Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, firmas SALMO un vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.

Eksperts iesaka

Salmo
HEINOLA
Sensas
Norfin
Jautā EdgarsPriede

Sveiki..

Jautājums tīri intereses pēc. Vai ir tādi mačkāti testos līdz 40-50 gramiem?

Pašam ir diamond 30, un liekas, ka uz līni zālēs gribētos ko stingrāku.

Patīk tieši mačkāts, tāpēc bolonēzi, vai fīderi tā vietā izmantot negribētu.

Vispār ir, bet reti atrodami, jo mačkātam pēc saviem principiem nav jābūt cietam :))), tieši tāpēc angļi, kas visu šo putru ir aizsākuši savulaik :), arī daudzas makšķeres sauc mačfīders, vai fīdermačs :))), jo pēc būtības makšķeres ir ļoti līdzīgas un fīdera kāts lieliski pilda visas mača funkcijas, ja uz smalko zivi tas vēl būtu apšaubāms, tad uz karpu un citām lielajām zivīm fīdera kāti arī copē ar pludiņu izvirzās priekšplānā :) Salmo ir plikas mačkātu blankas, savulaik kaut kas pasūtīja un "uzmeta":))), ja gribās tieši mačkātu, tad iebrauc Durbes ielas veikalā apskaties, esmu ar mieru atdot zem pašizmaksas, jo lieta ļoti specifiska :), tad varēsi pa ziemu uzbūvēt sev tieši tādu kātu kā gribās :))), tā ir blanka kārtīgam karpu mačkātam ar testu 40-50 grami, gana ciets un jaudīgs :)))

Atbildēts: 13.decembris 2016, 09:46 | 3 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
ir tads katins ka daiwa aqualite 10-40gr power match un daiwa aqualite power float 15-50gr
28.12.16
 
Es arī piekritīšu ka mača vietā var izmantot fīderi - es vismaz tā daru, fīders ar testu līdz 120 un garums 420, vienīgi gribētos tam fīderim stingrāku blanku - bet tāpat ir labi. Man bija ka nespēju novaldīt pludu vajadzīgajā vietā dēļ spēcīga vēja - nomainīju pludu pret 20 gr barotavu un viss bij ok.
13.12.16
 
Es tikai paturpinot domu, tad, copējot līni, esmu izgājis fīder kātam, matčkātam & bolonēzei. Ne obligāti šādā secībā. Tad viennozīmīgi priekšroku dotu tikai fīderkātam, tāpēc ka: tas nav baisi garš (kā bolonēze ierasti), tas nav baisi smags (kā bolonēze ierasti), tas ir jaudīgs (kāds nav matčkāts ierasti) + to vel var izmantot kā fīderi. :)
o.
13.12.16
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers