atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Par hokeju

murgs 06.01.11
dinamo vajag 3 tādus spēlētājus kā JĀNIS SPRUKTS!!!
4bz- 06.01.11
Tracina šitie balsotāji. Jūs gribat redzēt KHL ZVAIGŽŅU spēli, vai kā mūsējie spēlē!?
Nu būsim tak godīgi, nav mums nevienas baigās zvaigznes vai hokejista kas šosezon būtu paveicis ko ārkārtīgi īpašu, vai ir ļoti rezultatīvs. OK - ozo bija un ir viens no visu laiku labākajiem latviešu hokejistiem, bet viņa gadi ir pagājuši. Jā, ir arī mums tādi ļoti labi hokejisti, teiksim Sprukts - nav nekādas baigās rezultativitātes, BET visos momentos cīnās kā zvērs, liela daļa panākumu ir viņa nopelns turklāt ļoti labs balsts aizsardzībā, mazākumā..arī Dārziņš, Miķelis un tā varētu turpināt ilgi, bet tik un tā, nu nav nekādas lielās zvaigznes mums.
Es uzskatu, ka zvaigžņu spēlē spēlē zvaigznes, t.i. līgas labākie hokejisti, nevis tie, kuru tautieši ir aktīvāki balsotāji.

P.S. Vot par MHL zvaigžņu spēli gan varētu balsot, tur mūsu puikas gan var paspīdēt, ar Gudļevski priekšgalā.
sileniex2 06.01.11
njā hokejs man arī patīk :D es jau gribēju nobalsot šitajā linkā bet kkā nesanāca :(
kaapis 06.01.11
ARĪ MAN HOĶIS PATĪK.
vnkarturs 06.01.11
man tomer vislabak patik holts
skorpio 06.01.11
ja ir kaut maza trauma,tad labak lieki nerisket del kaut kada sova! Manuprāt par Miķeli ar varetu balsot,patik man viņa ātrums un tehnika-nevar ne salidzinat ar vecāko brāli
gugu 06.01.11
Eh ak šie fani..

Ozo ir profesionālis un pats viņs labi zin kas labāk viņam un komandai..

Viņs ir piedalijies nhl zvaigžņu spēlēs un khl pagājšgad..

veselība viņam tagad nav tā labāka.. ko tur mocit sewi...
Krishka 06.01.11
es ari nesmu dzirdejis ka vins aizbildinajas ar traumu......???????
sienaazis 06.01.11
baci, nevis aizbildinoties, bet taupoties spēlēm regulārajā....
bacis 06.01.11
mums jau tik viena zvaigzne ir.bet jautajums vai vins pats uz zvaigznu speli grib.pagasgad aizbrauca,bikin paakstijas un pec pirma perjoda aizbildinoties ar traumu vairs nespeleja.
sienaazis 06.01.11
es jau balsoju par ozo galvenokārt, bet tendence tam otram ir pietuvoties, kas zem ozo.
Krishka 06.01.11
balsojam, palidzam musejiem http://www.khlallstar.ru/composition/votes.php

tur balsot var 1reiz diennakti ir jauzraksta uzvards speletaja tuksaja lodzina tad apaksa izmetas speletajs ar tadu uzvardu un uz vinja ir jauzspiez

P.S Sorry es zinu ka sis ir copes portals pats ari copeju karpas un lidakas , bet gan jou veciem ari hokis interese

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs