atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Juglas ezers

nor4a 31.05.10
kas notiek Juglā ar pludiņu,no kuras puses labāk pieiet -protams ar kājām? Pagaidām talāk pa kanālu nēsmu bijis,jo kāds teica ka no Brīvdabas muzeja puses laikam nevar copēt.nu pasaka ka tikt klāt?

Lai veicās.
marchelitto 31.05.10
Juglas ezeraa laivu nekur nevar dabuut. Ja nu vieniigi ar kaadu paziistamu veci par alus kasti sarunaat var ko sarunaat:) Tuvaakais kur kaada laiva iznomaajama: Kjiisiitiitii(mezhparkaa), Lielais Baltezers(aiz bazniicas), vai Mazais Baltezers (pie Simsona)
J.B. 31.05.10
vai Juglas ezerā laivu var kaut kur dabūt?
lacuks007 30.05.10
tikko no turienes! super! mazās daudz! visas atlaistas bet norāvās viena apm 5-6kg pie pašas laivas! un paris smuki asari zem kg! super!
BassPlanet 30.05.10
nem praktiski uz visa,es personigi voblerus un pretzalniekus izmantoju.
lacuks007 30.05.10
oi sajaucu junijs 30....
lacuks007 30.05.10
ja jau lidz 30 maijam tad šodien ir 30 maijs :D un paskaties cik laivas ir iekšā! vēl jautājums, kas ir ja bez vestes?
normund5 30.05.10
martins nu tad gaidi 1jūliju.
mirtins 30.05.10
Varbūt esmu kaut ko palaidis garām, bet neesmu redzējis vēl šo te atceltu esam.

2.2. Laikā no 15.marta līdz 30.jūnijam Juglas ezerā ir aizliegta airu laivu izmantošana (tai skaitā makšķerēšana no laivām), ūdens velosipēdu, vējdēļu un jahtu izmantošana, lai nodrošinātu ezerā ligzdojošo ūdensputnu aizsardzību.
normund5 30.05.10
bija doma no1 maija
normund5 30.05.10
lacuks007 brauc ar laivu droši,policija braukā un problēmu nevienam nav bijis,tikai paņem drošības vesti.Vēl aprīļa beigās prasīju kādam vides inspektoram par laivošanas sezonu Juglas ezerā,viņš noraustīja plecus un teica,ka drīkstot...NE ASAKAS...
mirtins 30.05.10
Mani vienmēr ir fascinējuši cilvēki, kas zinot, ka ar laivu nedrīkst - tomēr vakarā laidīs ar pūsli :DDDD
lacuks007 30.05.10
nu skaidrs, tā kā man brienamais nav šovakar ielaidīšu ar pūsli! uz ko labāk un kādā dziļumā?
BassPlanet 30.05.10
lidakas nem bet daudz zemmeru,no laivas itka nevar,bet daudzi zvejo tapat,pats brienu aiz niedrem garajos zabakos lidz padusem,bet driz vairs ta nevares,jo atri aizaugt sak.
lacuks007 29.05.10
kā ir juglas ezerā var vai nevar no laivas? zinu ka ar motoru nevar, bet ar gumijeni tak drīkst.... papilnam laivas... kā ir?
jurciks 12.05.10
normund5-kad dzer uzkod...
marchelitto 12.05.10
Vakar, vakaraa peec darba aizgaaju pameetaat. Viens amnesteets zandartpuikinjsh un viens ziimuliitis kas ar veel augt palika:) Gar krastu staigaajot paaris vechus gumijniecees aireejamies redzeeju neizskatijaas ka iipashi raustiitos no kaada... Pie tilta ar vieteejiem zivju bendeem parunaajos nekaa neesot uz pluda mazulji traucee normaali copeet, uz dziivo pa visu dienu viena siljkjiite...
normund5 12.05.10
Paganels.tu ko mudaks???
karpulens 11.05.10
Šodien biju līdz ezeram aizbraucis pamētāt rezultāts divi amnestēti siļķēni...
BassPlanet 11.05.10
bus vien kostijuma jalien un aiz niedrem jabrien metat vizuli.

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs