GARDS

GARDS

SIA GARDS ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Latvijā makšķernieku preču un vadošais pneimatisko un gāzes ieroču jomā. Tas piedāva plašu preču klāstu no pasaules slaveniem ražotājiem, gan arī izstrādājumus bez pazīstamanosaukuma par zemāku cenu, bet tai pašā laikā vienmēr ar augstu kvalitāti. Mums ir izveiidots plašs veikalu tīkls un SIA GARDS veikali vienmēr ir pa ceļam. Strādājot jau ilgus gadus mēs uzkrājām lielu pieredzi un zināšanas un labprat padalīsimies ar jums. Būsim priecīgi atbildēt uz jūsu jautājumiem.

Atbildes

Kategorija:

Juus mineejaat kaa stimulatoru nizmantot kjiploka aromaatu! cik daudz kjiploku pievienot uz 1kg papildbariibas?un vai var izmantot parasto kjiploku vai arii piemeeram kjiploku pulveri?

Atbild GARDS

Parasti uz stimulātora iepakojuma ir norādīts, kādā proporcijā to vajadzētu izmantot. Vidēji uz vienu ēsmas kilogramu vajag vienu aramatizātora pilienu. Ja Jūs lietojat svaigus ķiplokus, tad pievienojiet apmēram vienu ķiploka daiviņu uz 1kg ēsmas. Diemžēl, es nekad neesmu izmantojis ķiploku pulveri, tāpēc nevarēšu Jums ieteikt proporcijas. Bet galvenais ir nepārspīlēt! Pārāk stipra smarža tikai atbaidīs zivis.

Atbildēts: 13.septembris 2011, 09:59 | Pievienot komentāru | Adrese atbildei

Esmu registrejiesie Ribak.lv . Ir pasam sava laiva. Velos piedalities 10.septembri kluba Ribak rikotajas sacensibas. Ka varu pieteikt savu dalibu?

Atbild GARDS

Kā mēs jau iepriekš minējām, mēs neesam saistīti ar šī pasākuma organizēšanu, un diemžēl nevaram Jums palīdzēt kļūt par tā dalībnieku. Jums vajadzētu vērsties pie kluba "Ribak.lv" administrācijas, visu nepieciešamo informāciju Jūs atradīsiet šeit: http://www.ribak.lv/viewtopic.php?f=58&t=2015

Atbildēts: 8.septembris 2011, 10:59 | Pievienot komentāru | Adrese atbildei

Sveiki! Man ir kaats ar testu 10-40 grami! Kaada buutu maksimaalaa svara barotava manam kaatam! Auklu lietoju moo 0.25 Ar 20 un 30 gramus smagaam barotavaam nav tik taali iemetieni! kaata garums 2.7m vakar uzliku 2 svinus katru pa 30 grami un likaas ka ok, bet doma ka ja uzliktu veel bik smagaak, tad vareetu veel taalaak ielaist! Kaa juus komenteetu sho variantu un kaadi ieteikumi uz svara izveeli?

Atbild GARDS

Labdien. Jūsu makšķere ir piemērota noteiktajai slodzei, kuru ir noteicis ražotājs un to nevajadzētu pārsniegt. Tests parāda, kāds ir maksimāli pieļaujamais aprīkojuma svars. Ir jāatcerās, ka barībai arī ir savs svars. Jā, ja metiens būs lēns un precīzs, tad makšķere varētu izturēt palielināto slodzi, bet, ja Jūs metīsiet tālumā ar aprīkojumu, kas pārsniedz pieļaujamo svau gandrīz 2 reizes, tad makšķere visdrīzāk saplīsīs. Ja Jūs vēlaties mest tālumā, tad ir jāiegādājas makšķeri ar piemēotu testu un garumu vairāk par 3m. Kā arī ar tik smagu aprīkojumu Jums ir jānomaina auklu uz resnāku.

Atbildēts: 7.septembris 2011, 15:33 | 1 komentārs | Adrese atbildei

labdien vai jusu veikalos ir monofila aukla 0.14 kadas firmas ar kadu svara testu un kada cena 150metri man interese???un ja ir dad kura no veikaliem var iegadaties?jau ieprieks paldies!!!!

Atbild GARDS

Labdien. Gards veikalos Jūs atradīsiet vācu, poļu, krievu un japāņu auklas no dažādiem ražotājiem. Sortiments tiešām ir ļoti liels. Bet diemžēl 150m iepakojumu ar diametru 0.14 mums nav, tāpēc ka mēs iepērkam auklas iepakojumos pa 100m, bet bieži gadās tā, ka tie nav savstarpēji sadalīti. Tāpēc, ja Jums tiešām vajag vairāk par 100m, Jūs jebkurā Gards veikalā varat iegādāties 2 iepakojumus pa 100m un paprasīt pārdevējam nesadalīt tos. Nāciet un mūsu pārdevēji centīsies atrast tieši to, kas Jums ir nepieciešams.

Atbildēts: 7.septembris 2011, 15:18 | 1 komentārs | Adrese atbildei

labdien! Ko jūs luudzu domaajat par stimulatoru|aromatizeetaaju breksu copei ar ananaasu un banaanu smarzu?

Atbild GARDS

Labdien. Man liekas, ka tik saldas smaržas kā ananās un banāns vairāk ir piemērotas karpu ķeršanai. Brekša ķeršanai es ieteiktu Jums izmantot, piemēram, anīsa, ķiploka un odu kāpuru smaku. Kā arī, ļoti efektīvi brekša ķeršanā ir pievienot ēsmai sarkanās sliekas, mušu kāpurus vai odu kāpurus.

Atbildēts: 7.septembris 2011, 15:08 | 1 komentārs | Adrese atbildei

Vai 10. septembrī Engures ezerā notiek sia Gards rīkotās spiningošanas sacensības?

Ja notiek, kā var pieteikties?

Atbild GARDS

Firma Gards šajās sacensībās pieņem dalību tikai kā sponsors un mums nav nekādu sakaru ar to organizēšanu. Šīs sacensības organizē makšķernieku klubs "Ribak.lv". Un cik mums ir zināms, sacensībās pieņem dalību tikai kluba biedri un šobrīd visas laivas jau ir aizņemtas.

Atbildēts: 7.septembris 2011, 15:03 | Pievienot komentāru | Adrese atbildei

Sveiki!

Vai pie jums veikalā var iegādāties mušiņas mušiņmakšķerēšanai?

Atbild GARDS

Labdien. Neskatoties uz to, ka mēs nespecializējamies uz mušiņmakšķerēšanas, Gards veikalos Jūs atradīsiet pietiekami lielu mušiņu izvēli. Atnāciet un pārliecinaties paši!

Atbildēts: 1.septembris 2011, 10:05 | Pievienot komentāru | Adrese atbildei

Sveiki, 27.08.2011 biju iegriezies Juusu veikalaa Jelgavaa "Pilseetas pasaazhaa" veeleejos nopirkt bariibu, bet saskaaros ar tik nepatiikamu apkalposhanu, ka izdomaaju aiziet uz citu Copes veikalu!

Jautājums vai tad Latvijā ir maz straadaat griboshu cilveeku ar pieklaaiigaakaam maniereemun labaakaam zinaashanaam par to ko dara! Maak tikai runaat ar atnaakushajaam draudzeneem un uz klientu jautaajumiem atbildeet vinjai nav laika nerunaasim jau par to ka latviski ne vaarda (pret krieviski runaajo0shajiem man nav nekaadu pretenziju) bet personaalu drusku vajadzeetu pamainiit!

Atbild GARDS

Labdien. Mēs esam Jums ļoti pateicīgi par to, ka informējāt mūs par šo nepatīkamo atgadījumu. Mēs pievēršam daudz uzmanības apkalpošanas kvalitātei mūsu veikalos, tāpēc mums ir ļori noderīga šāda informācija. Mūsu uzdevums ir kvelitatīvi apkalpot klientu un mēs darīsim visu nepieciešamo, lai šo uzdevumu izpildīt. Mēs būsim priecīgi atkal Jūs redzētu mūsu klientu loka un darīsim visu iespējamo, lai labot izveidoto situāciju.

Atbildēts: 31.augusts 2011, 15:04 | 1 komentārs | Adrese atbildei

Labdien! Kādas krāsas labāk patīk zandartam. Un varbūt jūs zinat kautko par zandartu copi Rušonas ezerā. Kādas dienās tie labāk ķeras?

Atbild GARDS

Sveiki! Parasti zandartam patīk koša ēsma. Piemēram dzeltena, koša citrona krāsa un sarkana. Bet viņa "gaume" ir atkarīga no sezonas, laika apstākļiem, diennakts laika, ūdenstilpnes dziļums utt. Jums vajadzētu mēģināt un eksperementēt ar dažādām ēsmām un dažādām krāsām. Obligāti pamēģiniet ķert zandaru uz dzīvo ēsmu.

Atbildēts: 31.augusts 2011, 14:57 | Pievienot komentāru | Adrese atbildei

Labdien, vai jūsu veikalos ir nopērkamas gatavas mata sistēmas?

Atbild GARDS

Jā, ja Jūs domājat sistēmu no āķa un pavadiņa, kas izgatavota karpu ķeršanai uz boila, tad jebkurā no Gards veikaliem tie ir atrodami lielā sortimentā, kā arī vēl daudz dažādu aksesuāru karpu ķeršanai. Veiksmi makšķerēšanā!

Atbildēts: 22.augusts 2011, 11:59 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Uz augšu

Akcijas