atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Pavasara Talka, jeb sakopsim ezerus!

maituputns 04.02.08
nu jā tā ir, bet nu sēžot jau ar nekas nemainīsies!
toms004 04.02.08
nēsi vienīgais bet lietu kārtību respektīvi cūkas nevar mainīt ne desmit ne simts cilvēki piliens jūrā...
maituputns 04.02.08
jā piekrītu, bet ne jau visi to dara! godīgi sakot man ir apnicis mīcīties pa visādiem mēsliem, kurus neviens nevīžo savākt! talka varbūt varētu likt nedaudz aizdomāties!?
toms004 04.02.08
var redzēt latvietis(piromāns)...:)))
Breks 04.02.08
Es šādās talkās piedalos katru reizi aizbraucot copēt, man pietiek, katram kas aizbrauc copēt ir jasakurina ugunskurs, un jasadedzina mēsli aiz sevis, un aiz tautiešiem arī.
toms004 04.02.08
ja pareizi sapratu gribat vienoties par vienu konkrētu pričom talku vienkārši taisuties pēc copes uz māju katram derētu savākt ne tikai savus bet arī citu sūdus...
maituputns 04.02.08
un visi kopā tikko sakopto ezeru pied***st ;)))) labi tas joks! bet par to ezeru toč - iesakat kurš jūsuprāt ir tā riktīgi pied***ts??
andzha14 04.02.08
izsakat savas domas, kuru ezeru vajadzeetu apkopt
andzha14 04.02.08
es piekriitu maitasputnam, ja mees neko nedariisim, nekas arii nenotiks :( ES PIEDALOS ja juus buutu ar mieru piedaliities, tad luudzu piesakieties shajaa teema. peec talkas vareetu iekurt ugunskuru, uzcept desinas un moshka iesviest kaadu grunteni :)
maituputns 04.02.08
P.S. idejas autors lietotājs Andza14!
maituputns 04.02.08
katrs kārtīgs copmanis redz kas notiek ar mūsu ezeru krastiem - respektīvi kādas mēslu čupas rodas krastos! ja mēs neko nedarīsim tad drīz vispār vairs nevarēs tikt pie daža laba ezera ūdeņiem! vai nebūtu tā kā laiks kaut ko darīt lietas labā? es saprotu ka it kā neviena pienākums nav vākt citu mēslus, bet tomēr! kāda paliks daba pēc mums? mans ierosinājums - kopīgi rīkojam pavasara talku! sakopjam vismaz viena ezera krastus! varbūt tādā veidā izdosies šo lietu iekustināt, jo sēžot un neko nedarot, arī nekas nenotiks! Tagad vēlētos dzirdēt (redzēt) jūsu komentārus par šo tēmu!

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs