Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Jaunākie komentāri

Seko līdzi

RSS barotne
Seko līdzi jaunākajiem CopesLietas.lv biedru rakstiem sev ērtā veidā izmantojot RSS barotni.
Zigismunds Sipko | 19.oktobris 2007, 14:34 | Komentēt | 1248 skatījumi

Makšķerēšanas vīzijas Jaunajā gadā (2.daļa)

Turpinot iepriekš aizsākto, šajā rakstā par neorganizēto makšķerēšanu.

Ar šādu apzīmējumu – terminu tiek saprastas visas makšķerēšanas aktivitātes Rīgā un Latvijā, kurām nav nepieciešama īpašu sporta organizatorisko vienību izveide. Praksē ar to saprot makšķerēšanu kā neorganizēta brīvā laika vai relaksācijas līdzekli. Šis makšķerēšanas virziens saista absolūti lielāko sabiedrības daļu, jo tajā iekļaujas jebkurš Latvijas iedzīvotājs. Pēdējā laikā pieaugot makšķernieku skaitam, kas ikdienā makšķerēšanu lieto kā brīvā laika vai relaksācijas līdzekli, palielinās nepieciešamība pēc makšķerēšanas infrastruktūras (makšķerēšanas tūrisms, specializētie makšķerēšanas dīķi ar makšķerēšanas kultūrvidi, upju aizsargjoslu teritorijas ar licencēto makšķerēšanu, maznodrošināto pensionāru un invalīdu piekļūšanu makšķerēšanas vietām, upju un ezeru apsaimniekošanu utt.). Šīs infrastruktūras nodrošināšanā absolūti lielāko lomu spēlē privātie uzņēmēji. Šim makšķerēšanas segmentam ir liela loma makšķerēšanas attīstībā, jo viņi ir ieinteresēti attīstīt makšķerēšanu, lai piesaistīto lielāku klientu loku. Makšķerēšanā iesaistīto iedzīvotāju loka paplašināšanas ilgtermiņā pastāvīgi – pozitīvi veicinās biznesa struktūru interesi finansiāli atbalstīt makšķerēšanas sportu, īpaši sacensības un talantīgākos jaunos makšķerniekus.

{READ_MORE}

Šī virziena attīstībā nozīmīga loma ir arī pašvaldībām, kas sadarbībā ar sporta organizācijām, privātuzņēmējiem veiktu nopietnu darbu makšķerēšanas koncepcijas izstrādē, kuras ietvaros ir izveidotas arī perspektīvo makšķerēšanas atpūtas vietu shēmas.

Tehniskā nodrošinājuma un servisa infrastruktūrā ietilpst makšķerēšanas inventāra tirdzniecība, noma, remonts un makšķerēšanas tūrisma pakalpojumi.

Makšķerēšanas izglītībā nepieciešams patstāvīgi nodrošināt bērnu un jauniešu interešu izglītības programmu „Makšķerēšanas apmācība” realizāciju dienas centros, interešu klubos, kā arī akcijas „Lašiem būt!” un „Dzīvais ūdens” realizāciju, konkursus par sakoptāko upes vai ezera apkārtni, video filmas par makšķerēšanas tēmām utt.

Nozīmīga loma šīs idejas attīstīšanā ir pilsētas, rajona, pagasta vadības un sabiedrībā ievērojamu, atpazīstamu personu iesaistīšanā personīgi praktiski demonstrējot savu atbalstu šai idejai.

Nākamajā daļā par organizēto makšķerēšanu!

 
 
Novērtē rakstu:
  • Vērtējums ir 0 no 5
(Nav balsu) - lai vērtētu, nepieciešams reģistrēties
[0] Komentāri
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager