atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Liela,Maza Jugla

fazator1 16.07.13
nu baigi sekla un diezgan aizaugusi pirms gada nogāju gar upi no dobelniekiem līdz apvedceļam virs dobelniekiem ir perspektīvākas vietas vismaz pa retam kada līdaka un asarīši trāpās
anapurkis 15.07.13
Varbut kads ir laivojis vai makskerejis posmaa no dobelniekiem uz rigas apvedcela pusi?intresee cik lielaa meraa upe ir aizaugusi un vai ir iespeja paspiningot?Un vai ir verts attekaas kas ir pa celam palukot kadu lini,breksi?Posms Lici sateka ar l.juglu ir gan laivojams gan spiningojams.So to nokert var,bet jau tas posms piegriezies 2-3x nedelaa laivojot!
Sanders 12.05.13
Bijām divatā ar spiningiem Lielajā Juglā aiz Zaķumuižas. Nogājām līdz Ērgļu celam - ne copes. Tad pabraucām uz augšu pa meža celiņu gar upi uz Ropažu pusi. Redzēju vienu foreles izgājienu pēc mušām, bet uz maniem vobleriem nebija pierunājama. Beigās noķērām trīs mazus sapaliņus un vienu asarīti.
anapurkis 07.05.13
m.jugla pa brivdienaam cope sameraa sakariga,ar vimbinam sausaa palikt nevar,bet normu 5gab. par paris stundam izpildit ari nevar!priecee sameera pieklaajigs izmers!
AndrisCopee 05.05.13
Šodien no 10.15 līdz 14.00 pabūts pie Lielās Juglas kaut kur starp Zaķumuižu un Bajāriem ~1km pirms Ērgļu ceļa. Nekā, ja neskaita pāris plicīšus un raudiņas, uz kurām skatoties, pat kaķis apraudātos.
Ne uz pludiņu ar balto tārpu/slieku/mīklu, ne uz spini.
ScorpionZ 05.05.13
Beidzot es to sezonu atklāju :) Un te nu maza atskaitīte..
Kā jau kungi te minēja, ūdens normāls, gan līmenis, gan krāsa...
Man pašam ķērās raudiņas, skaita ziņā, es domāju, voblai pietiks. Cik es gar krastu pastaigājos un citiem copmaņiem apjautājos, tas pats, tikai krietni mazāk, iebarot vajag, tad jau ķersies :) Redzēju vienam noķertu vimbu. Līdakas gan aptrakušas, viena krastā, viens nokosts āķis un divas pie paša krasta palaida raudiņu vaļā. Tā kas tika izvilkta krastā, izskatījās ka varētu būt pat mērs, pēc skata bija iznārstojusi...
Labi, lai visiem ne asakas, jāiet sālīt vobla ;)
krupits 02.05.13
Sestdien m.juglā pie Līčiem tautas bija diezgan daudz, kā šiem gāja - nezinu :)
Ūdens pašlaik jau ir labs, duļķu nav, līmenis arī tikai nedaudz augstāks par parasto (vasaras) līmeni.
anapurkis 02.05.13
vakar biju m.juglaa,limenis un udens ok!var ari so to sakert!ja brauc uz tevis mineto posmu,tad iemet kadu atskaiti ka gaja tur,jo pats makskereju m.juglaa!
ScorpionZ 01.05.13
Labvakar pātagu vicinātāji! :)
Vai nevarētu kāds zinošs cilvēks padalīties ar informāciju par ūdens līmeni un krāsu Juglas upē, posmā no satekas līdz ietekai.
guculs29 19.04.13
ivars02 17.04.13
Sveetdien vakaraa biju. Liimenis normaals, tik uudens bruuns. Satiku arii pirmos pludinu peldinaataajus, nekaa laba. Pats veel liiciiti uzliidu uz ledus paaris asariisu izvilku pa pusstundu.
Roliss 17.04.13
Kas tad nu nav bijis neviens?
Roliss 01.04.13
Kas tagad notiekas šajās upītēs? Ir kāds bijis?
joskee 06.02.13
gadus desmit atpakaļ ropazos pie damja personīgi novēroju leca,m pāri dambim, laikam metrīgas strautenes:)
joskee 06.02.13
es ari esmu tur abasupes spiningojis rudeni lidakas,un pat zinu to,ka lashveidigo tur nav iznjemot kkur pa retam kada forele,jo padoma lashiem tad jaiepeld daugava tad jatrapa pareizaja kanala pareizaja ezera un pari visam juglas ezeram un tad vel jatrapa juglu delta,nevos kkaadaa pikjurga,tad jau kjishezera langas gravi ari butu liegums:) ,betvarbut kads no augshas irsagudrojis katur iet lashi un narsto :D

cimus, 22.oktobris 2012, 11:25
APA 05.02.13
Biju aizbraucis, nu riktīgs sports, mazie viens pēc otra, fgadījās pa starpai arī lielāki.
APA 24.01.13
'Paldies par atbildi, būs jāpamēģina, tad, kad slinkums kaut kur tālāk braukt un gribās sportu. :-)
ivars02 23.01.13
tur kur abas satiekas, tajaa liiciiti un ap to mazos asariisus var pakert. Loti reti traapas kas lielaaks.
APA 23.01.13
Laba diena.
A vai ir ko noķert Lielajā Juglā ziemā? Doma ir aizbraukt, bet vai ir vērts?
ArtursK 14.11.12
Pie hesa mosh ir ap 11m, bet ap 2.5 videji

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs