Einārs Siliņš

Einārs Siliņš

Makšķernieks, kopš sevi atceras. Galvenokārt viss saistīts ar pludiņmakšķerēšanu. Regulāri piedalās pludiņmakšķerēšanas sacensībās. Kā komandā, tā arī individuāli izcīnītas godalgotas vietas Latvijas čempionātos. Mūžīgs eksperimentētājs, kurš šādas rīcības " atļaujas" arī mačos. Pagājušā gadā izdevis grāmatu “Makšķernieka Dienasgrāmata”. Regulāri savās pārdomās par copi dalās arī ar žurnāla “Copes Lietas”, laikraksta “Diena", reģ. preses un citu masu mediju starpniecību. Viens no M.Oltes veidoto copes raidījumu ilggadējiem ekspertiem.

Jautā Gatis34

Sveiki!

Shobrid liini narsto, tas varetu ilgt nedelas 2, bet peec narsta, teikim julija beigaas, augusta saakuma ir kaadas iespejas izmaniit to liini laukaa?

Jau ieprieks, paldies!!

Līņa nārsts ir praktiski beidzies pilnīgi visur, ja vien aizķēries kādā appludinātā grants karjerā kur ir auksts avotains ūdens. Viss jūlijs tiek solīts silts un līdz ar to līnis noķerams būs pilnīgi droši arī augustā. Kas attiecas uz jautājumu par līņa noķeršanu, nu atvaino, lūdzu nu patin to atbilžu rullīti atpakaļ.:))))

Atbildēts: 4.jūlijs 2016, 13:27 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nopērc mazo iepakojumu peldošās granulas un paber kādā konkrētā vietā, tad arī redzēsi kas tur veļās, bet visticamāk, ka tās ir lielas karūsas. Viņām patīk dzīvoties pa ūdens virsējiem slāņiem.
06.07.16
 
copēju savā vietējā dīķī, kur ir karūsas, līņi, līdakas, bet vēl vakar manīju, ka pa augšu ik pa laikam kāds uzveļas, vai tas varētu būt līnis? Vienu copi aizvakar sasteidzu un par ātru piecirtu, tagad doma ir brīvdienās mēģināt, varbūt būs iznārstojuši jau pienācīgi?
05.07.16
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers