Uģis Circenis

Uģis Circenis

Spningotājs kopš sevi atceras, aktīvs sportists, piedalās visu veidu sacensībās spiningošanā, gan no krasta un laivās. Vairāku pasaules čempionātu dalībnieks, 2014 gada Latvijas čempions spiningošanā no krasta individuālajā vērtējumā, 2014 gada Latvijas čempions komandu vērtējumā no laivām.Veikalā "Copeslietas pie Uģa" pārstāvis, kā arī biedrības"Sporta makšķerēšanai" biedrs.

Eksperts iesaka

Atbildes

Jautā andreiko

Sveiciens, mr. Goldbeard! Vai esi mēģinājis foreļupē darboties ar sbirulino (bombardu)? Ja jā, tad kā tu montē mazos voblerīšus caur sbirulino?

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, visādas (bombas) un bombardas kopā ar vobleri, tas priekš manis par sarežģītu, es mēiģinātu vobleri tāpat iemest bez liekām uzpariktēm.

Atbildēts: 11.marts 2015, 16:18 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā koshais

kura buus labaaka

MITCHELL MAG PREMIER SERIES - 1000,

Shimano exege 1000 a varbuut ir labaaks ieteikums?:)

Atbild Uģis Circenis

Shimano būs biku labāks (vārds skanīgāgs):)

Atbildēts: 9.marts 2015, 15:47 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā koshais

Sveiki;) Gribeetu zinat kaadas sakabes izmanto uz forelem prieksh voblera un rotina? Butu feini uzinat virmas un modelus. Un tavas domas par major craft nextino area kaatu? Test no 1 lidz 4 grams? :)

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, sakabes es izmantoju Owner 00, laikam neko labāku priekš sevis nēsmu atradis ne no Decoy un citiem brendiem. Drošvien kad tevi nomāc tā pati problēma kas visiem, voblerim pietiek ar sakabi, bet rotiņam vēl prasās griezuli. Es personīgi par tādiem sīkumiem neuztraucos, foreļupe nav tik plata lai rotiņš paspētu tik ļoti sapīt auklu, ja nu galīgi nevari tam tikt pāri tad uz rotiņa uzmontēt micro savadriņķi ar griezuli. Kā arī pastāv rotiņi ar iebūvētu griezuli piem., Smith Niakis, Smith AR-S. Runājot par kātu, būs ļoti labs dīķos, upē pēc manām domām par mīkstu.

Atbildēts: 7.marts 2015, 09:59 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Jautā primaats

Laši flurokarbonu-pavadā!cik resnu?paldies

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, sākumā lietoju 0.37mm un tad viņš man beidzās, atradu mājās 0.47mm arī nekāda vaina!!!

Atbildēts: 3.marts 2015, 09:43 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā andreiko

Sveiks ZB! Vienā no iepriekšējām atbildēm tu pārliecinoši izsakies par fļurika pavadu. Saprotu, lietoju, bet... Ja tu ej tīri uz līdakām (pārsvarā), galā liekot fleksi vai titānu, pa vidu taču nesien fļuriku???

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, līdakām protams ka nē!!!

Atbildēts: 3.marts 2015, 09:41 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā harlamovs

Saki lūdzu,cik labi ir tas,ka vobleriem iekšā ir lodītes,kas skan.Tiešām tā skaņa piesaista zivju uzmanību un vairāk izprovocē un copi?Vai labāk bez?

Atbild Uģis Circenis

Pēc savas pieredzes un novērojumiem skanīgie vobleri ir veiksmīgāki siltā ūdenī bet (silent), tā sauktie klusie, vēsā ūdenī. Tas nenozīmē ka tā tam ir jābūt, pats saproti cope ir cope un citreiz viss notiek pavisam savādāk nekā tam būtu jānotiek.

Atbildēts: 2.marts 2015, 22:15 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Robchiks

Lasis, pavada- fljuriks, Par vai pret???

Nu kaadi akmenji?? nav mums nekaadu mega akmenju, tikai papildus mezgli utt. Ko saki, ar vai bez??

Atbild Uģis Circenis

Noteikti par, kaut vai tā paša iemesla dēļ, vairāk bez flurika pinās mānekļi, nodilst pītā, ātri velkot vobleri ārā no straumes tas mēdz samesties, pītā kā pieņēmums iesprūst starp riņķiem kas savieno trīžuburi ar mānekli un tajā vietā paliek trausla un vēl visādi gadījumi, manā skatījumā nepiesiet flurokarbonu ir slinkums par kuru bieži sanāk dārgi maksāt.

Atbildēts: 2.marts 2015, 15:27 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā JanKa_K

Sveiks. Esi saskāries ar kādu kastinga kātu +\- 240m 50-100g ātru. Vai dzirdēts, redzēts. Pirmais un testam.

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, pats ar kastinga kātiem neķeru, paskaties kaut ko no jeņķu Muskie kātiem.

Atbildēts: 24.februāris 2015, 18:31 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Pontoon21

Sveiks meistar,lašu vobleru top 6,un kur tos var iegādāties, paldies par atbildi. Ko jūs domājiet par lietuviešu vobleriem?

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, katram tas tops atšķiras, mans būs tāds: Megabass Zonk77, Zipbaits Rigge90F, Zipbaits Khamsin70DR,SR, Tackle House Bitstream 95,83, Abu Garcia Tormentor gan 70mm un 90mm, Bassday sugar minnow. Šos te visus varbūt ne vienā veikalā salasīsi, bet atrast var. Ja iet runa par lietuviešu Vivingru tad pēc mana skatījumu ļoti labi vobleri, ķer zivi un lēti maksā.

Atbildēts: 18.februāris 2015, 10:17 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Jautā edvinss

Sveiks,gribēju uzjautāt kādus voblerus (firma,izmērs ,krāsa),tu ieteiktu iegādāties priekš Gaujas,Gribas pamēģināt kādu spožo paganīt.

Atbild Uģis Circenis

Sveiks, sākumā tev neko dārgu neieteiktu kamēr piešausies, tie varētu būt kaut kas no lietuviešu Vivingra un Abu Garcia Tormentor. Ja tā lieta aizies tad jau var sākt ķerties klāt japāņiem, varu ieteikt tev tautā pārbaudītus, Zipbaits Khamsin 70DR,70SR, Timon Tricoroll 88MD, Megabass Zonk 77, Pontoon21 Tantalisa 100, Pontoon21 Greedy Guts 77MDR,77SR,88MDR,88SR. Krāsas pārsvarā dominē spilgtās (dzeltens,sarkans,balts,oranžš,rozā utt.) protams nevaig aizmirst arī par dabīgajiem krāsojumiem kuri labi strādā dzidrā ūdenī un pie košas saules. Ne asakas

Atbildēts: 4.februāris 2015, 11:30 | Komentēt | Adrese atbildei
Uz augšu

Akcijas

 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers