Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, firmas SALMO un vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.

Eksperts iesaka

Salmo
HEINOLA
Sensas
Norfin
Jautā Sandrisp

Sveiks!

Gribēju jautāt vai zini ko par SHARK firmas feederiem, kādas klases kāti tie ir, kaut vai ja salīdzina ar to pašu taifūnu, cena aizdomīgi zema :)

pat nezināju, ka ir tāda firma un tādi fīderi :))), nav nākuši pretī vēl man tādi, bet... ja tu skaties uz tāda līmeņa kātiem, tad vis ticamāk, ka paņemsi tik un tā :))), jo cena taču ..... :)))) bet... ir tā, ka sen jau neviens vairs apzināti sliktas lietas neražo, tie bija pirmsākumi, gadus 15+ atpakaļ, kad bija kartona makšķeres tirgū un spoles ar plastmasas gultņiem :), šajā ziņā viss ir gājis uz labo pusi, cenau atšķirības ir materiālos, furnitūrā, vārda atpazīstamībā u.t.t., bet ar atklāti sliktu kvalitāti ir grūti kaut ko pārdot tagad, Latvijas copes inventāra tirgus ir pārblīvēts ar piedāvājumiem no praktiski pus pasaules, tāpēc, ja patīk cena un tas, ko turi rokā, tad ņem ciet un copē :)))

Atbildēts: 27.decembris 2016, 11:15 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Komentāri
 
No personīgās pieredzes varu teikt tikai to, ka nav ne vainas kātiem, pats gan nelietoju tieši shark, bet kaimiņzemē nopirku kautko ar no lētā gala, copē uz nebēdu, čomam ir shark, bisku smagāki un bomīgāki ir, bet tā nav ne vainas, no pers.pieredzes varu pateikt, ka bieži arī laba manta lūzt
28.12.16
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers