Par hokeju

kuriem interese hokejs
Kopumā izlasi vērtēju ļoti pozitīvi, Hārtlijs ir īstais. Tomēr par vakardienas spēli runājot, nesaprotu slavinātājus. Hokejā ir trīs trešdaļas. Vai kāds no slavinātajiem nepaskaidrotu, kur pirmajā trešdaļā atradās Latvijas izlase? Pēcpusē vai drusku dziļāk? Jo spēles nebija, mūsējie neuzbruka vai nemācēja uzbrukt vispār. Pirmais vāciešu kastes apdraudējums - kādu minūti pirms pārtraukuma. Un tikai loģiski būtu, ja pēc pirmās trešdaļas friči būtu vadībā ar 2:0 vai pat visi 3:0. Un tikai viņi paši vainīgi, ka tā nenotika, jo bija tādas pāris situācijas, kad vienkārši jāmet iekšā, vienalga, kastē stāv Elvis, Tretjaks vai Ruā. Par pirmo trešdaļu - milzīgs "pē". Jo mūsējie jau nespēlēja pret Kanādas olimpisko izlasi, pretim bija vienkārši friči, kas ne par kapeiku nav ne meistarīgāki, ne labāki (šajā konkrētajā sastāvā).
17.maijs 2017, 05:20 | links

Čipšus un aliņus iepirkāt? Turam īkšķus!

Tonis, 16.maijs 2017, 21:15

Pēc zaudējuma piedzēros. :(
17.maijs 2017, 00:34 | links

Beidzot vismaz nebakstijās, bet spēlēja. Spēle bij pat ļoti OK.
17.maijs 2017, 00:05 | links

Spēlē tiešām bija viss- sākuma kāsiens, vairākumi, mazākumi, nepareizi gūti vārti, atspēlēšanās, OT, bullīši, tikai rezultāts varēja būt mums labāks, lai gan Elvis daudz ko labu cēla ārā. Šogad komanda beidzot bija komanda. Paldies džekiem un Bobam!
17.maijs 2017, 00:03 | links

Komandas gars līdz galam, treneri izcili pastrādājuši.
17.maijs 2017, 00:02 | links

Vienalga bij baigi labi,malači...
16.maijs 2017, 23:56 | links

Faaaaaak
16.maijs 2017, 23:52 | links

Ideāli, pirmie vāciešu vārti iegūti nepareizi!
16.maijs 2017, 22:58 | links

16.maijs 2017, 21:15 | links

Asv Rus 5:3 metieni 35:19 Asv Lat 5:3 metieni 33:23
16.maijs 2017, 19:32 | links

shmidzis [15.05.17]: Tiesnesis reāls pydars. Latvijai tas pydars Jerabeks laiku atpakaļ neieskaitīja tīrus vārtus.
Jap tas losis aizsutija mus maajaa. 2014 gadaa minskā.
16.maijs 2017, 11:09 | links

Jerabeks jaunībā 2014 g
15.maijs 2017, 22:17 | links

15.maijs 2017, 22:02 | links

Būs debila spēle, klopes un pokujisms, cerams nesatraumēsies.
15.maijs 2017, 21:57 | links

videotiesnesi ziepēs nah!
15.maijs 2017, 21:54 | links

Interesanti otrie vāri! Ieskaitija pie izgrūstiem vārtiem un krievs vārtsarga laukumā. Nu neko-skatīsimies tālāk.
15.maijs 2017, 21:51 | links

nu nevar jau vienmērīgi nostāvēt visas spēles, turklāt organisms jau nespēj pilnvērtīgi atjaunoties pa to vienu brīvdienu, nu tagad Elvis vismaz atvilks elpu (arī Sprukts un Džeriņš), jo izšķirošā spēle tomēr ir rītvakar.
15.maijs 2017, 21:03 | links

Viss izšķirsies spēlē ar fričiem,kurš uzvar,tas ceturtdaļfinālā..Vismaz labi,ka šogad par ilgiem laikiem pēdējā spēlē neizšķiras,paliksim A grupā vai nē..Pret Zviedriem Merzļikinam varēja iedot brīvdienu,cerams,iedos pret krieviem..Pret USA ceturtais gols uz viņa sirdsapziņas..
14.maijs 2017, 15:42 | links

3:1 liecināja par komandas potenciālu, 3:5 par briedumu, diemžēl .
13.maijs 2017, 22:15 | links

Otrā perioda pusē saku dēlam - nebūs labi, čaļi tādi atslābinājušies. Diemžēl, izrādījās taisnība. Nu, paliek cerība paņemt fričus uz bomja....
13.maijs 2017, 22:10 | links