Einārs Siliņš

Einārs Siliņš

Makšķernieks, kopš sevi atceras. Galvenokārt viss saistīts ar pludiņmakšķerēšanu. Regulāri piedalās pludiņmakšķerēšanas sacensībās. Kā komandā, tā arī individuāli izcīnītas godalgotas vietas Latvijas čempionātos. Mūžīgs eksperimentētājs, kurš šādas rīcības " atļaujas" arī mačos. Pagājušā gadā izdevis grāmatu “Makšķernieka Dienasgrāmata”. Regulāri savās pārdomās par copi dalās arī ar žurnāla “Copes Lietas”, laikraksta “Diena", reģ. preses un citu masu mediju starpniecību. Viens no M.Oltes veidoto copes raidījumu ilggadējiem ekspertiem.

Jautā andzinss

Sveiks.

Jautājums, līni ķerot uz grunnteni.

Tā kā, līnis specifiski lēni ņem, un rij iekšā velkot, kā tad zināt kad piecirst? Jo signalizātors, vai zvaniņš, vai kas cits ko izmantojiet, sāks tak rādīt mazāko copi. Vnk vēlos pameiģināt uz grunnteni.

Un cik smagu barotavu, labāk izmantot. ?

Sveiks. Ja jau runa ir par līņiem un to atrašanās vietu, tad dabiski, ka straumes šeit nebūs vai arī tā būs pavisam neliela. Tātad copējot ar gruntsmakšķeri izvēlies pēc iespējas vieglāku barotavu. Vari izmantot pat tikai barotavu un bez svina. Vienīgā problēma, šādā gadījumā, būs tā, ka barība no tās izirs un tev var rasties problēmas ar pamatauklas nospriegošanu. Attiecībā uz copi ar grunteni, tad sākuma momentu tu iespējams nemaz neredzēsi :))))) Savukārt tajā brīdī kad tev attiecīgais signalizators sāk dot ziņu, ka auklu velk projām, ir jācērt. Turklāt jādara tas ar diezgan pieklājīgu spēku, jo līnim lūpas ir biezas.

Atbildēts: 30.augusts 2016, 13:08 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager