atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Bārtas upe

Flakais 12.11.21
Nē, Tirdzniecības kanālu. Šogad ļoti ineteresanta cope, neatceros citus gadus ko tādu, ka kopš augusta visu laiku ir zivis, labas zivis, un pat ļoti labas zivis. Jā, ari tur jāseko līmenim, vējam, straumēm, bet zivis ir un daudz.
janis1997 12.11.21
Asari lkm kožas pa bišķim kā nu kuru dienu, bet breksis vēl nav parādījies? Takā būtu laiks kkam paradīties
janis1997 12.11.21
A kas notiek kanāla? saprotu ka runā par karostas kanālu
Flakais 12.11.21
Oooo,Flakais!
Sen neesi neko smuku ielicis....
Neturi sveci zem pūra...

fish1, 12.novembris 2021, 14:44


Visu laiku sitos pa kanālu, līdz upei jau netiek dēļ līmeņa...ceru, ka kāds apžēlosies un to slapjumu no debesīm tik lielā daudzumā vairs nesūtīs...;)
fish1 12.11.21
Oooo,Flakais!
Sen neesi neko smuku ielicis....
Neturi sveci zem pūra...
Flakais 12.11.21
Sveiki. Vai upe situacija nav uzlabojusies?

Laurisb, 11.novembris 2021, 21:58



https://www.meteo.lv/hidrologijas-operativa-informacija/?nid=464
Laurisb 11.11.21
Sveiki. Vai upe situacija nav uzlabojusies?
Bjorgvins 08.11.21
Reālais darba līmenis ir 1,65 m un uz leju.Pašlaik ir 3,35 m.Priekš ekstremāļiem zapte.
Flakais 08.11.21
Upe praktiski varētu būt nelietojama vismaz tuvāko nedēļu pusotru, un arī tad vēl jāseko līdzi kas ar nokrišņiem, jo tas var ievilkties, ja lietus nerimsies. Līmenim var sekot līdzi meteo.lv lapā. Tāds kaut cik pieņemams līmenis ir ap 2 metri un uz leju. Protams, tad arī jāskatās, kurš upes posms tas būs.
winnijs 08.11.21
es domāju tuvākās pāris dienas tur nav ko darīt,baigais ūd. l. un tas vēl turpinās kāpt!
Laurisb 08.11.21
Sveiki. Kas notiek upe? Ka ar asari?
Zandarts30 05.11.21
janis1997 [05.11.21]: Vai asari un brekši nav parādījušies?
Parādījušies
janis1997 05.11.21
Vai asari un brekši nav parādījušies?
Flakais 18.10.21
Flakais [Vakar]: Sveiki, esmu nedaudz apjucis noteikumos, vai šobrīd bārta ir atļauts spiningot, makšķerēt?

At15At, 16.oktobris 2021, 09:51

Ir atļauts. Kas noteikumos rada apjukumu?Paldies par atsaucību, info atradu aplikācijā un piebraucot pie Bārtas redzēju vairākus spiningotājus no kā nopratu, ka spiningot ir atļauts.

Bet vispār kad google mekleju "Bārtas upes noteikumi" pirmie ko izmeta bija "Ministru kabineta noteikumi Nr. 223

Rīgā 1997.gada 25.jūnijā (prot. nr. 36 4.§)

Makšķerēšanas noteikumi" kuros minēts:

V. Makšķerēšanas aizliegumi atsevišķās ūdenstilpēs

32.4. ..., Bārtā, Durbē, Inčupē, ...

Protams nelielas aizdomas radīja datums, kad tie ir izdoti un tas, ka citos noteikumos neatradu Bārtu aizliegto upju sarakstā.
Bet labi, ka ir aplikācija Mana Cope, kur var labi redzēt un uzināt par sev interesējošo upi.

At15At, 18.oktobris 2021, 11:54


www.likumi.lv aktuālākajai versijai ir atzīme, ka tie ir spēkā esoši. Tevis norādītais datums ir sena vēsture, kad bija aizliegums arī Bārtas upē. Protams, aplikācija Mana cope ir visai labs izziņu avots.
At15At 18.10.21
Flakais [17.10.21]: Sveiki, esmu nedaudz apjucis noteikumos, vai šobrīd bārta ir atļauts spiningot, makšķerēt?

At15At, 16.oktobris 2021, 09:51

Ir atļauts. Kas noteikumos rada apjukumu?
Paldies par atsaucību, info atradu aplikācijā un piebraucot pie Bārtas redzēju vairākus spiningotājus no kā nopratu, ka spiningot ir atļauts.

Bet vispār kad google mekleju "Bārtas upes noteikumi" pirmie ko izmeta bija "Ministru kabineta noteikumi Nr. 223

Rīgā 1997.gada 25.jūnijā (prot. nr. 36 4.§)

Makšķerēšanas noteikumi" kuros minēts:

V. Makšķerēšanas aizliegumi atsevišķās ūdenstilpēs

32.4. ..., Bārtā, Durbē, Inčupē, ...

Protams nelielas aizdomas radīja datums, kad tie ir izdoti un tas, ka citos noteikumos neatradu Bārtu aizliegto upju sarakstā.
Bet labi, ka ir aplikācija Mana Cope, kur var labi redzēt un uzināt par sev interesējošo upi.
Flakais 17.10.21
Labdien, kā ir ar asariem Bārtā? Ķerās, vai ari švaki?

Endzels, 17.oktobris 2021, 11:53


Ja ir stabili laika apstākļi, un ūdens līmenis "nelēkā", tad var asarus atrast. Pagaidām vairāk lokāls, bet maz jau būts.
Endzels 17.10.21
Labdien, kā ir ar asariem Bārtā? Ķerās, vai ari švaki?
Flakais 17.10.21
Sveiki, esmu nedaudz apjucis noteikumos, vai šobrīd bārta ir atļauts spiningot, makšķerēt?

At15At, 16.oktobris 2021, 09:51


Ir atļauts. Kas noteikumos rada apjukumu?
At15At 16.10.21
Sveiki, esmu nedaudz apjucis noteikumos, vai šobrīd bārta ir atļauts spiningot, makšķerēt?
Donjs 02.08.21
Bārta ir diezgan aizaugusi. Tikko ar ģimenēm ar pūšļiem braucām. Par cik bijām ar pūšļiem, līdzi bija špiņi, un tikai par nožēlu iemest tos varēja tikai atsevišķos lāsumos. Asaris bija diezgan aktīvs, bet vairāk vairāk ņēma sporta pēc, neierijot rotiņu, bet tikai asti pagrābjot. Noķertie bija 150-250gr.

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs