Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.
Jautā Bitenieks

Labvakar, Normund. Vēlos, Jums jautāt par barības sastāvu, šajā laikā. Es copēju ar fīderīti Daugavā, nevaru itkā sūdzēties, nu katru dienu kā eju tā 2-5 brekšukiem dabūju, BET, šovakar atnākot mājās skatos zivij pilns vēders ar barību, turklāt vel kukurūzu sāēdušies, bet kukurūzu izmantoju dienu iepriekš, lai saturīgāka masa. Varbūt Jūs kādu ieteikumu varat dot, jo man liekas, ka zivs bišk saēdusies, sākumā viss notiek un tad klusums. Tāpat, vai es katru dienu copējot vienā vietā esmu pieturējis zivi, vai tā var būt Daugavā? Tāpat, vēlos Jums jautāt, vai ir iespējams kādreiz aizbraukt kopā ar Jums uz fīdera copi? Cieņā, Bitenieks.

protams, ka zivis tagad vienādi aktīvi nebarojas visu dienu un pat ne katru dienu, vēl jau ir auksts, brekšuki it kā ēd, bet tomēr tādā pusziemas režīmā, kad naktis būs bez sala un ūdens temperatūra palielināsies vismaz par grādiem 3-5, sasniedzot 7-10 grādus, tad arī sāksies aktīvāka zivju kustība, zivīm viss ir vienkārši, jo aukstāks ūdens, jo mazāk viņas ēd, lēnāk viss pārstrādājas iekšā, ar to daudzumu barības, ko breksis apēd vasarā vienā dienā viņam aukstā laikā pietiek nedēļai, ja ne ilgākam laikam :). Nu ja tu noķer zivi ar barību vēderā, barību kuru meti pirms pāris dienām, tad tas liecina vai nu par to, ka esi zivi piesējis vai nu par to, ka viņa nav sākusi kustēties un stāv +- uz vietas, vasarā Daugavā zivi var piesiet un labi piesiet :))) Tāpēc es arī tik daudz zemi izmantoju barībā, reāli 3 reizes vairāk zemes kā barības, lai zivis nepārēdās, lai viņām ilgāk saglabājas vēlme tur rakāties un grozīties, zeme nekad neko nebojā, tīru barību var mest vasarā, tad to apēd un tā neko nebojā, bet aukstā ūdenī tīra barība sāk strādāt labi, bet ātri piesātina zivi un cope pieklust... ar zemi tā nav

Atbildēts: 20.marts 2020, 10:27 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager