Aivars Rudzinskis

Aivars Rudzinskis

Makšķerē karpas Latvijā un ārpus tās robežām kopš 1997. gada piekopjot moderno "noķer un atlaid" principu kā arī visas iespējas, ko piedāvā modernās karpu makšķerēšanas teorijas. Vai tas ir ezers vai upe Latvijā, Volga, Ebro, St.Lawrence vai cita tūristu iecienīta karpu vieta pasaulē - jautājiet un mēģināsim kopīgi rast atbildes.

Karpa nav ēdiens, karpa ir draugs

Jautā diametrs

Labdien ! Atvainojos, ka traucēju.

Kā izvadīt karpu caur vairākām zāļu joslām. Parasti vai nu nokabinās, vai kā savādāk ...

Sistēma ar svinu, kas atdalās, būtu obligāta. Tā atļauj saglabāt tiešāku kontaktu, bet zivs kustas augšējos ūdens slāņos. Savukārt sistēmai ir daudz mazāk iespēju kur aizķerties. Var nekautrēties izmantot resnākas auklas, jo copējot zālēs liela metiena distance nav nepieciešama. Visbeidzot, izvadīšana ir jāveic maksimāli forsēti, nedomājot par zivs kausēšanu līdz brīdim, kad tā jau ir tuvumā tīrā ūdenī. Galvenais, izvadot netaisīt pauzes, kad karpai ir brīvs atelpas brīdis pameklēt vietu, kur ieķerties. Vislabāk strādāt ar spoli kā vinču turot kātu nekustīgi gaisā un neapstājoties ne mirkli. švaka spole gan copei zālēs nederēs.

Atbildēts: 14.jūnijs 2016, 20:31 | 3 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
Zālēs var mēģināt copēt arī ar inline svinu, lai cik dīvaini tas nebūtu dažreiz ar inline zālēs izvadīšana ir pat vieglāka nekā ar krītošo svinu.
Copējot zālēs baitrunner vajag noregulēt tā, lai karpa knapi var paskriet, lai jau no paša sākuma nesapinās kaut kur zālēs un obligāti lieto šoku.
15.06.16
 
Paldies abiem :)
14.06.16
 
Es lieku 0.35 labu auklu un pacmitnieces no zālēm bez problēmām.
14.06.16
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers