atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Vimbas

Kam interese Tetele vis notiek.

Tomas, 18.aprīlis 2024, 08:33


Vakar vakarā biju pie Garozas, nevaru teikt ka viss notiek, 1 vimba un raudas.
Tomas 18.apr
Kam interese Tetele vis notiek.
murdelis 17.apr
Neguļu..slimoju..vienalga paldies par info..
Vilnis62 16.apr
KĀDS VAR PAINFORMĒT,KĀ GAUJĀ AUGŠPUS STRENČIEM,LĪDZ VIDAGAI?

murdelis, 16.aprīlis 2024, 15:18

Kāda tur Vidaga??? Hei, puis, nav ko jāguļ- vimba sen jau ir Dūrē, Leiskā.
murdelis 16.apr
KĀDS VAR PAINFORMĒT,KĀ GAUJĀ AUGŠPUS STRENČIEM,LĪDZ VIDAGAI?
Tomas 16.apr
Baltie un pinki .
Ribakss 15.apr
Tomas [15.apr]: Jelgavas puse ari bija labi. Pa daam stundam porma bija.
Uz ko ņēma?
Tomas 15.apr
Jelgavas puse ari bija labi. Pa daam stundam porma bija.
Sestdien, Lielupē nedaudz zem Bauskas: ''met un velc''. Tas ar fideri. Cita lieta, ka vimba negrāba tā ka ''kāts ūdeni'' . Nu tā redzi ka kaut kas grabinās, piecērt un ir. Kaimiņi, kas lietoja gruntenes ar slīdošu barotavu un kur var redzēt kad tik zivs jau ir riktīgi uzsēdusies, pa lielam neko dižu neķēra . Otrs- topā bija jēla garnele. Ņēma arī uz baltajiem bet slieku nemīlēja.
Vilnis62 13.apr
Aizvakar, vakar Gaujas aukšgalā veči vimbu atvilkās super, bet šodien tukšais variants. ...
Paldies, ja sanāks noteikti vēl aizbraukšu.
Kvakenfish [12.apr]: Sveicieni! Kā ir ar vimbām Lielupē posmā Jelgava- Staļģene? Cik ilgi viņas tur parasti ir? Vai ir vērts braukt aprīļa beigās? Esmu bijis 1.04, bija dziezgan forši, met un velc. Cik ilgi tā tur ir?
Noteikti,ka kādu vimbu noķersi,bet nekāda baigā cope nebūs.Nespēsi atkauties no raudiņām un plicīšiem.Var trāpīties kāds plaudis.Labāk brauc uz Bauskas pusi. 20. aprīlī Bauskā pie stadiona būs Vimbu svētki.Katram labas gribas makšķerēšanas sacensību dalībniekam izsniegs bezmaksas licenci.Vimbas gan jāatdod turpat kūpināšanai,bet copes prieku jau tas nemaina.
whoops 12.apr
Uz to kolhozu braucu tikai ar domu,ka varēs atvilkties kārtīgi (vairākas normas). Bet tā ir daudz citu upju kur cilvēku mazāk un izmērs vimbām smukāks. Šogad Lielupē vispār baigais bērnudārzs, lielākoties knapmēri.
whoops 12.apr
Tā ir jā. Lieldienās varēja atvilkties, pēc tam sāka ilgstoši līt, ūdens pacelās un vimbas aizskrēja. Kaut ko jau varēs dabūt, bet iespējams,ka lielākā masa ir augšā.
Ronore 12.apr
Kvakenfish [12.apr]: Sveicieni! Kā ir ar vimbām Lielupē posmā Jelgava- Staļģene? Cik ilgi viņas tur parasti ir? Vai ir vērts braukt aprīļa beigās? Esmu bijis 1.04, bija dziezgan forši, met un velc. Cik ilgi tā tur ir?
Nu, šogad tajā posmā viss ļoti ilgi iesildījās, un pēc tam bums-un nepaspējām pamanīt , ka vimbas īstenība jau aizpeldēja augstāk. Īstā cope bija tikai ap Liledienām. Piemēram Tetelē, pag. brīvdienās bija švaki gandrīz visiem (es personīgi tikai 4 vimbas knapi dabūju). Un arī pašlaik, spriežot pēc Facebook atskaitēm, tur nekas īpašs nenotiek (protams, pa kādai var dabūt, bet nu nav tā īstā vimbu cope). Šobrīd jāskatās vairāk uz Bauskas pusi. Un aprīļa beigās, godīgi sakot, izredzes normāli paķert vimbu Jelgavas-Staļģenes posmā būs tuvas nullei.
whoops 12.apr
Esmu ķēris arī maija sākumā tur.
Sveicieni! Kā ir ar vimbām Lielupē posmā Jelgava- Staļģene? Cik ilgi viņas tur parasti ir? Vai ir vērts braukt aprīļa beigās? Esmu bijis 1.04, bija dziezgan forši, met un velc. Cik ilgi tā tur ir?
Tomas 11.apr
Ne.
dagnis16 11.apr
Varbūt straume ir palikusi mazāka Lielupē?
Tomas 11.apr
Vis pareii. NoTeteles lid Stalgenes posmam.Tas Jelgava.

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs