atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Paštaisītie mānekļi

itaalis 04.02.12
var kopeet, var taisiit savas formas, darboties var nepajokam! tik peec tam taa zaagjeeshana un svina lieshana, bet taa jau pavisam cita saruna!
ilmars638 04.02.12
Jā. Ar tādu var taisīt un bēdu nezināt.
itaalis 04.02.12


Elementaari! Ar taadu var sashtanceet vairumos! :)
JanKa_K 19.01.12
Jaunas bildes albuma......
aakkis 18.01.12
Kādus tikai neredz tos izgudrojumus...DD
tested 17.01.12
Varbut kadam noder,
gintsgg 16.01.12
Šodien tādus izlēju .

aakkis 15.01.12
Pats neesmu taisījis un netaisos to darīt.Tie magnētiskie lauki ir pārāk mazi,lai man būtu ticība ka zivs ir noreaģējusi uz lauku.Diezgan ir jau lasīts par tādiem mānekļiem,tad skaņai ir lielāks efekts,ja pareizā frekvence.Un to zivs uztver pa daudz lielāku attālumu.
raihs 15.01.12
mazkalns-thanks!Izskatās sakarīgs materiāls. Būs jāpastudē
mazkalns 15.01.12
viss par galvaniskā pāra mānekļiem:http://okafish.ru/primanki/primanki.htm
orests 15.01.12
raihs....jega ir ticiibaa maneklim!
mazkalns 15.01.12
ieliec google- Электроблесна,nu dažādi viedokļi,arī nenosmieties:)
raihs 15.01.12
Ok,tas nu būtu skaidrs-otra daļa mazāka,lai nesaskaras ar riņķīšiem. Un kādam tad būtu jābūt attālumam starp abām daļām?
0,5mm?1mm?1,5mm?
Un vai kāds ir mēģinājis-tiešām vizulim/bļitkai no tāda pasākuma ir kāda jēga?
mazkalns 15.01.12
Raihs ,es arī nevarēju nomierināties par to galvanisko pāri un fion .ru atradu ka tiek gan līmēts,bet tad viena plaksne mazāka,lai riņķīši neskartos (kā bija ielicis aakkis),gan kniedēts ar plasmasas kniedēm,bet tad plāksnes jāpārbīda garenvirzienā lai atkal riņķi neskartos vienlaicīgi.
raihs 15.01.12
Nē,man interesē horizontālā mānīšana. Un kā tad būtu jātaisa spiningošanai?
aakkis 15.01.12
Tāpēc jau tie mānekļi tiek līmēti no divām daļām.Viena daļa mazākā,un lielākajā caurumi.Tādi mānekļi ar savu lauku dod panākumus tikai zivs tuvumā.Mūsu gadījumā vertikālā mānīšanā.Lauks ir tikai daži miliampēri,un metrus piecus teiksim no zivs,šis māneklis jau ir kā parasts(salodēts). Spiningošanā nav efekta,tur taisa savādākus,jākrata kūtram asarim pie deguna!!DD
raihs 15.01.12
Man neliek mieru tas galvaniskais pāris-kaut kas tur nav tā,kā vajag-lai starp metāliem veidotos strāva,tad taču tie nedrīkst savā starpā saskarties-vai ne tā?! Tādā gadījumā arī kniedēšana neder,savienojošie riņķīši-arī neder. Vai arī es kļūdos? Bet diez vai-ja metāli "iet uz īso",tad nekādai elektrībai tur nevajadzētu būt.
mazkalns 15.01.12
Kungi, esat piesardzīgi,nepiedāvājiet apskatei inficētus failus.Tas raiham,āķim:(((
drl- 15.01.12
drl- 15.01.12
Tur ir iekšā jālej šitajs materjāls:

[url]http://www.moldputty.com/products.cfm/url]

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs