atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Liela,Maza Jugla

itaalis 06.04.12
NG! veel varam runaat uz 7dienu(ar uz 14 vai 15tiem)! zakjis olas buus atnesis, saveejaas jau buusim durviis iespiedushi un nokraasojushi :D Jo ja riit, tad sanaaks uz baigo bobeni! Ja veel tieshaam zinaatu kas peedeejaas dienaas ir noticis ar uudensliimeni tad veel vareetu taa uz pusaklo :)
itaalis 06.04.12
avtt, kailcirti vareetu uztaisiit tur blakus dziivojoshie, bet es nevaru, jo nav mana zeme, un arii negribu! atziishos, ka 30.03 3 ievas jau nofukseeju un aizpeldinaaju, palika viena paresna ieva un alksnis, bet toreiz fuksiits vairs negribeeja rukaat! :)
itaalis 06.04.12
dziljums nav meeriits sgopavasar, bet vareetu buut starp 1-2 metri... nee divi pa daudz, no metra liidz pusotram! Pagaashnedeelj bija naktstaars, kas buus tgd nezinu, nedeelju savu upi neesmu redzeejis!

NG, par raudaam nezinu gan, meegjinaat jau var, bet apsoliit nevaru! sapaleeni-:D, man kakjis zivis need, sapali, nja, sveetku galdam dereetu! Riit vareetu, bet ap pusdienslaiku vai peecpusdienu! kameer no darba veel maajaas un tad uz laukiem! nu uz kaadiem 15.00 vareetu meegjinaat!
Bet, nezinu kaads tagad liimens, tad veel var sanaakt pastaigaat bik pa paaris vietaam... nu nez...
NG-NG 06.04.12
Itaali, mums vajag riit iegilmeet kaut ko, nemsi kompaanijaa? Galvenais lai zivis ir, tad jau es vinjas piespiediisu eest, bariibas vakar iepirku vairumaa :))), rauda un sapaleeni procesam buus loti ok
Bagira 06.04.12
Itaali, cik tev tur dziļums tajā sapalu atstraumē un kāda ēsma šopavasar rezultatīvākā???
avtt 06.04.12
;))
Tak nē!
Daries un ņemies,kā uzskati labāk!Ne jau kailcirti veiksi,vai ne?;)
Mans vairāk piedalās vasarās talkās,precīzāk,peldēs!Tas ir,kad nākas attīrīt vietu,kur copierēt sūkātājus.Nu,šausmīgi jau man tīk ielūkoties viņu mazajās ,viltīgajās ačtelēs!;)
itaalis 06.04.12
avtt, tev ar pretenzijas pret pavasara talku?
itaalis 06.04.12
avtt 06.04.12
Lai Tev veicās,itaali!
;))
itaalis 06.04.12


Nu dikti maz tur augshaa koku vai ne? :D
itaalis 06.04.12
nu baac. ja tu zinaatu cik koku un kruumu ir uz taa staavkrasta liikumaa! un taas ievas saliika tikai sho ziem! \
Ruu, pasaki godiigi, tu tak no sapaliem neko nejeedz vai ne ;) ne tu zini kaa vinji barojas, ne tu zini ar ko vinji barojas un kur! :) Ehh, buutu labaak veiksmi neveeleejis, nevis te taisiijis uzbraucienus! :)
Ruu 06.04.12
sapaliem vajag sleeptuvi,plus arii taas ievas ir no kaa vinji barojas,izceert un sachakareesi vietu labi;)
itaalis 06.04.12
ha, tik nez kur aizpeldees taas ievas un tas alksnis :D ka tik kaadu citu vietu nesabendee :D
itaalis 06.04.12
Vinji tur jau seezh gadus pacmit kopsh es makshkjereeju! seedeja arii tad kad taas ievas nebija saguulushas uudenii! kopsh ievas sakrita, sapali un citi zveeri paarceelas daudz daudz tuvaak krastam! Domaju ka buus taa, ja 6dien peec dezhuuras(tobish riit)iztiiriishu, tad sveetdien jau varees atvilkties! :) kaadreiz bij bauda visam liikumam izpludinaat cauri nakteni, un bedres galaa uzseedaas kaads makans! aizpeern vareeja uz laidienu dabuut pa kaadai liidakai! kaifs bij metrus 40 vai 50 vilkt pret sraumiiti tos kukainiishus! :)
Ruu 06.04.12
iztiiri,iztiiri vietu itaali,gribu redzeet vai peec tam veel tie sapali tur seedees:)))
itaalis 06.04.12
juglaa zhuve ir visu laiku(vismaz manaa galaa) tik jaamaak panjemt! riit jaaiejuudz jaunais fiider, tik veel nezinu kaadaa sisteemaa! Vsp jaauztrin fuksis un jaapatiira viena copes vieta(albuumaa ir bildes)savaadaak daba galiigi sabendeejusi to vietu ar ievaam, ne normaalu sapalus kjert, ne arii sezonaa liidakas! itkaa jau nav labi iejaukties dabaa, bet copeet ta gribas! tik nezinu ko dariit ar resnu alksni kas liidz pasham uudenim noguulies...
Naits 05.04.12
Rīt doma apskatīt, kas darās Juglā ap Sateku ar Tumšupi. Ir kāds bijis šajās dienās uz Juglu. Pats tur neesmu bijis gadus piecus, nez kā vispār tur izskatās.
Voldins 27.03.12
Jugla pie Tinužiem vel kafija biķi jauzgaida
itaalis 26.03.12
zem ropazhiem naakamaas 4 dienas buus rukaajamaa zona! :) Jaabuut tai zhuvei jaabuut! :)
kutsis 26.03.12
Kas notiek Mazajā juglā pie Tīnūžiem un Lielajā zem Ropažiem?

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs