Uģis Circenis

Uģis Circenis

Spningotājs kopš sevi atceras, aktīvs sportists, piedalās visu veidu sacensībās spiningošanā, gan no krasta un laivās. Vairāku pasaules čempionātu dalībnieks, 2014 gada Latvijas čempions spiningošanā no krasta individuālajā vērtējumā, 2014 gada Latvijas čempions komandu vērtējumā no laivām.Veikalā "Copeslietas pie Uģa" pārstāvis, kā arī biedrības"Sporta makšķerēšanai" biedrs.

Atbildes

Jautā koshais

Graphiteleader Corto EX 1.93 (GOCXS-642L-HS) Vai ar shito buutu ceriigi foreles tramdiit nu doma par gumijaam un maziem rotiniem? Varbut vari ieteikt kadu citu kaatu shajaa cenu katigorija.paldies jau ieprieksh;)

Atbild Uģis Circenis

Sveiks,Corto manis prāt ir par cietu, es teiktu asariem tieši laikā bet ne forelēm. Uz doto brīdi ir daudz labu ražotāju kas normālus foreļniekus ražo, Daiwa Luvias 702ULFS, Major Craft Finetail, Graphiteleader Belezza EX un no pašmāju Salmo ar varēsi sev ko atrast, jāskatās kas pašam labāk rokā ieliekas, iebrauc ciemos tad varēšu tev sīkāk izstāstīt.

Atbildēts: 12.maijs 2016, 18:47 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā koshais

Sveiks. Ko doma par katu major craft corkish 732L vai forelem deretu?

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, ja nedomā par mačiem tad būs ok, man personīgi prasītos mīkstāks,bet pa upēm noteikti varēsi staigāt un būsi apmierināts.

Atbildēts: 12.maijs 2016, 14:24 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā iillii

Sveiks Uģi.

Par cik esmu vairāk kā iesācējs, gribēju pajautāt par auklām un pavadiņām.

1) Kādas firmas pītās auklās ieteiktu līdakai ķeršanai?

2) Kāda tipa pavadiņas labāk izmantot gumijas zivtiņām un kādas vobleriem? Vēlams arī ieteikt firmu, izmērus :)

Paldies jau iepriekš!

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, 1) Sunline Super PE, Sunline Super braid 5,Gosen PE , pēc japāņu izmēriem no 1.2-1.5 mūsu ūdeņiem būs ok. 2) Gumijas zivīm es ieteiktu izmantot mīksto materiālu, tas varētu būt Flexonit Red vai pelēkais, ir vēl pītais titāns kas ar ir pietiekami mīksts izņemot cenas ziņā daudz cietāks par Flexonit. Vobleriem es ņemtu stīgas vai klasisko titāna pavadu. Ne asakas!!!

Atbildēts: 9.maijs 2016, 12:13 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā inde

Apsveicu ar uzvaru! Vai nevarētu divos vardos izstāstit par sacensibām.

Atbild Uģis Circenis

Sveiks Inde:) un paldies, redzi kā jau redzējām upe vēl nebija noskrējusies kā vajadzētu, jo pirms sacensībām nedēļas sākumā divas dienas Alūksnē lija lietus un par tik īsu laiku Pededzē nespēja līdz galam noskriet ūdens un noskaidroties. Līdz ar to ielaistās zivis nespēja tik labi upē iedzīvoties, kas bija redzams pēc pirmās dienas noķerto zivju daudzuma. Otrā diena jau bija labāka jo ūdens bija palicis vēl dzidrāks un nokrities kas protams uzlaboja dalībnieku rezultātus zivju daudzumā. Man pašam sanāca abas dienas izcīnīt pirmās vietas zonā kas man ļāva izcīnīt zeltu pirmajā posmā. liels man prieks par jaunajām komandām kas sāk parādīties kuplā skaitā un mūsu ārzemju draugiem kas katru gadu brauc pie mums sacensties, paldies visiem atbalstītājiem, tiesnešiem un Silenieku dzirnavu saimniekiem. Protokolu un sīkāku informāciju var atrast mājas lapā www.fishing.lv

Atbildēts: 3.maijs 2016, 11:26 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Jautā marcus3201

sveiki ugi, man ir jautjumi par mikro dziga katiem tiesak par vienu razotaja katiem varbut tu vari palidzet es veletos iegadaaties mikro dziga katu no majorcrat bet isti nezinu kuru modeli man vajag varbut vari ieteikt . un otru katu velos tadu unversalu lidz 15gr max 20gr manekli bet ari no majorcrafta. busu pateicigs par info un abus katus fast vai medium fast

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, domāju ka K.G.lights priekš mikro būs ok. Ja pārsvarā tvičo tad Rizer vai Restive būs gana labs visām situācijām.

Atbildēts: 2.maijs 2016, 18:08 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Tral

Labdien Ugis,vai jus lietojat monofilas auklas lidaku spiningosanai ? sezonai tovojoties gribu nopirkt kadu labo monofilo prieks spininga DAM shadow ar spoli shimano nasci, lidz sim biju lietojis Jackson ethernum, diezgan laba un izturiga aukla, bet pec paris menesu aktivas copes zaude savu izturibu un to ir jamaina. Pitas neizmantoju jo 1. biezi veidojas barda kuru ir knapi iespejami atkal iztaisnot 2. udenstilpes ar dzidru udeni bija sliktaks rezultats salidzinajuma ar monofilo.Domaju pameginat pasutti koutko no shimano (catana, exage utl) Varbut jus varetu ko labu ieteikt ?

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, domāju ka tev vajadzētu skatīties uz japāņu pusi, viņiem mono auklas būs daudz augstākas kvalitātes, Varivas, Sunline. Bet runājot pa spiningošanu laikam jau pītajai būs vairāk plusi nekā mīnusi.

Atbildēts: 20.aprīlis 2016, 09:29 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Jautā civer

Sveiki! ko noziimee burts A daiwa spoleem?paldies!

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, man liekas ka tie ir eiropas apzīmējumi spolēm, bet būs jāpapēta tuvāk, nebiju pats nemaz tā ievērojis.

Atbildēts: 18.aprīlis 2016, 09:48 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Amicus

Labdien!

Gribēju prasīt padomu par kāta/spoles izvēli. Domāju mēģināt zvejot ar džigu... Māneklis 10-25gr. Skatījos Tioga (7-23) vai Vantage(8-28) + spole Confidence 3000. Vai ko citu ieteiksiet?

Paldies!

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, grūti man pateikt par tām lietām kuras nav rokā turētas, cik apkārt dzirdu ka esot tīri labi. Protams ka vari arī kaut ko citu skatīties, varbūt es tavā vietā par kādu Daiwa spoli padomātu.

Atbildēts: 4.aprīlis 2016, 09:35 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā civer

Labdiem! ko varat pateikt par spoli Daiwa EM MS 2506.domaju iegaadaaties light spiningam kershanai ar vobleriem, supiniem,jigam.

Atbild Uģis Circenis

Izskatās simpātiska, kā nekā jaunums, pašam rokā turēt nav sanācis, pēc parametriem varētu derēt tavām vajadzībām. Domāju kad nekas slikts tas nav, ja patīk, ņem ciet.

Atbildēts: 24.marts 2016, 12:51 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā inde

Šogad daudz foreļu dīķos riko sacensības,tuvākas ir ar šūpiņiem .Kādi grami un krasojumi ir efektīvāki.

Atbild Uģis Circenis

Sveiks Inde, domāju līdz 2.8 grami būs griesti kurus izmantot Vangažos pie Jura, par krāsojumiem ir tāds nerakstīts likums, no spilgtākas krāsas uz dabīgāku. Lai veicas mačos:))

Atbildēts: 14.marts 2016, 18:41 | Komentēt | Adrese atbildei
Uz augšu

Akcijas

 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers