Uģis Circenis

Uģis Circenis

Spningotājs kopš sevi atceras, aktīvs sportists, piedalās visu veidu sacensībās spiningošanā, gan no krasta un laivās. Vairāku pasaules čempionātu dalībnieks, 2014 gada Latvijas čempions spiningošanā no krasta individuālajā vērtējumā, 2014 gada Latvijas čempions komandu vērtējumā no laivām.Veikalā "Copeslietas pie Uģa" pārstāvis, kā arī biedrības"Sporta makšķerēšanai" biedrs.

Jautā Tral

Labdien Ugis,vai jus lietojat monofilas auklas lidaku spiningosanai ? sezonai tovojoties gribu nopirkt kadu labo monofilo prieks spininga DAM shadow ar spoli shimano nasci, lidz sim biju lietojis Jackson ethernum, diezgan laba un izturiga aukla, bet pec paris menesu aktivas copes zaude savu izturibu un to ir jamaina. Pitas neizmantoju jo 1. biezi veidojas barda kuru ir knapi iespejami atkal iztaisnot 2. udenstilpes ar dzidru udeni bija sliktaks rezultats salidzinajuma ar monofilo.Domaju pameginat pasutti koutko no shimano (catana, exage utl) Varbut jus varetu ko labu ieteikt ?

Sveiks, domāju ka tev vajadzētu skatīties uz japāņu pusi, viņiem mono auklas būs daudz augstākas kvalitātes, Varivas, Sunline. Bet runājot pa spiningošanu laikam jau pītajai būs vairāk plusi nekā mīnusi.

Atbildēts: 20.aprīlis 2016, 09:29 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
Lētāk ir nopirkt labu spoli un nebūs problemas ar pito auklu.
21.apr, 12:50
 
Cepuri nost Uģi! Perfekta atbilde. Tral pamēģini sezonu nospiningot ar pīto un mmonofilo sāksi vairāk izmantot bekingam.
20.apr, 23:12
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu

Akcijas

 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers