«Pļavu Kauss 2017» zemledus makšķerēšanā

SP «Lauciene», CopesLietas.lv | 27.februāris 2017, 12:42 | 1 komentārs | 667 skatījumi

25.februārī Talsu novada Laucienes pagastā uz Pļavu ezera notika zemledus makšķerēšanas sacensības “Pļavu Kauss ”.

Pēdējo reizi šīs sacensības tika aizvadītas 2013. gadā. Šajā gadā laika apstākļi ļāva droši atrasties uz ūdens tilpnes, jo ledus biezums vietām sasniedza pat līdz 30 cm. Šajā dienā sacensību dalībniekiem nebija viegli sacensties, jo ik pa laikam uzpūta stiprs vējš, kurš atnesa līdzi sniegu, kas savukārt pēc makšķernieku teiktā, zivis negrib kustēties un ķerties.

Dalībnieki pārsteidza ar savu aktivitāti, jo ieradušies bija no visas Latvijas- Valmiera, Priekule, Dobele, Rīga, Jelgava, Vaiņode, protams arī no Talsu novada. Sacensības iesākās plkst.10.00, kur dalībnieki sacentās divās kārtās 2,5 st. katrā. Katrs dalībnieks ieguva savu vietu katrā kārtā, un abu kārtu iegūto vietu summa arī noteica sacensību rezultātu.

"Mazākās zivs" balvas ieguvējs Juris Bleideris

Par sacensību uzvarētāju kļuva dalībnieks no Priekules Pēteris Svars ar 7.punktiem, 2.vietā Artis Akmanis (Talsu novads,Lauciene) ar 10.punktiem, bet 3.vietā Igors Kude (Talsu novads, Laidze) ar 12.punktiem. “Lielākā zivs” balvu ieguva Gundars Rozenlauks (Dobele), “Mazākā zivs” balvu ieguva Juris Bleideris (Talsi). Laucienes pagasta iedzīvotāju konkurencē 1.vietu ieguva Artis Akmanis ar 10.punktiem, 2.vietā Artūrs Rozenbergs ar 20 punktiem, bet 3.vietā Mārtiņš Pluģis ar 31,5 punktiem. Veicināšanas balvas tika arī Lailai Stankai, Mārai Ķeņģei, Santai Rozenlaukai, Jānim Ieviņam, Ansim Pēterim Freipičam un Jorenam Brigaderam.

sacensību kopvērtējuma uzvarētāji

Dienas garumā dalībnieki varēja mieloties ar garšīgu zivju zupu, desiņām, tēju kuru sagatavoja Biruta Abramaviča, kura arī bija sacensību tiesnese. Liels paldies par pasākuma norises sagatavošanu Artim Akmanim, Jurim Bleiderim, kā arī visiem sacensību dalībniekiem. Sacensībās noķertās zivis tiks nogādātas uz Talsu novada dzīvnieku patversmi “AUSMA”.

sacensību sagatavošanās un norises palīgs Artis Akmanis

Uz tikšanos nākamajās sacensībās.

Sporta centra “Lauciene” vadītājs un sacensību organizators Normunds Krūze.

 
 
Novērtē rakstu:
  • Vērtējums ir 5 no 5
(1 balss) - lai vērtētu, nepieciešams reģistrēties
[1] Komentāri | dilst | aug
 
Girts7

Labas sacensības. Uz tikšanos citu reizi. Paldies Artim Akmanim un Normundam Kruzam un Jurim Bledelim.

27.feb 13:15 Atbildēt | Ziņot 1
Uz augšu
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers