Latvijas čempionāta kausi aizceļo uz Pēterburgu

Balvu Novads, CopesLietas.lv | 7.marts 2017, 19:14 | 6 komentāri | 1624 skatījumi

Kaut arī pagājušajā nedēļas nogalē gaisā jau bija jūtams pavasaris, ziemas sporta entuziastiem vēl bija jāaizvada zemledus makšķerēšanas 3.posms. Siltāku laikapstākļu Pierīgā dēļ, sacensību 3.posms tika pārcelts no Baltezera uz Balviem.

Kā atzina Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Andris Kazinovskis: “Stiprākie ir pulcējušies Balvos un Balvi noteikti ir tā vieta, kas zināma visiem spicākajiem zemledus makšķerniekiem, jo tiekamies šeit katru gadu.” Šajā čempionātā šī jau bija otrā tikšanās, jo arī pirmais čempionāta posms notika Balvos 21. un 22.janvārī.

Čempionāta kopvērtējumā uzvarēja komanda PĒTERBURGA (129 punkti), otrajā vietā ierindojās SALMO (160 punkti), bet trešie palika BSM-EBOAT.LV (179 punkti). Balvu komanda LIARPS šajā čempionātā ar 198 punktiem ierindojās 5.vietā, visos posmos kopā tika nomakšķerēti 52,302kg zivju.

Individuāli labākie bija Andrejs Kuzņecovs (PĒTERBURGA), Raimonds Kinerts (BSM-EBOAT.LV) un Māris Āriņš (LATGALE). No komandas LIARPS individuālos labākos rezultātus ieguva Artūrs Baltais – 13.vieta.

Balvu novada pašvaldība un Balvu Sporta centrs pateicās zemledus makšķerēšanas entuziastiem-organizatoriem Normundam Grabovskim, Ērikam Tučam un komandai LIARPS.

Čempionāta protokols

foto: balvi.lv / o r i ģ i n ā l s

 
 
Novērtē rakstu:
  • Vērtējums ir 5 no 5
(2 balsis) - lai vērtētu, nepieciešams reģistrēties
[6] Komentāri | dilst | aug
 
bushmans

.. kkā neiet kopā - Latvijas čempionāts!

===*Noteikt šīs sezonas Latvijas labākos sportistus zemledus makšķerēšanā.

Veikt kandidātu atlasi Latvijas izlasei līdzdalībai 2018. gada pasaules čempionātā.*===

..un kausi aizbrauc uz Pēterburgu !!!

8.mar 07:52 Atbildēt | Ziņot 0
Vits
Vits :

viss iet kopā )) . jo lielāka konkurence, jo spēcīgāks čempis

8.mar 10:40 Atbildēt | Ziņot 1
bushmans

Nav runa par konkurenci,,,par nosaukumu,,,tad tas vairs nav LČ !

8.mar 11:39 Atbildēt | Ziņot 1
arvis_an

No vienas puses man ar loģiski liktos, ka būtu atsevišķa ieskaite tikai LV sportistiem, kurā beigās apbalvo 3 labākos čempja ietvaros un 3 labākos starp LV sportistiem. Tas ka čempī kā tādā piedalās citas valstis, tas gan tikai priecē. Konkurencei tikai par labu nāk.

8.mar 13:00 Atbildēt | Ziņot 1
bushmans

... ja tas ir pagasta, pilsētas, novada, valsts čempionāts,,,un nolikumā nav vārda *atklātais* vai vēl kādas citas norādes par dalībnieku piederību.... tad manuprāt to ir nekorekti, šai gadijumā saukt par *Latvijas čempionātu* ! (mēģināju meklēt netā,, neatradu norādes, kad čempionātu vajag saukt par - reģionālo, kad par - europijas, kad par - pasaules)

Man nav nekādu pretenziju, ne pret Krievijas, ne Dienvidāfrikas republikas, komandu startiem,, Latvijas *Atklātajā* zemledus makšķerēšanas čempionātā.....bet tad to arī ā vajag nosaukt ! ... un nolikumā atrunāt... !

.. izlasiju nolikumu-galvenais laicīgi un pareizā kontā nomaksāt :)

..kādam liksies, ka *matus* skaldu,,,man domāt, ka šoreiz tas ir svarīgi ! :)

8.mar 17:48 Atbildēt | Ziņot 0
NG-NG

:)))) Latvijas čempionāti ir atklāti, tātad ir viens vērtējums, un uzvar stiprākais, BET, tālāk jau uz valsts izlasi var kandidēt tikai spēcīgākie LV sportisti

es pats 2 reizes esmu bijis Lietuvas čempions pludiņmakšķerēšanā i man prieks i leišiem bija iemesls paanalizēt kāpēc tā :))), šajā gadījumā viss ir pat ļoti kārtībā, Pēterburgas puikas parādīja, ka mērķtiecīgi ejot uz panākumiem (3-4 gadu garumā) tos var arī gūt :), pietam ne jau krievi labi nomakšķerēja, bet gan slikti nomakšķerēja vietējās komandas, ļoti liels punktu skaits :)))

pagājušajā gadā par Latvijas čempionu individuāli kļuva lietuvietis , kurš startēja Dobeles komandā un startē tur jau gadus 5, lai gan ir arī Lietuvas izlasē :))

jo vairāk ārzemnieku startē LČ, jo spēcīgāks čempis, jo lielāka iespēja un stimuls augt vietējiem sportistiem

9.mar 11:46 Atbildēt | Ziņot 3
Uz augšu
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers