Bauskā sāks pārdot vimbu makšķerēšanas licences

BauskasDzīve.lv, CopesLietas.lv | 11.marts 2017, 18:22 | 9 komentāri | 3547 skatījumi

Šogad, tāpat kā citus gadus, 15. martā Bauskas mednieku un makšķernieku biedrība (BMMB) sāks tirgot vimbu makšķerēšanas licences, un līdz šim laikam visiem biedriem jāpagarina makšķerēšanas karte.

Vimbu makšķerēšanas licences sāks pārdot 15. martā plkst. 5 biedrības ēkā Bauskā, Uzvaras ielā 24. BMMB izpilddirektors Pēteris Seleckis aicina biedru kartes pagarināt līdz 14. martam.

«Biedru kartes varēs pagarināt tikai līdz 14. martam. Tas jāizdara, lai vimbu licenci biedri saņemtu ar atlaidi,» informē P. Seleckis.
Ar šī gada 1. aprīli trešdienās, piektdienās, sestdienās un svētdienās un svētku dienās vimbu makšķerēšanas licences biedrības namā varēs iegādāties no pulksten 5 līdz 10. Bauskas mednieku un makšķernieku veikalos Uzvaras ielā 7 un Stacijas ielā 3 licences būs pieejamas tirgotavu darba laikā.

avots

 
 
Novērtē rakstu:
  • Vērtējums ir 1 no 5
(3 balsis) - lai vērtētu, nepieciešams reģistrēties
[9] Komentāri | dilst | aug
 
Girts7

Ja vimba nāk un ņem stundas laikā saķer normu un ej mājā. A kāpēc licenzētās vietās var vairāk ķert vimbas??? Ar ko viņas savādākas??? vai tad par licenču naudu tiek atlaistas atpakaļ???

11.mar 19:52 Atbildēt | Ziņot 0
Labs
Labs :

Nekad neesmu sapratis ,kādēļ vimba ir ierobežota .Tad jau uzliekam breksim izmēru ,plicim ,raudai utt.Zivs ir biezā slānī un nav tā vērtīgākā.Ja jau šo sugu aizsargāt kāds vēlējās,vajadzēja uzlikt liegumu.Kaut vai kā līdakām,zandartiem,lašiem utt.Un nevis to padarīt par biznesu.Kārtējo reizi pierādās ,ka dzīvojam muļķu zemē.Rakstu novērtēju ,kā reklāmas bukletu kāda biznesam

12.mar 19:21 Atbildēt | Ziņot 2
eldorado

Es, diemžēl, uz vimbošanas priekiem nevaru tikt, tālu. Bet tomēr interesē daži sīkumi- rakstā nav gandrīz nekādu detaļu- cik maksā licence? Kādas- dienas, mēneša? Un- kas tas par biedru kartēm?- tas ir lai vietējie var dabūt licences lētāk? Dēpilī pa retam kāda paķer fīderi, bet izmēri nav nekādi treknie, mēļo, ka tās esot tipa kā krustojumi, "degradētas"

12.mar 21:09 Atbildēt | Ziņot 0
Girts7

Nekad neesmu sapratis kāpēc tikai piecas. Un Licenzētās vietās vairāk. Laikam tur viņas par nopelnīto naudu pavairo???

Tad varbūt Bārtas upē Nīcas posmā uztaisīt licences un taisīt piķi uz Lietuviešiem??? Un ir jau daudzas vietas kur var tā darīt. Manuprāt vimba ir daudz un vajag ķert ja māk. ja grib sargāt uztaisa mēnesi liegumu ka Lietuvā un tad viņi arī te nebrauks kā traki. Ja kādu reizi pa gadu paņem padsmit vimbas lai kūpinātu vai kaltētu tad tas ir sū... ja salīdzina ar kāsējiem vai tīkliniekiem. Te jau ož pēc tā paša kas bija ar murdiem Daugava.

12.mar 21:42 Atbildēt | Ziņot 0
Maxxtro

Ir vel tāda lieta. Ja tu atbrauc piektdien noķer 8 vimbas, tu nevari atstāt tas zivis tīkliņa un vel sestdien noķert vel 8. Tev jābrauc mājas.

13.mar 23:03 Atbildēt | Ziņot 0
micuks

Ko jūs tā satraucaties par to normu.... Ņemiet piemēru no vietējiem. Ķer cik var noķert. Ik pa normai aiznes uz mašīnu un tā visas dienas garumā. Labā dienā 100 vimbas noķert nav problēmu. Pēc tam kūpinātavā iekšā un tālak kā nu kurš. Kurš uz tirgu, kurš izdāļā radiem, kaimiņiem, kolēģiem. Kurš viņiem notirgo.

14.mar 00:08 Atbildēt | Ziņot 1
Ruu
Ruu :

Taapeec jau vieteejie zalju aci luur uz atbrauceejiem,redz biznesam traucee,londonci sabraukushi :D

14.mar 09:22 Atbildēt | Ziņot 0
micuks
micuks > Ruu:

Protams. Un ja vēl rūtaino makšķeri aizķers vai izcels ārā, tad vispār robs biznesā, kā arī inspektoriem būs jākustās. Lai gan savā laikā, inspektori centīgi skraidīja gar upi, dienās kad nedrīkstēja copēt.

14.mar 13:16 Atbildēt | Ziņot 0
CredFlare

Tie vietējie vēl arī zilu aci var uzsist, ja iebridīsi viņu interešu zonā, Bauska izsenis ar to ir slavena. Nav jau vienīgā vieta, kur ķert vimbu.

22.mar 14:53 Atbildēt | Ziņot 0
Uz augšu
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers