Valdis Holbergs

Valdis Holbergs

Universāls makšķernieks ar milzīgu pieredzi. Makšķernieku biedrībā Daugava Valdis iestājās 1965. gadā. Viņš bija viens no kastinga pionieriem Latvijā. No 1975. gada sporta meistara kandidāts un no 1976. gada sporta meistars kastingā un līdz ar to viņš filigrāni pārvalda gan spiningu, gan mušiņmakšķeri. No pagājušā gadsimta sešdesmitajiem gadiem viņš ir spiningojis līdakas un asarus Babītes, Engures, Dzirnu un citos ezeros, kā arī taimiņus, foreles, alatas, lašus, sapalus, meža vimbas, samus un zandartus Latvijas upēs. Latvijā viņš ir izstaigājis vairāk nekā 170 foreļupes un strautus. Sākot ar 1975. gadu viņš copē zivis ar mušiņmakšķeri. Ārpus Latvijas robežām viņš ir makšķerējis Kolas pussalā, Sibīrijā un citur plašajā Krievzemē, kā arī Norvēģijā, Somijā, Zviedrijā, Igaunijā, Lietuvā.

Jautā janishc

Sveiki.

Aizvakar pirmo reizi biju aizbraucis uz Spuņciemu ( no rīgas braucot izbraucot no spuņciema uzreiz pa labi), bet vairāk par dažiem plikšiem un asarīšiem uz gruntenes neizdevās dabūt. Pludiņmakšķere vispār klusēja. Varbūt mācēsi pateikt, ir tur kas vai nav tajos ūdeņos?

Šajā linkā apskaties gruntenes shēmu, pareiza? un cik lielam jābūt attālumam Nr.1.?

Paldies

Diez vai ir vērts braukt tik tālu. Ar pludiņa makšķerēm un uz gruntenēm vīri kaut ko velk Varkaļu kanālā un tur pat blakus Lielupē.

Atbildēts: 2.septembris 2009, 16:20 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Komentāri
 
Sveiki!
Kādu pīto auklu tu man ieteiktu priekš spiningošanas?
01.05.14
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager