Gkirsis trofejas

Salmo pavadiņas

«
»
 
11.06.18 cl@Gkirsis
0 Skatījumi 770
 
Gribu zināt Jūsu domas vai šāda pavadiņa ir laba? nopirku šo pavadiņu SALMO veikalā (iepriekšējā nedēļā). sapratu, ka man viņa nederēs, jo ir pa mīkstu. Bet man vajadzēja griezuli, tāpēc notīrīju gumiju no pavadiņas galiem un kā izrādā pavadiņa ir vienkārši piesieta pie griezuļa. turklāt mezgls nebija nekāds super izturīgs. Principā gumija turēja mezglu, lai tas tik ātri nesienas vaļā Vai šādi ar mezglu piesieta pavadiņa pie griežuļa ir normāla lieta?
 
[4] Komentāri | dilst | aug
 
Gkirsis

nopirku šo pavadiņu SALMO veikalā (iepriekšējā nedēļā). sapratu, ka man viņa nederēs, jo ir pa mīkstu. Bet man vajadzēja griezuli, tāpēc notīrīju gumiju no pavadiņas galiem un kā izrādā pavadiņa ir vienkārši piesieta pie griezuļa. turklāt mezgls nebija nekāds super izturīgs. Principā gumija turēja mezglu, lai tas tik ātri nesienas vaļā

Vai šādi ar mezglu piesieta pavadiņa pie griežuļa ir normāla lieta?

11.jūn Atbildēt | Ziņot 0
onkyo

Ja reiz esi nopircis, tad kāda vairs starpība.... :D

Stīga vai flurokarbons - visām dzīves situācijām.

11.jūn Atbildēt | Ziņot 0
aaaa9

Veikalā visām šitām 7x7 pavadiņām ir vienkārši sasiets mezgls un gari gali atstāti vaļā. Ar tādu copēt nav iespējams zāļainā vietā. Pats nopirku - pats vainīgs, bet kam tāda vienkārši mezglā sasieta ir lietojama - nezinu - nekādas gumijas mezglam virsū nav - pilni Salmo veikali ar tādām. Nopirku, jo nevarēju iedomāties, ka ir pavadiņas bez kembrikiem - neievēroju.

11.jūn Atbildēt | Ziņot 0
jenots13

Tas princips ir ka pie slodzes, mezgls savelkas un vaļaa nenāk. Tā ka ir ok

12.jūn Atbildēt | Ziņot 0
Uz augšu
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers