Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.
Jautā EgilsR

Sveiks Normund ! Diemžēl darba dēļ no kaut cik normāla copmaņa esmu kļuvis par svētdienas makšķernieku . Jautājums ir par "podpasoku" ? Ja slīdošais svins guļ uz grunts , attālums starp stoperiem ,kuri ierobežo svina kustību ir apm. 20 cm ( nedaudz lielāks par pluda garumu ) . Vai "podpasoks" ir vajadzīgs ? Ceru ka šogad būs 55 , bet tagad ir tik daudz jaunumu , ka nedaudz sāc apjukt ! Ja pareizi noregulē dziļumu , es taču redzu jebkuru copi ! Zivs nejūt pretestību vismaz cm. 15-20. Vai es domāju pareizi , vai tomēr jāsāk vairāk ēst biezpienu un no % garšīgumiem jāpāriet uz jodu ? Paldies par mačkātu , ir labais ! Turpini mūs izglītot , mācīties , mācīties un vēlreiz mācīties ! Vellos , kas to teica ? Laikam tomēr jāpāriet uz jodu . Paldies par atbildi .

kaut kur tu esi saputrojies, podpasoks ir tas, kas rāda pacēliena copes un tas, kas mazina zivs aizdomas, podpasoku var nelietot tikai upē ar vidēju un stipru straumi, visos citos gadījumos podpasoku vajadzētu izmantot, ja runājam par balto zivju copi, brekšiem 80-90% copju ir uz pacēlienu un ja jācopē tālu no krasta, tad jālieto liels pluds, ja nebūs podpasoka, tad breksis uzreiz sajutīs, ka kaut kas nav labi, reizēm nekas, bet kaprīzā copē tas ir ļoti svarīgi

Atbildēts: 27.jūlijs 2011, 13:09 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Komentāri
 
Vispār, ja sanāk būtu labi kāds izglītojošs raidījums (Kaut vai pie galda sēžot), lai izstāsti balto zivju ezera pludu sistēmas - slīdošais svins, to izvietojums un nozīme, padpasoki, izsvarojums, parastā sistēma, cik ko augstu un zemu siet, kuros brīžos zivis jūt svinu un kad nē u.t.t. Jo domāju, ka daudziem īsti līdz galam viss skaidrs nav. Arī man pāris jautājumu. Forumā šeit ir par to runāts, bet prasās pēc video tieši šai tēmai.
27.07.11
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager