atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Liela,Maza Jugla

Bagira 16.05.12
Itaali tu tāds profs pa L.Juglu. Kurā posmā vislabāk pasēdēt ar feederīti, merķzivs rauda, plicis, breksis, sapals. Vari atbildēt pm.
itaalis 16.05.12
jap, siikie asareeni ir pamodushies un badaa! pat nakteniekus nesmaadee :)
Naits 16.05.12
Vakar vakarā biju uz L Juglu copes tikai uz slieku, bet vieni vienīgi mazie asari, kā nenormāli rausta fīderi un pludu.
mailite 16.05.12
vai kads Juglas ezera ir ko meginajis pedejas dienas? man kaut ka nesokas. izfidereju visu maximas/salmo krastu 4dienas un teiksim pa tukso. vai nu gliemezi nograuz slieku, vai kads asuks piekeras. visas copes tikai un vienigi uz slieku. balto pat neaiztiek. kas pa stelli?
krupits 09.05.12
Tās pīles tikai pagājušogad lielākā daudzumā parādījās, vismaz tur kur es copēju. Rudenī vispār kašmars var teikt, kad barā salasījušās un kreisē pa upi turpu šurpu, tāds troksnis, kad ierauga tuvumā cilvēku.
volvo 08.05.12
...berdanka tur nepalīdzēs...ibio ...
Un likumi ar neatļauj...
gintsgg 08.05.12
Pret nirējpīlēm berdanka ir domāta .
volvo 08.05.12
...šodien Juglā aplauziens ,-fīderīts + mahs...
Nu nevar šos rīkus apvienot ,nevar ...
Smalci salasīju , atpūtos arī labi ...
Visiem -Ne asakas...
P.s. -tās nirējpīles traucē reāli ,ņurko tur ,kur krīt barotava...,ibio...
itaalis 30.04.12
nazi, kuraa posmaa tas bij? ceru ka ne ap ropazhiem?
Nazis 30.04.12
Lielajā Juglā jauns rekords pārkāpjot makšķeru skaitu. uz diviem cilvēkiem 31 gruntene. Teikšu ka tīri smuka vimba ķerās tīri smukas.
urmaas 15.04.12
Puis.Tad izsakies skaidrāk.Neredzēt copi jūs tur visi varējāt.:))
itaalis 15.04.12
eu, a kas juglaa ar vimbaam? iet? ropazhos pie hesa vechi seezh? kaads liimens?
seregins 15.04.12
kurs tev teica ka es viens sedeju ? p.s. ar likumiem citus baro. :D nezinatu likumu tad nerakstitu vispaar maksk.forumos. ja teiksu ka 4 makskeres uz trim cilvekiem bija morali labaak paliks :D ?
itaalis 15.04.12
urmas, vish raksta "pat copi nepamanijam"(daudzskaitlii), bet saakumaa mineeja ka "Noseedeju sodien no "(tas vienskaitlii!) vai nu gramatika klibo vai tieshaam likumus nezin!
es jau domaaju ka shie divataa bijushi, jo vienam ar divaam grunteneem un 2 pludinjnieceem ir kaa ir... :D
urmaas 15.04.12
Puis.Kā ir ar MN?:
Vienlaikus atļauts izmantot ne vairāk kā:

11.1. divus makšķerēšanas rīkus iekšējos ūdeņos, ja katram rīkam ir ne vairāk par trim jebkura veida āķiem. Vairākžuburu āķi uzskata par vienu āķi;
11.2. četrus makšķerēšanas rīkus jūras ūdeņos, ja kopējais āķu skaits nepārsniedz astoņus āķus un katram rīkam ir ne vairāk kā četri jebkura veida āķi. Vairākžuburu āķi uzskata par vienu āķi.
seregins 15.04.12
Noseedeju sodien no 6 no rita lidz 13.00 pie pagrieziena uz Bajariem aiz Zakjumuizhas. divas gruntenes un divi pludini...pat copi nepamanijam...Bet laiks superiigs ! :D p.s. visus pareizticigos apsveisu Lieldienaas !!!
Arvids8 07.04.12
Vakar pie abu upju satekas ne copes,viens kungs sēdēja ar fīderi no 6 rītā,arī pa nullēm. Šodien super-Juglā lejpus kūdras tilta pa 3 st. ducis raudas pašam un pusducis garāžas kaķiem,tas pa dienas vidu,tad pagriezās vējš un cope beidzās...
Ruu 06.04.12
:))neesmu,neesmu es sapalu redzeejis,kur tad man taadu briinum zivi redzeet:))
itaalis 06.04.12
To NG:
Ok! :) uz PM aizsuutiiju piedaavaajumu! Prieciigas olinjdienas! :)
NG-NG 06.04.12
Tik veelu gan nee, risks ka neko neiefilmeesim, tad mekleesos citur :)

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs