atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Politika, iekšējā un ārējā

usis 06.10.14
nu tapa skaidrs, 2 vislielākie nelieši gadiem ieņēma visaugstākos valsts posteņus,nemirkšķinot bučojās ar visas pasaules tādiem pašiem , un tikai tagad ir radusies iespēja vislabākajiem, vistīrākajiem Latvijas dēliem kāpt stikla kalnā:)
kkas 06.10.14
ar sarkangalvīti ir tā pat kā ar Gorbunovu savulaik. homo proletarius vērtē pēc izskata un uzvedības. nepatīk- nebalso. smuki runā un izskatās- balso. Sudraba tam par piemēru. Neko pilnīgi nav izdarījusi, lai stiprinātu valsts kontroli. Skaisti pakratījusi pirkstu. Un cilvēks vienkāršais balso, un nemaz sudrabas putnus galvā nepamana.
V.S.O.P. 06.10.14
Trakākais, ka V tadag plūtī, ka cilvēki atbalsta viņu politiku. Cerēt, ka aizdomāsies, kādēļ sarkangalvīti izstrīpoja, laikam ir bezcerīgi.

mirtins, 5.oktobris 2014, 19:40
kad lielais trakums pārgājis, varbūt apgaismo, kur V saplutītais, kur sarkangalvītes grēki, nu kādus 5 objektīvus punktus, un ko vajadzēja darīt katrā no tiem pareizi.nefanoju par personāžiem , bet kautkādas pretvalstiskas lažas neredzu, arī pa šiem gadiem konkurējošie spēki neko dižu nav sagrābstījuši.

usis, 6.oktobris 2014, 20:56


Ir labi, kad nezini, viegli. Sarkangalvītes grēki jāmeklē jāmeklē turpat kur jaunā eirokomisāra birža, netālu ;) zolitūdes ēna bija tikai feiks un iespēja jaunkomisāram aiziet ar godu, atbrīvot vietu...
usis 06.10.14
Trakākais, ka V tadag plūtī, ka cilvēki atbalsta viņu politiku. Cerēt, ka aizdomāsies, kādēļ sarkangalvīti izstrīpoja, laikam ir bezcerīgi.

mirtins, 5.oktobris 2014, 19:40

kad lielais trakums pārgājis, varbūt apgaismo, kur V saplutītais, kur sarkangalvītes grēki, nu kādus 5 objektīvus punktus, un ko vajadzēja darīt katrā no tiem pareizi.nefanoju par personāžiem , bet kautkādas pretvalstiskas lažas neredzu, arī pa šiem gadiem konkurējošie spēki neko dižu nav sagrābstījuši.
aakkis 06.10.14
Trakākais, ka V tadag plūtī, ka cilvēki atbalsta viņu politiku. Cerēt, ka aizdomāsies, kādēļ sarkangalvīti izstrīpoja, laikam ir bezcerīgi.
mirtins, 5.oktobris 2014, 19:40

ja Vidzeme ne būtu tā sabalsojusi,tad Vienotība būtu visticamāk 4urtie!!Rudā partiju vadīs līdz kongresam-tātad visu amatu dalīšana notiks caur viņu!
Ruu 06.10.14
Noabalsoju kaa lielaakais vairums par mazaako ljaunumu,nevis taapeec, ka ticeetu kaadai nebuut speejai kaut ko dariit.Domaaju shii ir peedeejaa iespeeja kaut ko savest kaartiibaa.Krievi muus vislaik kushina,mierina,saka ka krievijai mees neesot vajadziigi,te jau nekaa nav ne izraktenju ne citu labumu un ka lai tikai ushaku palaizh pie varas,viss kljuushot stipri labaak.Tachu vai krievijai Latvija ir vajadziiga kaa stipra un nacionaala valsts?To jau mees redzam kaa krievija izturaas pret saviem sabiedrotajiem,ar pazemoshanu un naidu.Taa vietaa lai savestu savu valsti kaartiibaa,metaas maaciit savus kaiminjus kaa jaadziivo.Daudzi te kaut ko gremdeejaas atminjaas cik labi bija padomju gados,viss esot bijis,gluzhi vai leiputrija.Pats arii esmu nedaudz piedziivojis tos laikus,vairaak kaa beerniibas gadus.Jaasaka gan ka shajos leiputrijas gados muusu daba tika pamatiigi piecuukota un cilveeki iemaaciiti panaakt labklaajiibu nejau ar savu darbu,bet ar zagshanu un skaudiibu.Tie kas nespeej pienjemt shiis dienas situaaciju un gremdeejas atminjaas par tiem laikiem,es gribu pateikt...krievijaa nav atgriezies sociaalisms,tur valda nezheeliigs kapitaalisms,nujau ar totalitaarisma pieskanju un tas ko Latvieshi ieguus nonaakot krievijas sastaavaa buus dzimtbuushana bez jel kaadaam tiesiibaam.Un tie krievi kas muus mierina,sola visaadus labumus,atceraties ka vinjiem ir kurp atgriezties,tachu mums sava zeme ir tikai viena.
Trakākais, ka V tadag plūtī, ka cilvēki atbalsta viņu politiku. Cerēt, ka aizdomāsies, kādēļ sarkangalvīti izstrīpoja, laikam ir bezcerīgi.

mirtins, 5.oktobris 2014, 19:40

Tās jau tikai runas....TAUTA nobalsoja par gandrīz esošo sastāvu bet izmaiņas būs jūtamas jo ZZS un NA ir ieguvušaš daudz lielāku ietekmi un Zīles k-gs jau izteicās par RA iekļaušanu....Būs vēl smaga nedēļa priekšā un man liekas ka V nevarēs gluži kā iepriekš noteikt toni un pats galvenais manuprāt beidzot Bērziņa k-gs varēs pierādīt cik prasmīgs Prezidents viņš ir vai nav....piedaloties Valdības augšas veidošanā
mirtins 05.10.14
Trakākais, ka V tadag plūtī, ka cilvēki atbalsta viņu politiku. Cerēt, ka aizdomāsies, kādēļ sarkangalvīti izstrīpoja, laikam ir bezcerīgi.
mirtins 05.10.14
SC balsu vairākumu savāca tikai tādēļ, ka neviena latviskā partija nepiedāvā kreiso politiku - pabalsti, pensijas, atbalsts mazturīgajiem. SC to piedāvā, tādēļ latvieši atdevās. Turklāt aptaujās pie iecirkņiem pašiem bija kauns. Aptuveni 20% neatbildēja par ko balsoja, tādēļ aptaujā V apsteidza SC.

Taču lai jau SC svin uzvaru. Tā ir varenākā uzvara kāda vien iespējama - padirst 7 vietas Saeimā, nekādu izredžu uz koalīciju, dziļa un bezcerīga opozīcija. Lai tik svin! :))
cojs 05.10.14
izdomās
cojs 05.10.14
viņa jau nu isdomās kā to visu apiet
urmaas 05.10.14
sāks,un vēl kā sāks.un galvenā pie amatu dalīšanas būs rudā lapsa

cojs, 5.oktobris 2014, 19:09

Rudajai tak nekas nespīdod. :)
cojs 05.10.14
sāks,un vēl kā sāks.un galvenā pie amatu dalīšanas būs rudā lapsa
urmaas 05.10.14
SC balsu vairākumu savāca tikai tāpēc, ka Latviešiem deviņas partijas un desmitais ir bads. Tas nozīmē, ka partiju daudzums sašķēla balsis. Ja, kā jau te tika minēts, LV būtu tik divas partijas tad rezultāti būtu citi. Bet vēl nekas nav zaudēts. Galvenais, lai nesāk savā starpā ar "kara cirvi" krēslus dalīt.
bums 05.10.14
Raivis Dzintars ir mans dēls.:))

cojs, 5.oktobris 2014, 11:16

Praktiski to triju dēļ arī gāju par NA vēlēt Tavs puika Zīle un Cilinskis
osis 05.10.14
Raivis Dzintars ir mans dēls.:))

cojs, 5.oktobris 2014, 11:16





Tāpēc es domāju,kaut kur redzēta seja:D
flipers 05.10.14
Nu priecē ka ir tādi cilvēki,nu nedaudz,bet ir!Bet pārliecības par to ka šeit kāds kādreiz aizstāvēs nacionālās intereses,nelikdami pirmaja vietā savējās,personīgās,Man nav ,pagaidām nav bijis un nezvai būs!Un man arī ir dziļi pie.....,kas tur augšā sēž!Tas mani neskar un neskars!Nu jau divdesmit gadus pastāvošājā iekārtā esmu dziļi vīlies šajā valstī,un pagaidām nekas nespēj manī šo pārliecību mainīt!Ir labi tā kā ir un Viss.
Karlis_K 05.10.14
Lielisks partiju raksturojošs rādītājs

raihs, 5.oktobris 2014, 10:27


es teiktu ka vairāk vienas tautas lielisks raksturojums, ellīgi kriminālas tauteles.
raihs 05.10.14
Parsoniski man vispār ir pie dirsas,kas ir pie varas-es savu darbu esmu izveidojis kā atsevišķu valsti(nu nodokļi jau protams ir kā nāve,no kuras neizbēgt),un vienīgais ,ko es varu vēlēties,ir tas ,lai mani liek mierā. Tas ,ko gribu no valdības, lai viņi aizstāv nacionālas valsts intereses. Tev fliper,šķiet neiespējami,ka cilvēkiem ir sava pārliecība neatkarīgi no biznesa? Vai tas,kas ir iespējams būt pārtikušam,ja nemaksā "kliķei" nodevas?
cojs 05.10.14
Raivis Dzintars ir mans dēls.:))

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs