Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, firmas SALMO un vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.

Eksperts iesaka

Salmo
HEINOLA
Sensas
Norfin

Atbildes

Jautā ribalov

Sveiks...

Par ko būs raidijumā?

un piemēram ja nevar nopir kādu barību , vai pats ar\i var uztaisiit?

Atbild Normunds Grabovskis

protams, ka var uztaisīt barību arī pats, bet ja gribēsi uztaisīt labu un pareizi strādājošu barību, tad izmaksas būs lielākas kā perkot profesionāli ražotas barības, tas ir pārbaudīts praksē, bet palasi šo sadaļu sākot no aprīļa, esam ļoti daudz par barībām runājuši

Atbildēts: 20.jūlijs 2011, 09:11 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Jekabs23

Kā makšķerēt foreles ar mazajām mušiņām.

Ar viņām spiningo vai makšķerē ar pludiņu?

Atbild Normunds Grabovskis

nebūšu īstais, kam jautāt par forelēm

Atbildēts: 20.jūlijs 2011, 09:09 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Dzeerve

Hai! varbūt zināsi - Liepājā ir atrodami ''Salmo minnow 5''? interesē tieši peldošais!

Atbild Normunds Grabovskis

nemāku gan teikt kas kurā veikalā ir, jo katrs veikalnieks sava veikala sortimentu veido pēc saviem ieskatiem un saprašanas

Atbildēts: 20.jūlijs 2011, 09:09 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā DavisSe

Sveiks meistar.

Vari ieteikt kādu asaru kātiņu doma ir par UL bet kādu pirkt un protams arī kādu spolīti vajadzētu un aukliņu arī likt pīto vai monofīlo un cik lielos diametros. Gribās tādu lai var gan mazo gumijinu pavilkt, gan mazo voblerīti paraustīt. Nu par visu esmu gatavs ziedot 70ls ko varētu salasīt par šādu summiņu?? Paldies jau iepriekš!!

Atbild Normunds Grabovskis

var var salasīt pa šo naudiņu jau tīri labu komplektiņu, piemēram Elite Zander Light kātiņš ar testu 0-13, cena ap 29 latiem, klāt mazu smuku spolīti, piemēram Elite Precize FD (augšējā bremze), arī pa tādu pašu cenu, un tev vēl sanāk pītā aukla Elite Braid 0.09mm diametrā, cena ap 11 latiem par 91metru, ja gribi 125 m, tad būs 2 lati vairāk, komplektiņš vienkārši ideāls, ja vēl nolemsi to visu vienā reizē pirkt Salmo veikalos, tad no savas puses varu garantēt patīkamu atlaidīti, tikai uzzvani man, kad esi veikalā :)

Atbildēts: 19.jūlijs 2011, 16:03 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Jautā elvis343

Lūdzu saki kad labak ķeras no rita pa dienu vai vakara?

Atbild Normunds Grabovskis

lielākoties rītausmā, ja tev ir spēks piecelties tik agri, man patīk pagulēt, tāpēc man ķerās tad, kad braucu copēt :)

Atbildēts: 19.jūlijs 2011, 15:53 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā milijonas9

Sveiks, meistar Lieta tāda, ka pēdējo dienu esmu Aiviekstē, un tā arī kārtīgi ar grunteni necopēju, jo ir baigā problēma. Vietā, kur copēju ir nenormāla straume. Pat krastā grūti paiet pret straumi. Sataisīju visparastāko grunteni, ar barotavu, kurai cauri iet auklā. To straume nesa prom. Beigās sanāca, uzliekot 50 gramu svinu virsū, taču mazāki breksēni nevar kārtīgii visu uzparikti copes laikā pavilkt, un pa retam gadās, ka izvelkot, galā ir kāds maziņš finierītis, kurš ir ierijis līdz dibua. Jo izmantoju mazus āķus. Kā arī - vakar spiningojot, aizķēru un izvilku kilogramīgu breksēnu. Vai tas varētu nozīmēt ka uzdūros kaut kādam lielo puiku baram?

Atbild Normunds Grabovskis

karstā laikā breksis mīl stāvēt krācēs, tur vairāk skābekļa un barības, pasēdi un mierīgi pavēro upi, nekad straume visur nav vienāda, ir kādi akmeņi, ir vidus straume un ir krasta straumes, paejies uz vienu, uz otru pusi, kaut kur jābūt vietai, kur zivīs var mierīgāk apstāties, nu nevar breksis diennakti nostāvēt stiprā straumē, bet kaut kur tuvumā viņš var atras mierīgāku vietiņu, pēc Gaujas zinu, ka pat aiz viena vidēja akmens var nostāties pat simts lielu brekšu, viens nogrimis koks un aiz viņa stāv tonna zivju, mēģini ielīst brekša ā'dā, padomā kur tu paslēptos no strauames

Atbildēts: 19.jūlijs 2011, 14:43 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā J.T.

Sveiks.Cik ilgi var uzglabāt Sensas sauso atraktoru?Atradu pirms 2-3 gadiem pirktu paciņu,atvērta,bet plastmasas traukā ar vāku.

Atbild Normunds Grabovskis

ja mitrums nav ticis klāt, tad nebūs nekādas vainas, lieto droši

Atbildēts: 19.jūlijs 2011, 14:38 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā arnolds112

sveiki.es braucu uz sacensibam un tas man ir pirmas karpu sacensibas un ar ko man kert pludu vai grunteni un ko lai liek uz aka un ar ko lai iebarina?

Atbild Normunds Grabovskis

vaka rtieši uz šādu pašu jautājumu atbildēju, apskaties atbildi, piebilst tur nav ko

Atbildēts: 19.jūlijs 2011, 09:56 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā ozo77

Labdien, kā riktīgi ir ar brekšiem, ja ir pie barības pienākuši mazie (~200gr.), tagad vasarā, tas jau nenozīmē ka tuvumā ir arī lielie? Pavasarī patstāvīgi barojot sākumā bij mazie un tad parādījās ar lielie. Es saprotu ka šie veido grupējumus, pēc vecuma, lieluma.

Atbild Normunds Grabovskis

diemžēl tas, ka ir mazie finierīši vēl neko nenozīmē, jo kā jau pats teici, lielie kopā ar maziem nestaigā, mazās upītēsun ezeros vēl jā, bet jo lielāks ūdens, jo lielāki brekšu bari un tur nu viņi tusē stipri pa vecuma un izmēru grupām, bet nu cerība tev ir, ja pavasarī tā bija, tad gan jau kāds rupeklis pienāks arī tagad

Atbildēts: 19.jūlijs 2011, 09:47 | 4 komentāri | Adrese atbildei
Jautā antonsb

labdien!man te tads jautajums par Salmo ELITE MONO auklu?vai si aukla der prieks spiningosanas?vai nav parak staipiga?jo uz spiningu lieku parasti low memory auklu!un varbut vel kadu auklu jus varetu man ieteikt izdomaju paeksperimentet ar auklam jo pagasgan tam bija liela nozime kad spiningoju!jau ieprieks paldies!

Atbild Normunds Grabovskis

Elite mono ir ļoti staipīga aukla, kas daudziem nepatīk, pamēģini spiningam uzlikt Specialist Feeder auklu, tā ir kritni cietāka, iespējams, ka patiks, spiningojot auklai nevajag būt pārāk elastīgai, tāpēc arī vairums spiningotāju tomēr lieto pītās auklas, tās nestaipās vispār

Atbildēts: 19.jūlijs 2011, 09:42 | Komentēt | Adrese atbildei
Uz augšu

Akcijas

Atbildes.lv - labākās atbildes
 
This site uses Genecy custom templates for DFP