Uģis Circenis

Uģis Circenis

Spningotājs kopš sevi atceras, aktīvs sportists, piedalās visu veidu sacensībās spiningošanā, gan no krasta un laivās. Vairāku pasaules čempionātu dalībnieks, 2014 gada Latvijas čempions spiningošanā no krasta individuālajā vērtējumā, 2014 gada Latvijas čempions komandu vērtējumā no laivām.Veikalā "Copeslietas pie Uģa" pārstāvis, kā arī biedrības"Sporta makšķerēšanai" biedrs.

Eksperts iesaka

Atbildes

Jautā sandza

Sveiki esi lietojis tiogas pito uaklu ? ko vari pa vinu pastastit pa tiogu? vel veletos iegadaties katu twicam cena ap 100 euro un kadu spoli ieteiktju! hmm paldies ka ieteici katinu Daiwa Infinity vienreizejs viegls un atras akcijas ! aizgaju patasteju un mezene panema uz popera 3,5 kg! spole ari vienreizeja ideali notin zilku!:) hmm pavadinu vajag likt kad ker mezenes vai ne? p.S paldies jau ieprieks!:)

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, ar Tioga auklu nav bijušas man darīšanas. Tviča kātiem ir diezgan liela izvēle tādā cenu segmentā, Salmo, Favorite, Aiko, Berkley un daudzi citi, tev venkārši vaig paturēt rokā un piemeklēt pareizo garumu un testu. Meženēm es izmantoju fluokarbona pavadu 0.35mm, garums 60cm.

Atbildēts: 28.jūlijs 2015, 09:34 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā sandza

Velme ir aiziet uz mezenem Daugava! Kadu katu ieteiktu sumaa 200 euro, pito vai monofilo? Kadas esmas? Uz ka tu ker mezenes? Spoli? No krasta vai laivas?

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, no kātiem es tev ieteiktu ST.Croix vai Daiwa Infinity garums 2.50-2.70m un tests līdz kādi 28gr. Runājot par spoli 2500 pilnīgi pietiks. Mānekļi, mazi šūpiņi, poperi, volkeri un vobleri, ķert tu vari gan no krasta gan laivas. Ne asakas

Atbildēts: 25.jūlijs 2015, 12:37 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā gabis

Sveiki!

Man jautājums par veikalu "Copeslietas pie Uģa" , vai tur ir 10% atlaide iepirkumiem ar Copes Lietas žurnāla lasītāja karti kā ir uzrādīts-uzrakstīts šajā pašā žurnālā!???

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, visiem pirkumiem mūsu veikalā "Copeslietas pie Uģa" uzrādot Copeslietu lasītāja karti atlaide -10%.

Atbildēts: 7.jūlijs 2015, 12:51 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Jautā tornis26

Sveiks, Uģi!

Piedalos mammadaba sacensībās, nākamais posms duļķainajā Zebrus ezerā, kura dziļums 2-4m., ir doma mēģināt drop shot sistēmu jo uz grunts ir sapropeļa slānis 20 un vairāk cm. dēļ kā nav iespējam JIG metode. Iesaki lūdzu āķus, mānekļus un mānekļa vadīšanu, jo līdz šim neesmu ar drop shot darbojies.

Jau iepriekš paldies.

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, es vienmēr uz Drop Shot esmu skatījies ar līkumu man īsti viņš nepatīk, pacietība pietrūkst. Ja tev ezers ir labi zināms, vietas kur uzturas zandarts droši to vari darīt. Pati Drop Shot sistēma balstās uz to ka tu mānekli ilgi vari noturēt vienā vietā kas ar džigu nav iespējams, tapēc bieži Drop Shot sistēma uz pasīvu zivi izpogā džiga metodi. Ja tev ezers nav labi pazīstams, ieteiktu palikt pie klasikas džiga, jo iedomājies ar Drop Shot tu vari izdarīt vienu metienu bet ar džigu no 4-6 metieni un kā tu domā kura metode būs ražīgāka nezināmā ezerā!!! Un gan jau ezerā ir vietas kur ir kādi pacēlumi, kantītes bez zāles. Runājot par Drop Shot āķiem mūsu veikalos uzjautā pēc (Big One) Drop Shot Hooks , viņi ir divos izmēros 2/0, 2,.

Atbildēts: 15.jūnijs 2015, 10:46 | 3 komentāri | Adrese atbildei
Jautā sandza

Sveiks veletos katu iegadaties mikrodzigam un vobleriem? kadu pito auklu izmantot? iesu uz asariem lidakam zandartiem mezenem? iesaki kadu poperi? un kadu spoli? makskeresu no krasta?

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, būs grūti par kātiem un spoli tev atbildēt jo katram budžets ir savādāks, tad orjentējoties pēc tā varu ieteikt ko vairāk, vienīgais spoles izmēru tev ieteiktu 2500. Man personīgi mīļākais popers ir šis ( Yo Zuri 3D Popper F687 ), vēl man patīk no Megabass firmas un Rapalai ar nav nevainas.

Atbildēts: 8.jūnijs 2015, 13:59 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Dagins

Sveiks!

Kā ta izgāja pa Lilastes ezeru? Vai izdevas noķert kāroto zivi? Kurš māneklis nostrādāja?

Mēs arī bijām Lilastē, bet asaris galīgi negribēja ķerties (tikai 2 cepami asari, tie arī bija vienīgie), savukārt no līdakām tikai viena bija mērā. Zemmēru gan bija gandrīz 10.

Paldies jau iepriekš.

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, atbilde nāk ar novēlošanos. Lilastē tā arī nebiju, forelēs izdomājām aizšaut, bet kā redzu neko baigo garām nēsmu palaidis.

Atbildēts: 2.jūnijs 2015, 16:38 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā sandza

kadu katu jus ieteiktu spiningojot no krasta! un kadu spoli , pito mauklu kadas firmas un diametru! vai ir obligati pie pamatauklas (pitas) siet pavadinu fluarakarbona?

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, jautājums labs bet grūti tev tā palīdzēt ja nezinu kādas zivis taisies ķert. Iebrauc pie manis veikalā Vienības gatvē 54 un tad jau sīkāk izrunāsimies.

Atbildēts: 1.jūnijs 2015, 15:36 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā gk23

Labdien!

Sakiet lūdzu, uz kādiem mānekļiem šo svētdien '(17.05.2015.)varētu ķerties asari piemēram,ilastes ezerā?

varbūt ir kādi ieteikumi?

un kur to visu var nopirkt?

Atbild Uģis Circenis

Labadiena, pats būšu lilastes ezerā tad ar visu parādīšu, pēc tam varēsi to visu iegādāties veikalā "Copeslietas pie Uģa" Vienības gatvē 54 :)

Atbildēts: 14.maijs 2015, 10:39 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā MuskyOscarz

Sveiks!

Gribēju jautāt par meža vimbām - kā labāk "piemānīt" šo zivi?

Kādu auklu izmantot - pīto vai monofilo? kādus mānekļus izmantot? ķert no krasta vai laivas? Tajā posmā, kur Lielupē makšķerēju meža vimbu ir daudz, bet nekādi izdodas tās piemānīt ...

paldies par atbildi ;)

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, pats esmu meženes ķēris gan no krasta gan laivas, bet priekšroku dotu laikam no krasta, tuvāk varēsi piezagties klāt. Lielupē personīgi nēsmu viņas ķēris bet dzirdējis daudz, šovasar ir doma turp doties un pamēiģināt savu laimi. Es tev vienu vakaru ieteiktu ziedot ūdens izpētei, pavērot to posmu kur tu viņas taisies ķert, kur viss biežāk viņa sit mailes jo parasti plus mīnuss tās vietas ir vienas un tās pašas, cikos ir aktīvākais iznāciens un tad jau ar laiku sāksi saprast kad labāk piestaigāt. Mans uzskats ir tāds kad viņu ir jāķer tad kad viņa barojas, jo visu pārējo laiku kad viņa ir ielīdusi kādā bedrē noķert būs grūti. Runājot par auklu un mānekļiem, vienozīmīgi pītā aukla ar fluokarbonu galā, būs tālāki metieni. No mānekļiem es tev ieteiktu pamēiģināt Zipbaits Fakie Dog 90mm, dabīgas krāsas ātri grimstošus voblerus kas tālu lido un protams vecie labie šūpiņi, ieteicams slaidas formas baltus kas atgādina vīķi un kādus 60cm virs šūpiņa iesiet kādu sarkanu mušu. Mānekļus nevadi gausi, mežene nav līdaka un ja tu sāc domāt ka varbūt ir par ātru (noteikti nav) NE ASAKAS

Atbildēts: 12.maijs 2015, 12:14 | 5 komentāri | Adrese atbildei
Jautā koshais

Sveiki. Pec taviem ieteikumiem forelu kaats sakomplekteets;)Gaida sezonas atklashanu:) gribeju tagad prieksh lidakas. Kadu katu man ieteiktu ? Zinu nav unversaals:) patik twich pa retam dzigs. Un kadu testu izveeleeties labak? Ar vobleriem patik straadaat lidz 12g. Paldies.

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, prieks ka varēju palīdzēt, starp citu foreles jau ķerās. Runājot par tviča kātiem es uz to skatos bišku savādāk, tev pasam ir jāsaprot kurš kāts tev iesēžas labāk rokā. Pa lielam ja ņemsim lielos brendus kā ST.Croix, Major Craft, Graphiteleader un vēl visiem pārējiem, visi kāti būs plus mīnus vienādi savā cenu kategorijā, atradīsies kas bļaus par Major Craft kas par ST.Croix. Vienīgais ko tev varētu ieteikt, neņem Extra Fast, ar Fast akciju tvičam būs labāk. Tāds ir mans viedoklis, pats izmantoju visus šos brendus, par gadiem ir laba kaudzīte iekrājusies un vēl joprojām nevaru nosaukt savu favorītu. Ne asakas!!!

Atbildēts: 23.aprīlis 2015, 11:53 | 3 komentāri | Adrese atbildei
Uz augšu

Akcijas

 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers