Uģis Circenis

Uģis Circenis

Spningotājs kopš sevi atceras, aktīvs sportists, piedalās visu veidu sacensībās spiningošanā, gan no krasta un laivās. Vairāku pasaules čempionātu dalībnieks, 2014 gada Latvijas čempions spiningošanā no krasta individuālajā vērtējumā, 2014 gada Latvijas čempions komandu vērtējumā no laivām.Veikalā "Copeslietas pie Uģa" pārstāvis, kā arī biedrības"Sporta makšķerēšanai" biedrs.

Atbildes

Jautā sandza

Sveiks veletos katu iegadaties mikrodzigam un vobleriem? kadu pito auklu izmantot? iesu uz asariem lidakam zandartiem mezenem? iesaki kadu poperi? un kadu spoli? makskeresu no krasta?

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, būs grūti par kātiem un spoli tev atbildēt jo katram budžets ir savādāks, tad orjentējoties pēc tā varu ieteikt ko vairāk, vienīgais spoles izmēru tev ieteiktu 2500. Man personīgi mīļākais popers ir šis ( Yo Zuri 3D Popper F687 ), vēl man patīk no Megabass firmas un Rapalai ar nav nevainas.

Atbildēts: 8.jūnijs 2015, 13:59 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Dagins

Sveiks!

Kā ta izgāja pa Lilastes ezeru? Vai izdevas noķert kāroto zivi? Kurš māneklis nostrādāja?

Mēs arī bijām Lilastē, bet asaris galīgi negribēja ķerties (tikai 2 cepami asari, tie arī bija vienīgie), savukārt no līdakām tikai viena bija mērā. Zemmēru gan bija gandrīz 10.

Paldies jau iepriekš.

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, atbilde nāk ar novēlošanos. Lilastē tā arī nebiju, forelēs izdomājām aizšaut, bet kā redzu neko baigo garām nēsmu palaidis.

Atbildēts: 2.jūnijs 2015, 16:38 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā sandza

kadu katu jus ieteiktu spiningojot no krasta! un kadu spoli , pito mauklu kadas firmas un diametru! vai ir obligati pie pamatauklas (pitas) siet pavadinu fluarakarbona?

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, jautājums labs bet grūti tev tā palīdzēt ja nezinu kādas zivis taisies ķert. Iebrauc pie manis veikalā Vienības gatvē 54 un tad jau sīkāk izrunāsimies.

Atbildēts: 1.jūnijs 2015, 15:36 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā gk23

Labdien!

Sakiet lūdzu, uz kādiem mānekļiem šo svētdien '(17.05.2015.)varētu ķerties asari piemēram,ilastes ezerā?

varbūt ir kādi ieteikumi?

un kur to visu var nopirkt?

Atbild Uģis Circenis

Labadiena, pats būšu lilastes ezerā tad ar visu parādīšu, pēc tam varēsi to visu iegādāties veikalā "Copeslietas pie Uģa" Vienības gatvē 54 :)

Atbildēts: 14.maijs 2015, 10:39 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā MuskyOscarz

Sveiks!

Gribēju jautāt par meža vimbām - kā labāk "piemānīt" šo zivi?

Kādu auklu izmantot - pīto vai monofilo? kādus mānekļus izmantot? ķert no krasta vai laivas? Tajā posmā, kur Lielupē makšķerēju meža vimbu ir daudz, bet nekādi izdodas tās piemānīt ...

paldies par atbildi ;)

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, pats esmu meženes ķēris gan no krasta gan laivas, bet priekšroku dotu laikam no krasta, tuvāk varēsi piezagties klāt. Lielupē personīgi nēsmu viņas ķēris bet dzirdējis daudz, šovasar ir doma turp doties un pamēiģināt savu laimi. Es tev vienu vakaru ieteiktu ziedot ūdens izpētei, pavērot to posmu kur tu viņas taisies ķert, kur viss biežāk viņa sit mailes jo parasti plus mīnuss tās vietas ir vienas un tās pašas, cikos ir aktīvākais iznāciens un tad jau ar laiku sāksi saprast kad labāk piestaigāt. Mans uzskats ir tāds kad viņu ir jāķer tad kad viņa barojas, jo visu pārējo laiku kad viņa ir ielīdusi kādā bedrē noķert būs grūti. Runājot par auklu un mānekļiem, vienozīmīgi pītā aukla ar fluokarbonu galā, būs tālāki metieni. No mānekļiem es tev ieteiktu pamēiģināt Zipbaits Fakie Dog 90mm, dabīgas krāsas ātri grimstošus voblerus kas tālu lido un protams vecie labie šūpiņi, ieteicams slaidas formas baltus kas atgādina vīķi un kādus 60cm virs šūpiņa iesiet kādu sarkanu mušu. Mānekļus nevadi gausi, mežene nav līdaka un ja tu sāc domāt ka varbūt ir par ātru (noteikti nav) NE ASAKAS

Atbildēts: 12.maijs 2015, 12:14 | 5 komentāri | Adrese atbildei
Jautā koshais

Sveiki. Pec taviem ieteikumiem forelu kaats sakomplekteets;)Gaida sezonas atklashanu:) gribeju tagad prieksh lidakas. Kadu katu man ieteiktu ? Zinu nav unversaals:) patik twich pa retam dzigs. Un kadu testu izveeleeties labak? Ar vobleriem patik straadaat lidz 12g. Paldies.

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, prieks ka varēju palīdzēt, starp citu foreles jau ķerās. Runājot par tviča kātiem es uz to skatos bišku savādāk, tev pasam ir jāsaprot kurš kāts tev iesēžas labāk rokā. Pa lielam ja ņemsim lielos brendus kā ST.Croix, Major Craft, Graphiteleader un vēl visiem pārējiem, visi kāti būs plus mīnus vienādi savā cenu kategorijā, atradīsies kas bļaus par Major Craft kas par ST.Croix. Vienīgais ko tev varētu ieteikt, neņem Extra Fast, ar Fast akciju tvičam būs labāk. Tāds ir mans viedoklis, pats izmantoju visus šos brendus, par gadiem ir laba kaudzīte iekrājusies un vēl joprojām nevaru nosaukt savu favorītu. Ne asakas!!!

Atbildēts: 23.aprīlis 2015, 11:53 | 3 komentāri | Adrese atbildei
Jautā koshais

Sveiki;) kadu auklu ieteiktu uz forelem monofilo? Kautko no varivas sunline lidz 4lb un krasai ir lie la nozime? Varbuut ir citi variant?

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, man personīgi patīk Varivas (Baitfiness) un Sunlain (Troutist wild), (Troutist Limited Edition Meister). Es noteikti izvēlētos košu auklu jo nevienmēr tu perfekti copi jūti uz monofīlās bet ar spilgtu auklu tu viņu vari redzēt. Ja iet runa par praktisko copi, tad es priekšroku dotu pītajai. Ne asakas!!!

Atbildēts: 7.aprīlis 2015, 10:11 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā cerijs

Sveiks.Vēlreiz gribas pirmo reizi aizbraukt lašos kādu labāk spiningu un spoli pirkti ar kadiem testiem?Un vel paziņam redzeju spini DUNlOP firmas nenormali jutigu ar testu 10-65 kur tadu var dabūt pie mums tādu firmu pagaidam nēsu redzejis.

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, cik zinu Dunlop ražo riepas, var jau būt kad arī superjūtīgus kātus:) Domāju kad ar testu 10-30gr un 2500 izmēra spoli būs ok.

Atbildēts: 30.marts 2015, 12:29 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Jautā cerijs

Sveiji.Gribētu pajautāt pa lašiem ka viņus ķer uz vobleriem kuriem ka standarts ir 2āki bet likuma ir teikts ks ar vienu aķi tikai driks ķert.Tas sanāk tikai ar šūpiņiem drikst lašus ķert?

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, tie noteikumi ja es nemaldos attiecas tikai uz Salacas upi. Ja tu jautā man par tiem diviem āķiem voblerim tad es tam nepiekrītu, jo pēc mana skatījuma zivs aizķeršana biežāk notiek ar šūpiņu jo šūpiņu tu velc par grunti kas palielina zivs aizķeršanās risku, atšķirībā uz vobleri tev viņš pa grunti nav jāvelk zivs viņam ceļas pakaļ, tā zivs kas nav gatava grābt tavu mānekli, aizķert zivi ar vobleri ir nereāli.

Atbildēts: 25.marts 2015, 11:09 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā koshais

Sveiki.atkal es ar saviem jautajumiem:D kadas gumijas tu ieteiktu uz forelem un alatu am? Iznnemot berkley un l-baits man nav pieejams, kadas dzigalvas izmanto?

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, ja tu domā ēdamgumijas tieši forelēm un alatām tad personīgi es neko labāku par Berkley nēsmu savās rokās turējis, bet ja tev galīgi slinkums uz Rīgu atbraukt tad vari mēiģināt visādus parastā silikona vēzīšus, kā piemērs varētu būt no RELAX. Principā jebkurš silikona māneklis kas ir līdzīgs foreles barībai būs OK.

Atbildēts: 23.marts 2015, 13:26 | Komentēt | Adrese atbildei
Uz augšu

Akcijas

 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers