Einārs Siliņš

Einārs Siliņš

Makšķernieks, kopš sevi atceras. Galvenokārt viss saistīts ar pludiņmakšķerēšanu. Regulāri piedalās pludiņmakšķerēšanas sacensībās. Kā komandā, tā arī individuāli izcīnītas godalgotas vietas Latvijas čempionātos. Mūžīgs eksperimentētājs, kurš šādas rīcības " atļaujas" arī mačos. Pagājušā gadā izdevis grāmatu “Makšķernieka Dienasgrāmata”. Regulāri savās pārdomās par copi dalās arī ar žurnāla “Copes Lietas”, laikraksta “Diena", reģ. preses un citu masu mediju starpniecību. Viens no M.Oltes veidoto copes raidījumu ilggadējiem ekspertiem.

Jautā kuldiga12

Sveiki! Kādi būtu breksu copes pamati kur breksi meklet ? Kā jamekle vietu upē kur tad varetu but vai japievilina? Un vai abavā ir vērts maz mēğinat?

Sveiks. Pārsvarā breksis dzīvojas pa kantīm un pēc iespējas mierīgākos ūdeņos. Tas ir ja runājam par upēm. Piemēram, Daugavā un Lielupē visierastākās vietas ir tūlīt aiz zāļu joslas. Ir gan izņēmumi, jo pats copēju vietā kur no zālēm nav ne vēsts, ir aptuveni 6 metri dziļums, bet šī vieta tiek nemitīgi barota :))))). Breksi, pie regulāras iebarošanas, ir ļoti viegli piesiet. Par Abavas brekšiem, patreizējā brīdī, man ir grūti ko teikt. Nezinu vai viņi vasarā šajā upē ir vai nav. Tas, ka šī zivs Abavā ienāk pavasarī no Ventas, tas gan ir fakts un ienāk ļoti daudz tāpat kā vimbas. Vimbas, viena daļa paliek un ir arī vēl tagad. Tikai jāmeklē bedres.

Atbildēts: 30.jūlijs 2017, 11:25 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager