Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, firmas SALMO un vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.

Eksperts iesaka

Salmo
HEINOLA
Sensas
Norfin
Jautā Odens

Sveiks!

Paldies par izsmeļošajiem raidījumiem, katreiz noskatoties gribas ķerties klāt copei.

Vēlos Tavu padomu. Esmu nolēmis iegādāties Feeder makšķeri nākošajai sezonai. Līdz šim pamatā esmu spiningojis, tālākos izbraucienos paralēli arī iemetis gruntenes. Bet nu, Tavu raidījumu iespaidā vēlos vairāk paķert baltās zivis. Vēl jo vairāk, ja ir, kur nokūpināt pa retam.

Meklēju universālu kātu, kas man derētu gan Daugavai, kur patīk atpūsties, gan reizē dzīvoju arī pie Mazās Juglas upītes. Tāpat patīk arī kādu Vimbu paķert. Vai pareizi saprotu, ka jāmeklē 30-60-90 vai 40-80-120 kāts? Un ja tā, tad ko Tu ieteiktu? Kādu kātu un spoli? Pieļauju, ka augot meistarībai arī prasības augs, tad vēlāk noteikti papildināšu arsenālu ar kādu smalko un/vai pavisam rupjo kātu, tāpēc pirmajam variantam negribētu atvēlēt vairāk par 100-120 €. Bet reizē, negribu arī baigo pagali. Šobrīd Salmo veikalos nav baigi lielā izvēle un savai saprašanai un budžetam atbilstošu esmu atradis tikai citur, bet tie ir nezināmas firmas Fīderi, nav ticības, ka būs atrodamas rezerves daļas, ja tas būs nepieciešams. Gribētu tomēr kaut ko no Salmo veikala. Vai ir jau šobrīd pieejams kaut kas, kas atbilst manām vēlmēm, vai labāk pagaidīt pavasari? Paldies jau iepriekš.

domas tev ir pareizas :)))) tev vajadzētu 3,9 m kātiņu ar testu ap 90-100 grami, lai vari bez liekām problēmām i 80+ gramu barotavu iemest, kas Daugavā reizēm ir vajadzīgs, i 120+ gr svinu vimbojot iemes, vai zivi virs kants vari uzstiept laicīgi, bet arī lai kāts ir kā kāts, man domāt, ka no Salmo vis atbilstošākai būtu Elite 100 fīderis, nav smalks, bet nav arī rupjš, ir jaudas rezerve, bet nav bo'mis, ir veikalos, iebrauc, saliec, padomā... ar spolēm ir tā, ka sākumam Diamond Feeder 6 spolīte, teiksim 40.vai 50. izmērā būs ļoti atbilstoša, spolītes gan ir izpirktas visas un ātrāk par martu nebūs kopā, gan cipars biki lielāks sanāk, bet... gan jau kaut ko sarunāsim :)))

Atbildēts: 11.janvāris 2017, 14:28 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers