Mušiņmakšķerēšana

Es ar domāju sākt. Mušiņmakšķerēšana viennozīmīgi izskatās iespaidīgi un prasa meistarību. Nezinu vai šogad, bet drīz noteikti pievērsīšos. Pagaidām spiningot ir gana interesanti.
15.jūlijs 2014, 16:20 | links
 
Tiko nopirku mušiņošanas iesācēja komplektu!mani interesē pāris lietas!zinu ka te jau kaut kur par to runāts ir,bet konkrētas atbildes neatradu!
Cik garai ir jābūt pavadai?vai obligāti vajag konisko auklu starp pamatauklu un pavadu?kā uzsien mušu?ar mezglu un tad mainot jāgriež nost ikreiz?un vai ar grimstošo auklu var normāli mušot vai labāk peldošo no ūdens ir pacelt lai iemestu?!Paldies un ceru ka kāds man izpalīdzēs un pakonsultēs par katru no maniem jautājumiem,jo man tā google jau aknās sēž un flyonly.lv nu galīgi nav iesācējam domāts!tur runā par driftiem un runneriem utt,kā lai iesācējs saprot no nulles jau par visādiem tādiem jokiem?!

GGupenieks, 15.jūlijs 2014, 13:55



Konisko pavadiņu vajag obligāti, iesākumā iesaku ņemt 7.5ft (2.20m) to es pēc pieredzes saku, garākas pavadas varēsi likt kad iemācīsies mest, jo sacādāk ātri vien mezgli sametīsies uz pavadas un varēsi pirkt jaunu.Pavadas beigās uztaisu cilpu, saucās "perfection loop" pie tās piesien auklu un auklas galā mušu, domāju ar 20cm pietiks, kad gribi mainīt mušu vienkārši nogriez tos 20cm pie loopa un sien jaunu mušu, vēlāk kad advansēsie varēsi sākt izmantot līdera riņķus vai karabīnītes, bet pagaidām tev tas nav vajadzīgs.Pagaidām kamēr tev nav saprašana par to kāda aukla kam domāta izmanto peldošo, vispār mūsu platuma grādos reti kurš izmanto grimstošo, mums ezeri ir sekli, ja nu vienīgi līdakām, bet pat tur nevajag grimstošo pietiek ar auklas gala grimstību jeb saucās "sink tip" .

Iesākumā es tev stingri iesaku mētāt tikai sausās mušas, par ninfām un strīmeriem aizmirsti savādāk ātri vien salauzīsi kātu, jo ninfas un strīmeri ir ar galviņām un pie nepareiza iemetiena var trāpīt pa kāta spici, kas savukārt var novest pie mikrotraumām un tad jau pienāks tā diena kad vienkārsi saplīsīs, metot vai velkot zivi ārā. Sākumā koncentrējies uz iemetienu, zivis nāks ar laiku, uz sauso mušu droši ķersi ruduļus, vīķes, sapalus, var gadīties arī kāds līnis vai karpa (ir bijuši gadījumi). Vēl ko varu ieteik, sākuma kocentrējies uz precizitāti, par attālumu aizmirsti, precīzs meties ir daudz svarīgāks nekā tāls, un vispār mušiņmakšķerēšanā tālāk pr 15m nekad nav vajadzības mest.

Paskaties kādus video, pameklē torrentos filmas un sāc mācīties :)
15.jūlijs 2014, 14:57 | links
 
Tiko nopirku mušiņošanas iesācēja komplektu!mani interesē pāris lietas!zinu ka te jau kaut kur par to runāts ir,bet konkrētas atbildes neatradu!
Cik garai ir jābūt pavadai?vai obligāti vajag konisko auklu starp pamatauklu un pavadu?kā uzsien mušu?ar mezglu un tad mainot jāgriež nost ikreiz?un vai ar grimstošo auklu var normāli mušot vai labāk peldošo no ūdens ir pacelt lai iemestu?!Paldies un ceru ka kāds man izpalīdzēs un pakonsultēs par katru no maniem jautājumiem,jo man tā google jau aknās sēž un flyonly.lv nu galīgi nav iesācējam domāts!tur runā par driftiem un runneriem utt,kā lai iesācējs saprot no nulles jau par visādiem tādiem jokiem?!
15.jūlijs 2014, 13:55 | links
 
Pārdodu spoli. Vision Koma VK67B. Jauna, nelietota, iepakojumā. Jautājuma cena 45 EUR
26362767
4.jūnijs 2014, 15:21 | links
 
Mājās ir viens lieks mušinmakškerēšanas kāts,bet es gribu spiningot līdakas ar gumijas zivtinnām un citiem līdaku māneklliem.
Vai ar šo kātu es to varu izdarīt?
27.maijs 2014, 20:51 | links
 
Starpība praktiski nekāda, īsāku vieglāk transportēt!
22.aprīlis 2014, 22:35 | links
 
Sveiki gribēju pavaicāt mušiņmakšķernieku biedriem - taisos pievērsties šim copes veidam:) sakiet lūdzu kāts ar divām sekcijām ir labāks kā ar četrām vai tas ir individuāls lēmums??? paldies jau iepriekš
22.aprīlis 2014, 11:42 | links
 
interesants video par
tēmu Mušiņmakšķerēšana
skat -video sadaļā
28.februāris 2014, 12:47 | links
 
domāju pirkt mušiņ makšķri
kāds kāts man veidzētu latvijas ūdenos
un kas vel ir jāpēr ?

odijs232, 9.decembris 2013, 21:40


Iesaku iepētīt www.flyonly.lv tur šī tēma ir sagremota, pārgremota, izsūkāta, pārsūkāta, atvemta un vēlreiz sagremota.
9.decembris 2013, 21:48 | links
 
domāju pirkt mušiņ makšķri
kāds kāts man veidzētu latvijas ūdenos
un kas vel ir jāpēr ?
9.decembris 2013, 21:40 | links
 
Humors laba lieta. Pa visiem gan sameklēsim spečuku. ;)
30.novembris 2013, 20:08 | links
 
Nu protams, tikai jāvar pierunāt ;) :D
29.novembris 2013, 11:04 | links
 
Nazi tā jau humora deva, un ja tas ir vajadzīgs nometnei tad tiešām Roilizss var Jums daudz dot. Jo pateicoties viņam, par ko saku arī lielu paldies tieši viņam, kļuvu par MM. Un manā profila bildē redzamā, līdz šim man lielākā noķertā alata latvijā ap 40cm, arī ir ar viņa līdzdalību. Gan slepeno mušu iedeva gan uz copi kopā aizbraucām, gan bildi uzņēma. Tā ka tas ir viens no īstajiem cilvēkiem.
29.novembris 2013, 11:03 | links
 
tapirs-n Tanī laikā kad Tu piedzimi es atmetu visas aliņu padarīšanas ar domu- lai jau paliek arī bērniem kaut kas! ( Neņem ļaunā) ;)
roolizss- Ir vajadzīgs mušiņotājs kurš šo mākslu var parādīt bērniem, kurš spēj atbraukt pastāstīt par savām gaitām un reāli parādīt kā sien mušiņu un kā ar viņu noķer.
Bija viens man atbraucis 2012 vasarā, baigi labi parādija izstāstija, bērni sajūsmā, uz otru nometni sarunājām bet šis pazuda kā žīds pa miķeļiem.
Tātad vajadzīgs sevi cienošs, zinošs mušiņotājs. Tāds kurš nepiedir......s bērnus.
Apmaksāsim ceļu, pusdienas un materiālus.
29.novembris 2013, 08:00 | links
 
Tas ir tads kas var normáli ar korishu iekapát alénus. :D
Roolisss tev vairs uz so statusu nepretendét,jo cilvéks kas rota ruználu váku ir jau augstákas raudzes.Atkrìt. :D :D :D
29.novembris 2013, 00:19 | links
 
Naziss,kas Tavā uztverē ir "normāls"?
29.novembris 2013, 00:12 | links
 
Vai šeit ir kāds normāls mušiņotājs??? Tāds kurš sien mušas, un māk kautko parādīt no savas mākslas???
28.novembris 2013, 23:08 | links
 
Nomads, alatas gan bija lielākas. Man bila- 37, 35, 34, 2X33, 32, 31, 29, 27. Arī Aivim Liepiņam bija 37niece.
24.septembris 2013, 08:39 | links
 
Un kur info par piezveju? Atskanēja informācija, ka daži pumpainie arī tika noķerti.
21.septembris 2013, 23:38 | links
 
atskaņas no LČ MM Sigulda

Mērķa zivs- gaujas alata
Alatas šodien atšķirībā no pāris nedēļu pagātnes bija kaprīzas. Labākie lomi bija tiem kas spēja atrast pareizo mušu, ķeršanas vietu un veidu.

pirmā dienas puse- upē alatas bija kaut cik manāmas lasīja mikromušiņas no ūdens, tad ķeršana ar sauso mušu iespējams bija pietiekoši efektīva metode.

otrā dienas pusē iepūta pretstraumes vējš, pa gaisu sāka lidot lapas, uznāca lietus, alatas vairs savas atrašanās vietas neizrādīja. Veicās tiem kas spēja atrast tām pareizo mušu.

labākie dalībnieki noķēra ap 9-12 zivīm, ar garumu ap 30 cm (27-33). Lielākā alata, 41 cm tika noķerta pašā sacensību nobeigumā, 5 min pirms beigām.
21.septembris 2013, 21:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager