atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Juglas ezers

DaVinci 23.04.08
Es vel tuvāk dzīvoju :D man apmeram vaj mazak par 100 metriem no ezera un vel Basais kurā krasta pusē un apmeram tu spiningoji
basais 23.04.08
maksskkereet no laivas atllauts no 1.Juulija nevis kaa citur no 1.juunija.... pagajusso gadu 1.juunijā domaaju braukssu atklaat laivossanu bet tur vieteejie saka lai neriskee jo vel meenesi nedriikst taa naacaas braukt uz kkiissezeru....
fishfirer 23.04.08
ko nozīmē reāli 1 mēnesi vēlāk?

vai tur atļauts tikai no Jūlija? vai arī reāli sāk ķerties vēlāk?
basais 23.04.08
es tur copeeju no gumijas laivas "ufimka" bez probleemaam.... :-))vieniigi laivossanas sezona saakas Juulijaa reaali meenesi veelaak nekaa citur vismaz pagaajusso gad taa bija....
atomons 23.04.08
Basais, no savas laivas tur drīkst copēt?

Paldies par info, atliek tikai darboties! :)
basais 22.04.08
uz spiningu nekad bez liidakaam nepalieku pagajuso gad dabuju divas 3,5- 4kg siikaas zemmeera jau vienmeer sportam labi pavilkt.... un protams atlaist... :-))
jauninais 22.04.08
ir dzirdēts par lielajām karpām..
ainars5555 22.04.08
Zinu ka tur var dabūt labus līņus.
atomons 22.04.08
Tā vien izskatās, ka neviens Juglā nemērc bada pātagas! :)
atomons 22.04.08
Nedaudz jau stulbi sanāk, bet...dzīvoju 10.minūšu gājienā no Juglas ezera un nezinu kas šinī ūdenstilpnē notiek...protams, ka esmu bijis pāris reizes ar pludiņmakšķeri pasēdējis uz brekšukiem, bet nekādi īpašie rezultāti nav bijuši...ja ir iespēja, tad padalaties informācijā par ezeru- vai ir atļauts laist iekšā savu laivu, kāda ir cope tagad, kad daļa ezera ir aizrakta, rezultāti, metodes, u.t.t.! PAAAAAALDIES! :)

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs