.maijs 2014 - 21:03

Sveiki nevelejos taisit jaunu topiku, lai nepiesarnotu.
Es nesen saku kert karpas uz fidera bet ir problemas nezinu kur bet sezot ar visiem mackerejot visi ko ker bet man neka :unsure: ...nezinu varbut ko nepareizi daru vai kas bet mans signalizators nepikst un zvanins nezvana...
varbut kads var pamacit mani ka pareizi


Es meginu visulaiku upeciema alberta diki...
varbuts kads uz turieni ari brauc vai kur citur var ieteikt vai lidzi panemt un pamacit.

#48 Lietotājs šobrīd nav portālā   Supernatural 

  • Ziņojumi: 20
  • Reģistrējies: 17.janvāris 2010

Publicēts: 05.maijs 2014 - 21:31

View Postsandis1991, 05.maijs 2014 - 21:03, rakstīja:

Sveiki nevelejos taisit jaunu topiku, lai nepiesarnotu.
Es nesen saku kert karpas uz fidera bet ir problemas nezinu kur bet sezot ar visiem mackerejot visi ko ker bet man neka :unsure: ...nezinu varbut ko nepareizi daru vai kas bet mans signalizators nepikst un zvanins nezvana...
varbut kads var pamacit mani ka pareizi


Es meginu visulaiku upeciema alberta diki...
varbuts kads uz turieni ari brauc vai kur citur var ieteikt vai lidzi panemt un pamacit.


To es tev arī ieteiktu - kopā ar kādu zinošāku karpnieku aizbraukt, kurš parādīs un pamācīs ko un kā labāk. To es no pieredzes, jo no paša sākuma es aizbraucu līdzi pat neņemot makšķeres līdzi un pēc tam jau sāku provēt.

Lai izdodas!

#49 Lietotājs šobrīd nav portālā   sandis1991 

  • Ziņojumi: 3
  • Reģistrējies: 28.maijs 2013

Publicēts: 05.maijs 2014 - 22:50

View PostSupernatural, 05.maijs 2014 - 21:31, rakstīja:

To es tev arī ieteiktu - kopā ar kādu zinošāku karpnieku aizbraukt, kurš parādīs un pamācīs ko un kā labāk. To es no pieredzes, jo no paša sākuma es aizbraucu līdzi pat neņemot makšķeres līdzi un pēc tam jau sāku provēt.

Lai izdodas!

Paldies

#50 Lietotājs šobrīd nav portālā   andrejssat 

  • Ziņojumi: 12
  • Reģistrējies: 25.februāris 2012

Publicēts: 06.maijs 2014 - 23:05

SVEIKS. Lai runā cik grib tie biezie . bet salmo spoles iesakumam ir ok. bet ja būsi rīga iebrauc MĪLO veikalā , netalu no bernu pasaules tur dabusi sakumam katus un spoles pa normalu naudu. UN PAREIZI DAZI SAKA KA JAVELK AR GALVU NEVIS AR CITU VIETU .
Ja piekeras kas lielaks ir javelk ar katu nevis ar spoli. ja ir intrese par copi dod man ziņu gan kautko sarunasim. joman ir intrese pa tavu pusi apskatit ezerus.

#51 Lietotājs šobrīd nav portālā   AgrisB. 

  • Ziņojumi: 1 186
  • Reģistrējies: 30.maijs 2008

Publicēts: 07.maijs 2014 - 09:16

View Postandrejssat, 06.maijs 2014 - 23:05, rakstīja:

SVEIKS. Lai runā cik grib tie biezie . bet salmo spoles iesakumam ir ok. bet ja būsi rīga iebrauc MĪLO veikalā , netalu no bernu pasaules tur dabusi sakumam katus un spoles pa normalu naudu. UN PAREIZI DAZI SAKA KA JAVELK AR GALVU NEVIS AR CITU VIETU .
Ja piekeras kas lielaks ir javelk ar katu nevis ar spoli. ja ir intrese par copi dod man ziņu gan kautko sarunasim. joman ir intrese pa tavu pusi apskatit ezerus.


Vispirms apskaties kur Tev ir tuvākā skola , jo Baronam puika 1.klasē raksta daudz labāk ar garumzīmēm...


#52 Lietotājs šobrīd nav portālā   janiswww 

  • Ziņojumi: 111
  • Reģistrējies: 19.jūnijs 2007

Publicēts: 07.maijs 2014 - 11:12

View PostAgrisB., 07.maijs 2014 - 09:16, rakstīja:

Vispirms apskaties kur Tev ir tuvākā skola , jo Baronam puika 1.klasē raksta daudz labāk ar garumzīmēm...


Cepums par to ka čalis latviski centies uzrakstīt :)

#53 Lietotājs šobrīd nav portālā   AgrisB. 

  • Ziņojumi: 1 186
  • Reģistrējies: 30.maijs 2008

Publicēts: 07.maijs 2014 - 13:37

View Postjaniswww, 07.maijs 2014 - 11:12, rakstīja:

Cepums par to ka čalis latviski centies uzrakstīt :)


Nav jau Ukraina, lai raksta savā valodā ( visi sapratīs)... Bet tomēr jāzina elementārās lietas jebkurā valodā, ka pilsētas nosaukumi rakstās ar lielo burtu...

P.S. Vasaras darbi garantēti!!!


#54 Lietotājs šobrīd nav portālā   andrejssat 

  • Ziņojumi: 12
  • Reģistrējies: 25.februāris 2012

Publicēts: 07.maijs 2014 - 15:53

KAS IR agri b pirksti ir atlocījušies uz otru pusi tā ka smadzenes spiež un ka kļūdas meklēt un baronu dieva vietā celt neuzko citu vairs nav spējigs . Būtu calim ko labāku ieteicis nekā sēdēt un pirkstus locīt. Ps. Nekā personīga.

#55 Lietotājs šobrīd nav portālā   karpa 

  • Ziņojumi: 261
  • Reģistrējies: 23.septembris 2007

Publicēts: 07.maijs 2014 - 18:14

ANDREJ - cieņu pret latviešu valodu!!!!
Raksti krieviski - sapratīsim....

#56 Lietotājs šobrīd nav portālā   AgrisB. 

  • Ziņojumi: 1 186
  • Reģistrējies: 30.maijs 2008

Publicēts: 07.maijs 2014 - 18:38

View Postandrejssat, 07.maijs 2014 - 15:53, rakstīja:

KAS IR agri b pirksti ir atlocījušies uz otru pusi tā ka smadzenes spiež un ka kļūdas meklēt un baronu dieva vietā celt neuzko citu vairs nav spējigs . Būtu calim ko labāku ieteicis nekā sēdēt un pirkstus locīt. Ps. Nekā personīga.



Андрюша не быкуй, расслабься и попей козьего молочка,
а то твоя грамматика не в п...у и не в красную армию.
A Барона ты оставь покое, тебе до него как до луны и обратно.


#57 Lietotājs šobrīd nav portālā   sandis1991 

  • Ziņojumi: 3
  • Reģistrējies: 28.maijs 2013

Publicēts: 07.maijs 2014 - 22:29

A kāds var man palīidzēt vismas istāstīt ka pareizi jauk barību deļ fīdera...
Un ko jūs domajat par sprejiem ar visādām smaržām kāds labākas?

#58 Lietotājs šobrīd nav portālā   RenarsB 

  • Ziņojumi: 36
  • Reģistrējies: 30.augusts 2013

Publicēts: 07.maijs 2014 - 23:29

View Postsandis1991, 07.maijs 2014 - 22:29, rakstīja:

A kāds var man palīidzēt vismas istāstīt ka pareizi jauk barību deļ fīdera...
Un ko jūs domajat par sprejiem ar visādām smaržām kāds labākas?



AgriB un Karpa, šo puisi arī par gramatiku un pareizrakstību noriesiet?

#59 Lietotājs šobrīd nav portālā   Skat 

  • Ziņojumi: 422
  • Reģistrējies: 24.augusts 2009

Publicēts: 07.maijs 2014 - 23:48

View Postsandis1991, 07.maijs 2014 - 22:29, rakstīja:

A kāds var man palīidzēt vismas istāstīt ka pareizi jauk barību deļ fīdera...
Un ko jūs domajat par sprejiem ar visādām smaržām kāds labākas?


Šis īsti nav fīderistu forums. Te tev varētu izskaidrot par moderno karpu makšķerēšanu ar mata sistēmu, utt.

Tev interesējošo informāciju vari atrast šeit

#60 Lietotājs šobrīd nav portālā   Skat 

  • Ziņojumi: 422
  • Reģistrējies: 24.augusts 2009

Publicēts: 07.maijs 2014 - 23:51

View Postandrejssat, 06.maijs 2014 - 23:05, rakstīja:

SVEIKS. Lai runā cik grib tie biezie . bet salmo spoles iesakumam ir ok. bet ja būsi rīga iebrauc MĪLO veikalā , netalu no bernu pasaules tur dabusi sakumam katus un spoles pa normalu naudu. UN PAREIZI DAZI SAKA KA JAVELK AR GALVU NEVIS AR CITU VIETU .
Ja piekeras kas lielaks ir javelk ar katu nevis ar spoli. ja ir intrese par copi dod man ziņu gan kautko sarunasim. joman ir intrese pa tavu pusi apskatit ezerus.


Neņem pierē tos niekkalbjus, kas no bezcopes mājās jūk prātā pie saviem kompjiem, nespēdami sagaidīt nākamās brīvdienas. ;)

  • 4 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Jaunas tēmas veidošana Tev ir liegta
  • Reģistrējies, lai atbildētu