Uģis Circenis

Uģis Circenis

Spningotājs kopš sevi atceras, aktīvs sportists, piedalās visu veidu sacensībās spiningošanā, gan no krasta un laivās. Vairāku pasaules čempionātu dalībnieks, 2014 gada Latvijas čempions spiningošanā no krasta individuālajā vērtējumā, 2014 gada Latvijas čempions komandu vērtējumā no laivām.Veikalā "Copeslietas pie Uģa" pārstāvis, kā arī biedrības"Sporta makšķerēšanai" biedrs.

Atbildes

Jautā edvinss

Varbūt vari ieteikt kādu spininga modeli man pirkt priekš taimiņiem Gaujā,lai var pamētāt rotiņus un voblerus.

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, te no manis būs divi varianti kas pēc manām domām voblerim un rotiņam būs atbilstoši. Daiwa Infinity Q 2.70m 7-28gr vai ST.Croix Avid series 2.74m 7-21gr.

Atbildēts: 16.novembris 2015, 18:09 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā inde

Labdien,Uģi.

Mani intrese ratlini,ziemā viņi labi stradā. Vai vasarā spiningojot klasiski viņi arī ir efektīgi,es nevaru nekādi viņus iedarbināt.

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, pie mums ziemā daudzi veči izmanto ratlinus gan Lielupē un daudzās citās ūdens tilpnēs, lai gan par ziemas copi īsti palīdzēt nevarēšu, ziemā es pats ar spiningu gar upi joņoju. Ja iet runa par vasaras copi tad es uzskatu kad ratlins ir efektīvs tieši karstajoes mēnešos kad plēsīgās zivis ir mazāk aktīvas, ratlins ar savu agresīvo spēli daudz labāk izprovicē nekā kāds cits māneklis. Vēl ratlini iedalās "klusajos" un "grabošajos", tur nu gan jāliek sava iztēle priekšā jo apgalvot kad tieši tas vai tas būtu nepareizi.

Atbildēts: 10.septembris 2015, 11:44 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā sigi

Sveiks!

Jaunā Shimano Rarenium 3000 spole nāk tikai ar vienu uztinējrullīti. Tad nu jautājums, vai ir iespējams atsevišķi iegādāties otru, vai arī, ja nevar, iespējams tam der kādas citas soles vai tās pašas tikai vecāka modeļa uztinējrullis.

Doma uz otras tīt mazāka diametra auklu, lai copes laikā var variēt.

Paldies!

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, laikam biji domājis rezerves kaseti. Visas spoles kas ir paredzētas Japāņu tirgum papildus kasete līdzi nenāk, to var iegādāties atsevišķi. Uz jautājumu vai der no kāda cita modeļa atbildēt nevarēšu jo pats es izmantoju tikai Daiwa spoles un par Shimano daudz nezinu.

Atbildēts: 2.septembris 2015, 16:36 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā kapteinis333

ČAU UĢI! gAUJA IR KAUT KO JAU DEVUSI? ESMU DZIRDĒJIS,KA TU JAU KLĪSTI.

Atbild Uģis Circenis

Čau, nezinu pa kādām zivīm tu domā, bet vispār esmu dzirdējis ka baigi švaki šogad, pats kādas četras reizes esmu bijis, pa kādai meženei un asarītim:)

Atbildēts: 11.augusts 2015, 11:08 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā madissteins

pastastiet ludzu ko spiningam labak likt gala babites ezera lidaku kersanai.

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, tev tagad būs jāreiķinās ar to ka ezers būs stipri vairāk aizaudzis nekā pavasarī, es ņemtu līdz kādus pāris rotiņus 3-4 izmērs Mepps Black fury, pāris volkerus un poperus, vēl ieliktu kādu čupiņu pretzāļu gumijas un Deka Hamakuru no Jackall firmas. NE ASAKAS

Atbildēts: 5.augusts 2015, 17:29 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Forelpuikas

Čau, Uģi!

Tuvojas Foreļčempis... :)

Kāds ir tavs čempionāta vobleru tops jeb musthave? Protams, ja nav noslēpums!

Atbild Uģis Circenis

Čau, nēsmu no tiem kas kaut ko slēpj, ja man neprasa pats baigi neuzbāžos ar informāciju:) TOP 6 (Tackle House Twinkle), (Tackle House Buffet), (Smith D-Incite), (Smith D-Compact), (Smith D-Contact), (Smith Still). Tas ir mans personīgais TOP.

Atbildēts: 29.jūlijs 2015, 12:34 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Jautā sandza

Sveiki esi lietojis tiogas pito uaklu ? ko vari pa vinu pastastit pa tiogu? vel veletos iegadaties katu twicam cena ap 100 euro un kadu spoli ieteiktju! hmm paldies ka ieteici katinu Daiwa Infinity vienreizejs viegls un atras akcijas ! aizgaju patasteju un mezene panema uz popera 3,5 kg! spole ari vienreizeja ideali notin zilku!:) hmm pavadinu vajag likt kad ker mezenes vai ne? p.S paldies jau ieprieks!:)

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, ar Tioga auklu nav bijušas man darīšanas. Tviča kātiem ir diezgan liela izvēle tādā cenu segmentā, Salmo, Favorite, Aiko, Berkley un daudzi citi, tev venkārši vaig paturēt rokā un piemeklēt pareizo garumu un testu. Meženēm es izmantoju fluokarbona pavadu 0.35mm, garums 60cm.

Atbildēts: 28.jūlijs 2015, 09:34 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā sandza

Velme ir aiziet uz mezenem Daugava! Kadu katu ieteiktu sumaa 200 euro, pito vai monofilo? Kadas esmas? Uz ka tu ker mezenes? Spoli? No krasta vai laivas?

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, no kātiem es tev ieteiktu ST.Croix vai Daiwa Infinity garums 2.50-2.70m un tests līdz kādi 28gr. Runājot par spoli 2500 pilnīgi pietiks. Mānekļi, mazi šūpiņi, poperi, volkeri un vobleri, ķert tu vari gan no krasta gan laivas. Ne asakas

Atbildēts: 25.jūlijs 2015, 12:37 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā gabis

Sveiki!

Man jautājums par veikalu "Copeslietas pie Uģa" , vai tur ir 10% atlaide iepirkumiem ar Copes Lietas žurnāla lasītāja karti kā ir uzrādīts-uzrakstīts šajā pašā žurnālā!???

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, visiem pirkumiem mūsu veikalā "Copeslietas pie Uģa" uzrādot Copeslietu lasītāja karti atlaide -10%.

Atbildēts: 7.jūlijs 2015, 12:51 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Jautā tornis26

Sveiks, Uģi!

Piedalos mammadaba sacensībās, nākamais posms duļķainajā Zebrus ezerā, kura dziļums 2-4m., ir doma mēģināt drop shot sistēmu jo uz grunts ir sapropeļa slānis 20 un vairāk cm. dēļ kā nav iespējam JIG metode. Iesaki lūdzu āķus, mānekļus un mānekļa vadīšanu, jo līdz šim neesmu ar drop shot darbojies.

Jau iepriekš paldies.

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, es vienmēr uz Drop Shot esmu skatījies ar līkumu man īsti viņš nepatīk, pacietība pietrūkst. Ja tev ezers ir labi zināms, vietas kur uzturas zandarts droši to vari darīt. Pati Drop Shot sistēma balstās uz to ka tu mānekli ilgi vari noturēt vienā vietā kas ar džigu nav iespējams, tapēc bieži Drop Shot sistēma uz pasīvu zivi izpogā džiga metodi. Ja tev ezers nav labi pazīstams, ieteiktu palikt pie klasikas džiga, jo iedomājies ar Drop Shot tu vari izdarīt vienu metienu bet ar džigu no 4-6 metieni un kā tu domā kura metode būs ražīgāka nezināmā ezerā!!! Un gan jau ezerā ir vietas kur ir kādi pacēlumi, kantītes bez zāles. Runājot par Drop Shot āķiem mūsu veikalos uzjautā pēc (Big One) Drop Shot Hooks , viņi ir divos izmēros 2/0, 2,.

Atbildēts: 15.jūnijs 2015, 10:46 | 3 komentāri | Adrese atbildei
Uz augšu

Akcijas

 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers