Aivars Rudzinskis

Aivars Rudzinskis

Makšķerē karpas Latvijā un ārpus tās robežām kopš 1997. gada piekopjot moderno "noķer un atlaid" principu kā arī visas iespējas, ko piedāvā modernās karpu makšķerēšanas teorijas. Vai tas ir ezers vai upe Latvijā, Volga, Ebro, St.Lawrence vai cita tūristu iecienīta karpu vieta pasaulē - jautājiet un mēģināsim kopīgi rast atbildes.

Karpa nav ēdiens, karpa ir draugs

Jautā Mihevskis

Sveiki!

Situācija sekojoša-iebarota vieta 2 kv.m. laukumā, kur arī iemesta ēsma. Pēc kāda laika redzams, ka rokās karpa (uzpeld milzīgs burbuļu mākonis). Gaidu copi, bet nav! Mainu dažādas ēsmas - boilas, kukurūzu, popapus un situācija nemainās. Grunts pacieta un ēsmai vajadzētu smuki gulēt uz grunts. Kas varētu būt par problēmu?

Visnotaļ tipiska situācija. Visdrīzāk, ja tā karpa tur tiešām dzīvojas, tad viņa tevi māk piešmaukt. Vai nu prot atšķirt drošu ēsmu no nedrošas vai visdrīzāk iemācijušies izspļaut āķi neaizķeroties. Risinājums noteikti ir mainīt nevis ēsmu, bet pavadiņu. Ko tieši pavadiņā mainīt, es nepateikšu, vajag vienkārši eksperimentēt. Otrs variants, čaklāk barot, lai konkrētajā vietā pienāk vairāk nekā viena karpa. Tad viņas tur sāk konkurēt un kļūst krietni neuzmanīgākas. Tad ķeras praktiski uz jebkuras pavadiņas.

Atbildēts: 2.septembris 2016, 13:29 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
Konkrētajā vietā nav brekši. Un līnis rokot neizveidos tādu burbuļu mākoni - metra garumā.
08.09.16
 
Neesmu liels speciālists par karpām,bet kā var atšķirt vai uz iebarotās vietas barojas karpa,līnis vai breksis?!
04.09.16
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers