Mušiņmakšķerēšana

Uz vaboli vēl par agru.
11.aprīlis 2015, 13:03 | links
 
sveiki visiem musotajiem.
gribeju zinat vai tagad ir iespeja uz vaboliti ogres upe dabut kadu sapalu?
11.aprīlis 2015, 11:53 | links
 
Labvakar
Esmu mušiņošana iesacejs , man interese kur var iegadaties auklu ?
Kadi ir apzimejumi peldošai auklai un grimstošai?
Paldies

Jurjanis, 1.aprīlis 2015, 23:22


Sākumā atbildi kādai ūdenstilpnei tev vajadzīga tā auklā, tālāk kādai zivij, zinot zivi varēs noteikt arī kādām mušām tev vajadzīga aukla. Tas nav elementāri. Tām pašām WF auklā ir dažādi profili, citas der sausajām, savukārt strīmeri neiemetīsi, citas der tieši strīmeriem, kur sausajai mušai būs jāliek ļoooooti garš līderis, bet tā kā esi iesācējis, un nemāki mest, garais līderis piņķerēsies, un visu laiku mocīsies atpiņķerēt.

Tamdēļ izdomā konkrēti kam tev to auklu vajag.
5.aprīlis 2015, 10:00 | links
 
Labvakar
Esmu mušiņošana iesacejs , man interese kur var iegadaties auklu ?
Kadi ir apzimejumi peldošai auklai un grimstošai?
Paldies

Jurjanis, 1.aprīlis 2015, 23:22


Ja gribi auklu pirkt pie mums veikalā tad Forelīte vai Pludiņš. Ja ne pie mums tad e-božu saraksts ir milzīgs.
Peldošām galvām raksta floating. Grimstošās ir sinking. Vēl ir intermediate. Piemēram WF5F nozīmē, ka weight forward (jeb ar galvu) 5 klase, peldošā. Bet tev ceļš mērojams uz www.flyonly.lv
2.aprīlis 2015, 12:36 | links
 
Labvakar
Esmu mušiņošana iesacejs , man interese kur var iegadaties auklu ?
Kadi ir apzimejumi peldošai auklai un grimstošai?
Paldies
1.aprīlis 2015, 23:22 | links
 
Ogres bodē komplekts maksā 17 EUR. Nav ne vainas. Ja kas, mazajā maximā.
19.augusts 2014, 21:55 | links
 
Gardā (tiesa Siguldas) redzēju šādus pilnos komplektiņus, cena ja nemaldos bija ap 25 eur, pats ar tādu sev mikro džigus sienu priekš čempi, startam ir OK, sūtīju savu gan no ebaya.
19.augusts 2014, 21:06 | links
 
Cik zinu pie mums tas viss padārgi, paskaties Ebay tur var krietni lētāk tās spīles pasūtīt, pašam ar vajadzētu.
19.augusts 2014, 15:26 | links
 
Paldies par info, kungi!
19.augusts 2014, 14:59 | links
 
Vēl vari www.flyonly.lv pajautāt, gan jau kādam ir kas lieks aizķēries.
19.augusts 2014, 14:11 | links
 
Jankels,
Brīvības ielā, veikalā Forelīte, vai Slokas ielā, veikalā Pludiņš
19.augusts 2014, 14:10 | links
 
Vai kaads zin ieteikt, kur var iegaadaaties mushu sieshanas inventaaru? Taas mazaas spiiles, kur liek aakji, diegus un paareejos prichendaaljus? Velams Riga.
19.augusts 2014, 09:53 | links
 
Toni,nu nevar pārzināt visus veidus.Un darbiniekam nav īsti par ko maksāt,jo pieļauju ka varbūt pāris kātus tikai pasūtīs.Vēl nevienu mušiņkātu neesmu vedis.Visbiežāk jau veči paši zin,ko viņiem vajag.Ja arī nav turējuši rokās,lasa forumus,ieteikumus.
15.jūlijs 2014, 18:32 | links
 
Ja tirgotājs neko nesaprot no tā ko viņš pārdod,tas skan diezgan dīvaini...:)Andi, paņem EmKu darbā,šams kādu laiciņu atpakaļ vēl bij uz brīvām kājām...
15.jūlijs 2014, 18:22 | links
 
Es ar domāju sākt. Mušiņmakšķerēšana viennozīmīgi izskatās iespaidīgi un prasa meistarību. Nezinu vai šogad, bet drīz noteikti pievērsīšos. Pagaidām spiningot ir gana interesanti.

Nicknice, 15.jūlijs 2014, 16:20

Iesaku tev tiešām tam pievērsties! Pats arī sākumā spiningoju, bet kad sāku mušiņot, tā uzreiz atklājās pavisam cita pasaule. Sākumā tas piņķerīgi, kamēr iemācies, bet kad visu apgūsti, tad spinings vai pludiņmakšķere nemaz nestāv klāt. Tiešām iesaku pievērsties mušiņošanai.
15.jūlijs 2014, 17:24 | links
 
Es ar domāju sākt. Mušiņmakšķerēšana viennozīmīgi izskatās iespaidīgi un prasa meistarību. Nezinu vai šogad, bet drīz noteikti pievērsīšos. Pagaidām spiningot ir gana interesanti.
15.jūlijs 2014, 16:20 | links
 
Tiko nopirku mušiņošanas iesācēja komplektu!mani interesē pāris lietas!zinu ka te jau kaut kur par to runāts ir,bet konkrētas atbildes neatradu!
Cik garai ir jābūt pavadai?vai obligāti vajag konisko auklu starp pamatauklu un pavadu?kā uzsien mušu?ar mezglu un tad mainot jāgriež nost ikreiz?un vai ar grimstošo auklu var normāli mušot vai labāk peldošo no ūdens ir pacelt lai iemestu?!Paldies un ceru ka kāds man izpalīdzēs un pakonsultēs par katru no maniem jautājumiem,jo man tā google jau aknās sēž un flyonly.lv nu galīgi nav iesācējam domāts!tur runā par driftiem un runneriem utt,kā lai iesācējs saprot no nulles jau par visādiem tādiem jokiem?!

GGupenieks, 15.jūlijs 2014, 13:55



Konisko pavadiņu vajag obligāti, iesākumā iesaku ņemt 7.5ft (2.20m) to es pēc pieredzes saku, garākas pavadas varēsi likt kad iemācīsies mest, jo sacādāk ātri vien mezgli sametīsies uz pavadas un varēsi pirkt jaunu.Pavadas beigās uztaisu cilpu, saucās "perfection loop" pie tās piesien auklu un auklas galā mušu, domāju ar 20cm pietiks, kad gribi mainīt mušu vienkārši nogriez tos 20cm pie loopa un sien jaunu mušu, vēlāk kad advansēsie varēsi sākt izmantot līdera riņķus vai karabīnītes, bet pagaidām tev tas nav vajadzīgs.Pagaidām kamēr tev nav saprašana par to kāda aukla kam domāta izmanto peldošo, vispār mūsu platuma grādos reti kurš izmanto grimstošo, mums ezeri ir sekli, ja nu vienīgi līdakām, bet pat tur nevajag grimstošo pietiek ar auklas gala grimstību jeb saucās "sink tip" .

Iesākumā es tev stingri iesaku mētāt tikai sausās mušas, par ninfām un strīmeriem aizmirsti savādāk ātri vien salauzīsi kātu, jo ninfas un strīmeri ir ar galviņām un pie nepareiza iemetiena var trāpīt pa kāta spici, kas savukārt var novest pie mikrotraumām un tad jau pienāks tā diena kad vienkārsi saplīsīs, metot vai velkot zivi ārā. Sākumā koncentrējies uz iemetienu, zivis nāks ar laiku, uz sauso mušu droši ķersi ruduļus, vīķes, sapalus, var gadīties arī kāds līnis vai karpa (ir bijuši gadījumi). Vēl ko varu ieteik, sākuma kocentrējies uz precizitāti, par attālumu aizmirsti, precīzs meties ir daudz svarīgāks nekā tāls, un vispār mušiņmakšķerēšanā tālāk pr 15m nekad nav vajadzības mest.

Paskaties kādus video, pameklē torrentos filmas un sāc mācīties :)
15.jūlijs 2014, 14:57 | links
 
Tiko nopirku mušiņošanas iesācēja komplektu!mani interesē pāris lietas!zinu ka te jau kaut kur par to runāts ir,bet konkrētas atbildes neatradu!
Cik garai ir jābūt pavadai?vai obligāti vajag konisko auklu starp pamatauklu un pavadu?kā uzsien mušu?ar mezglu un tad mainot jāgriež nost ikreiz?un vai ar grimstošo auklu var normāli mušot vai labāk peldošo no ūdens ir pacelt lai iemestu?!Paldies un ceru ka kāds man izpalīdzēs un pakonsultēs par katru no maniem jautājumiem,jo man tā google jau aknās sēž un flyonly.lv nu galīgi nav iesācējam domāts!tur runā par driftiem un runneriem utt,kā lai iesācējs saprot no nulles jau par visādiem tādiem jokiem?!
15.jūlijs 2014, 13:55 | links
 
Pārdodu spoli. Vision Koma VK67B. Jauna, nelietota, iepakojumā. Jautājuma cena 45 EUR
26362767
4.jūnijs 2014, 15:21 | links
 
Mājās ir viens lieks mušinmakškerēšanas kāts,bet es gribu spiningot līdakas ar gumijas zivtinnām un citiem līdaku māneklliem.
Vai ar šo kātu es to varu izdarīt?
27.maijs 2014, 20:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager