Uģis Circenis

Uģis Circenis

Spningotājs kopš sevi atceras, aktīvs sportists, piedalās visu veidu sacensībās spiningošanā, gan no krasta un laivās. Vairāku pasaules čempionātu dalībnieks, 2014 gada Latvijas čempions spiningošanā no krasta individuālajā vērtējumā, 2014 gada Latvijas čempions komandu vērtējumā no laivām.Veikalā "Copeslietas pie Uģa" pārstāvis, kā arī biedrības"Sporta makšķerēšanai" biedrs.

Eksperts iesaka

Atbildes

Jautā koshais

Sveiki;) kadu auklu ieteiktu uz forelem monofilo? Kautko no varivas sunline lidz 4lb un krasai ir lie la nozime? Varbuut ir citi variant?

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, man personīgi patīk Varivas (Baitfiness) un Sunlain (Troutist wild), (Troutist Limited Edition Meister). Es noteikti izvēlētos košu auklu jo nevienmēr tu perfekti copi jūti uz monofīlās bet ar spilgtu auklu tu viņu vari redzēt. Ja iet runa par praktisko copi, tad es priekšroku dotu pītajai. Ne asakas!!!

Atbildēts: 7.aprīlis 2015, 10:11 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā cerijs

Sveiks.Vēlreiz gribas pirmo reizi aizbraukt lašos kādu labāk spiningu un spoli pirkti ar kadiem testiem?Un vel paziņam redzeju spini DUNlOP firmas nenormali jutigu ar testu 10-65 kur tadu var dabūt pie mums tādu firmu pagaidam nēsu redzejis.

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, cik zinu Dunlop ražo riepas, var jau būt kad arī superjūtīgus kātus:) Domāju kad ar testu 10-30gr un 2500 izmēra spoli būs ok.

Atbildēts: 30.marts 2015, 12:29 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Jautā cerijs

Sveiji.Gribētu pajautāt pa lašiem ka viņus ķer uz vobleriem kuriem ka standarts ir 2āki bet likuma ir teikts ks ar vienu aķi tikai driks ķert.Tas sanāk tikai ar šūpiņiem drikst lašus ķert?

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, tie noteikumi ja es nemaldos attiecas tikai uz Salacas upi. Ja tu jautā man par tiem diviem āķiem voblerim tad es tam nepiekrītu, jo pēc mana skatījuma zivs aizķeršana biežāk notiek ar šūpiņu jo šūpiņu tu velc par grunti kas palielina zivs aizķeršanās risku, atšķirībā uz vobleri tev viņš pa grunti nav jāvelk zivs viņam ceļas pakaļ, tā zivs kas nav gatava grābt tavu mānekli, aizķert zivi ar vobleri ir nereāli.

Atbildēts: 25.marts 2015, 11:09 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā koshais

Sveiki.atkal es ar saviem jautajumiem:D kadas gumijas tu ieteiktu uz forelem un alatu am? Iznnemot berkley un l-baits man nav pieejams, kadas dzigalvas izmanto?

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, ja tu domā ēdamgumijas tieši forelēm un alatām tad personīgi es neko labāku par Berkley nēsmu savās rokās turējis, bet ja tev galīgi slinkums uz Rīgu atbraukt tad vari mēiģināt visādus parastā silikona vēzīšus, kā piemērs varētu būt no RELAX. Principā jebkurš silikona māneklis kas ir līdzīgs foreles barībai būs OK.

Atbildēts: 23.marts 2015, 13:26 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Robchiks

Lasis uz vobleri- luudzu apraksti copes tehniku un kaadu mazu nosleepumu bonusaa. Paaaldies!

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, aprakstīt to nav iespējams, pats divus gadus ar vobleri nevienu zivi nevarēju noķert, bet nepadevos!!! Palielam cope ar vobleri varētu nosaukt par pludināšanu ar saviem knifiņiem.

Atbildēts: 18.marts 2015, 10:15 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā koshais

Sveiki. Nevaru sev atrast forelu katam spoli. Varbuut vari ieteikt kaadu no daiwas vai shimano. Un kadu izmeeru skatiities? Lidz 100 eiro.

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, ar shimano būs grūtāk, jo eiropas tirgum nav izmēru vidusceļš, vari iegādāties 1000 vai 2500. 1000 pēc mana skatījuma ir par mazu, 2500 par smagu un vispār man patīk vairāk Daiwa kas atiecas uz foreļu copi. Daiwai tevis minētajā cenu kategorijā ir vairāki modeļi piem: Crest 1500, Crest 2004

Atbildēts: 17.marts 2015, 14:49 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā skutans

Vasals! Meiģinu saprast vai man ir vajadzīga "grimstoša" pītā aukla džiga tehnikā. Labprāt uzklausītu jūsu viedokli. Darbojos dažādās ūdenstilpēs, upes ieskaitot.

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, neķer kreņķi par to grimstošo auklu, tas pie mums nav vajadzīgs. Labāk nopērc 8 pinumu pīteni no Varivas, Sunline vai Gosen un viss būs ok!!!

Atbildēts: 16.marts 2015, 11:10 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā MJM

Čau ZB ! ...a pastasti man ka tu reķini fluriku ja tev piita 1.2 teiksim..a tu piesien fluriku 0.47 viņš tak ir daudz specigaks pa auklu un ja tev ir zaceps tad var plist nevis fluriks pie saskabes a pamataukla tur kur atradis vajaku vietu...a?

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, kāda starpība kur plīst fluriks, pie sakabes vai pie mezgla kas savieno pīto, mānekli tāpat esi zaudējis:)

Atbildēts: 14.marts 2015, 17:30 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Kalnzz

Sveiks. Kādu auklu izmanto uz pumpainajiem? Un vai 2.40 kāts nav pa īsu?

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, biku pa īsu būs, radīsies problēmas ar zivs izvadīšanu un zaudēto manēkļu skaitu, 2.70m būtu labāk. Pats izmantoju 1.2 pēc mūsu mērvienībām varētu būt 0.17mm

Atbildēts: 14.marts 2015, 17:29 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā MJM

Čau ZB! A ka tu apreķini flurika diametru sienot pie pitas ...ka tu rakstiji-man fluriks 0.42 a pita parsvara 1.2 utt...tad sanak ja tev ir zaceps tad plisis visvajaka vieta.kur-neviens nezin. nevis fluriks pie saskabes....ka tu doma? ka labak pielagoties ?

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, jebkurā gadījumā plīsīs mezgls kas savieno fluriku, par to nav ko cepties, tam tā ir jānotiek.

Atbildēts: 14.marts 2015, 17:24 | Komentēt | Adrese atbildei
Uz augšu

Akcijas

 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers