Einārs Siliņš

Einārs Siliņš

Makšķernieks, kopš sevi atceras. Galvenokārt viss saistīts ar pludiņmakšķerēšanu. Regulāri piedalās pludiņmakšķerēšanas sacensībās. Kā komandā, tā arī individuāli izcīnītas godalgotas vietas Latvijas čempionātos. Mūžīgs eksperimentētājs, kurš šādas rīcības " atļaujas" arī mačos. Pagājušā gadā izdevis grāmatu “Makšķernieka Dienasgrāmata”. Regulāri savās pārdomās par copi dalās arī ar žurnāla “Copes Lietas”, laikraksta “Diena", reģ. preses un citu masu mediju starpniecību. Viens no M.Oltes veidoto copes raidījumu ilggadējiem ekspertiem.

Jautā jurciks66

Sveiki, Atvainojos par glupu iesācēja jautājumu. Ir daudz lasīts un raidījumos skatīts par vimbu copi, bet man šķiet, ka nav pieminēts galvenais - cik lielā mērā copi ietekmē laika apstākļi, ūdens līmenis un duļķis? Paldies.

Sveiks. Par tevis nosauktām lietām rakstīts ir ļoti daudz.:))))) Pateikšu tev īsumā, ka visas trīs lietas ietekmē jebkuras zivs copi un ne vien pa dienām, bet arī pa stundām.

Atbildēts: 19.aprīlis 2016, 15:24 | 4 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nu nez, es šad un tad pārlasu gan Eināra, gan Normunda atbildes uz jautājumiem, gan papildus komentārus. Nekas grūts tur nav.
20.04.16
 
Es vispār brīnos, ka nav BUJ (biežāk uzdotie jautājumi) sadaļas, jo visiem jautājumiem un atbildēm iziet cauri ir kaut kāds murgs, lielā daļa ir līdzīgi un gandrīz visi jautājumi ir par inventāru.
20.04.16
 
Pašķirsti jautājumus un atbildes konkrētajam speciālistam un atradīsi vēl daudz ko interesantu. Paldies viņam un citiem par atbildēm, bet nevajag jau prasīt - lai atkārto daudzas reizes to pašu
19.04.16
 
Es ticu, ka tas kaut kur, kaut kad jau ir rakstīts, bet vai to var šobrīd sadabūt izlasīt?
19.04.16
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers