Mārtiņš Babris

Mārtiņš Babris

M.Babris (maituputns) – plēsīgo zivju mednieks. Spiningot sācis no agras bērnības, un līdz pat šai dienai turpina šo nodarbi. Spiningošanas teorētiķis un praktiķis, mīl izmēģināt dažādu spiningošanas inventāru, un copes tehnikas. Līdaka, zandarts un asaris – sporta zivs, bet zivs dvēselei – forele. Daudzu sacensību, kā arī Latvijas Čempionāta dalībnieks, publikāciju autors. Catch & Release piekritējs. Zivis nav ēdiens, bet gan mūsu draugi!

Jautā docis.

sveiks, uz nākamo sezonu doma iegādāties jaunu jig kātiņu, pagaidām svārstos starp jauno impulse līdz 12 gr un sky line līdz 14 gr (abi no budžeta versijas), pārsvarā darbojos no 7-12 gr smagām jig galvām, pa retam kāds mazais voblerīts un rotiņš!

Varbūt ir sanācis ar kādu no šiem kātiņiem padarboties un vari ko ieteikt? paldies!

Sveiks Impulse būs vairāk tieši uz vieglo pusi. Blankas viņiem ir vieglākas, piemērotākas vieglai tēmai. Skyline atkal ir vairāk izteiktākas tieši džigam, es teiktu nedaudz asākas. Mānekļus met lieliski Skyline. Ja tiešām domā darboties ar mānekļiem līdz 12-14 gramiem es drīzāk ņemtu Impulse. Ja tomēr domā ko smagāku darbināt, tad Skyline. Jaudas rezerve lielāka būs tieši Skyline, pie līdzīgiem testiem.

Atbildēts: 10.decembris 2019, 11:08 | 3 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
Negribu ne ar ko citu salīdzināt, bet man Skyline patīk. Pirms tam arī nav bijis tādas akcijas kāts.Gan jūtība gan iemetiens ok. Smagākais ko esmu metis ir 10gr+3.5collu gumija. Lidoja ok. Jūtība ok. Šogad nopirku. Man gan ir TZ versija 3-14gr..
10.12.19
 
Papildināšu, ka man komforta zonas griesti ar Skyline ir 10g svins + māneklis. Ar 8g vispār ideāli. Var iemest arī smagākus, bet tad jau sāk ļodzīties spice.
Informācijai - pie spiningavimas.lt, kur arī pats pirku, šo var dabūt krietni lētāk kā uz vietas.
10.12.19
 
Man ir Skyline 2.51, tas kas no 3-14g. Teikšu kā ir - uz pusi lētākais Aspen stake 3-15g ir daudz skanīgāks un jūtīgāks. Par Skyline pārslogošanu absolūti nepiekrītu - nu nevar viņu normāli pārslogot.
10.12.19
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager